18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transparent Legii na meczu ze Steauą Bukareszt

Kiper_lp • 2013-08-22, 00:18
Kibole Legii wywieszają na meczu el.LM ze Steauą Bukareszt transparent o treści: "Dziękujemy za przyjęcie polskiego rządu w 1939 roku. Prosimy pilnie o powtórkę".

panchamityle

2013-08-22, 04:18
Za drugi wojskowy klub trzymają frędzle, a za transparent piwko:)

pawu95

2013-08-22, 04:21
Przeciez to jest wiadome, ze brudasom sie nie ufa. Mogli przez Wegry uciekac, ale co ja tam wiem, jestem tylko pie**olonym rasista.

abrams90

2013-08-22, 05:16
Od kiedy k***a Rumun to cygan? cygan to ROM jak CD - ROM zapamiętajcie to barany do cholery. Zwykły Rumun to zwykły człowiek rasy śródziemnomorskiej.

McMenel

2013-08-22, 06:30
I dobrze że internowali. Jeżeli jesteś patriotą zdychasz na swojej ziemi albo jesteś tchórzem i sp***alasz jak baba. I co nam przyszło z rządu emigracyjnego gówno. Bardziej martwili się o swój status niż los kraju. Knowania, intrygi i faworyzowanie znajomków. Durne decyzje jak np ta o Powstaniu Warszawskim sprawiają iż o rządzie w Londynie myślę tak samo miło jak o Komunistach.

pit@

2013-08-22, 07:38
Rumuni mieli minutę ciszy. Oj, nie popisaliście się, buraki z trybun Legii.
Do zespołu nic nie mam. Do obywateli na trybunach i owszem.

apanas

2013-08-22, 09:09
Użyję dwóch cytatów z GW:
"rumuńska telewizja informowała o zatrzymanych 13 kibicach Legii, którzy mieli przy sobie marihuanę, noże i petardy."
"Nie odpalili żadnej racy, a jedyny transparent, jaki wywiesili raczej nie zostanie zakwalifikowany przez UEFA, jako rasistowski".
Czyli z jednej strony byli i tacy, którzy chcieli ewidentnie awantury i się pobić, ale z drugiej strony nasi kibice na prawdę tym razem nic złego nie zrobili - miło, rząd nie ma się do czego dopie**olić :)

Kickarse

2013-08-22, 09:11
Ostatnimi czasy kibolskie buractwo urządziło sobie jakiś monopol na "prawdę" historyczną. Krzyżowcy, Rycerze Ortalionu, k***a ich mać, jedźcie oglądać zasrany mecz, a nie robić sobie fame hasłami, których 99% procent z was nie rozumie.

A Legia cieszy się z remisu z Rumunami na wyjeździe tak jakby wygrała LM, no po prostu paranoja.

The_Generat

2013-08-22, 09:23
chyba maść potrzebna...

EmPeroR77

2013-08-22, 09:26
Lepszy transparent wieźli na mecz ze Spartakiem Moskwa ale ich zatrzymali na granicy ,, Oddajcie czarne skrzynki , Zabierzcie Donka " :D

Kiper_lp

2013-08-22, 09:30
@Kickarse jak wchodzisz na sadola to przeglądaj a nie komentujesz, napinasz się i próbujesz zgarnąć piwa jakimiś durnymi tekstami.

A co do minuty ciszy nawet polski dziennikarz jakiś mówił, że po prostu kibice Legii nie ogarnęli o co chodzi a kiedy się zreflektowali zamilkli na ostatnie kilka sekund... Ciężko jest ogarnąć, że minuta ciszy jak spiker zapowiada to po rumuńsku. Jestem kibolem Lecha ale wk***ia mnie takie jechanie na kibiców. Mała, przypadkowa wpadka i tyle. A co do tego, że znaleźli jakieś petardy i noże to jeszcze nie znaczy, że ktoś chciał urządzać wojnę.

kur2005

2013-08-22, 09:47
@up
no tak, pewnie chciał chleb posmarować

~Vuko

2013-08-22, 10:03
No i sami widzicie - jeden transparent i już "kochani kibice".

To j***ne kibole j***ne bezmózgie debile z probówką zamiast matki :facepalm:

Wam to we łbach namieszać można łatwiej niż gównem w betoniarce.

milosciprzyjazn

2013-08-22, 10:17
palczi napisał/a:

W Gówno Prawdzie już zastanawiają się jak jest po rumuńsku PRZEPRASZAMY


Tak?? Tak poza tym, co tam jeszcze u Ciebie w pracy?

Skowu

2013-08-22, 13:15
pie**olcie co chcecie. Zazdrość o Mistrza Polski? Spoooko, też niektórych ból dupy ściska, że (L)egia ma najwspanialszych kibiców ;)

Domo91

2013-08-22, 14:36
A rząd teraz rozkminia o co chodzi :)