18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transmisja samobójstwa na twarzoksiążce

fantastico • 2017-02-10, 12:37
Yalova'nın Safran popełnia samobójstwo transmitując to na facebooku. Wcześniej unosi modlitwy do swego boga, a potem wykonuje strzał w klatkę piersiową. Niestety w międzyczasie laguje mu muzyka więc musi dokonać jej poprawienia przez co scena samobójstwa traci swoją dramaturgię. Rodzice nie byli z tego faktu zadowoleni.


rust

2017-02-10, 16:33
Jeszcze film w filmie sie buforuje nosz kierwa incepcja się sp***oliła

kamczak

2017-02-10, 16:57
fantastico napisał/a:

Niestety w międzyczasie laguje mu muzyka więc musi dokonać jej poprawienia przez co scena samobójstwa traci swoją dramaturgię. Rodzice nie byli z tego faktu zadowoleni.



Że mu muzyka lagowała, czy że się zabił ?

qhasz

2017-02-10, 17:40
im więcej samobójców tym mniej samobójców !

Swarga14

2017-02-10, 18:28
Za samobójstwo zawsze piwko.

PanAndrzej666

2017-02-10, 18:48
a dlaczego nie strzelił sobie w pusty łeb ? tylko jeszcze ryja drze :)

enemy09

2017-02-11, 12:38
Za to nagrywanie w pionie mu sie należało.

jabol6000

2017-02-11, 14:40
Myślałem, że udusi się garotą.

qwerq221

2017-02-12, 03:15
to jest coś niewiarygodnego. obejrzałem filmik tego gościa i tej dziewczyny. widziałem już wcześniej, że goście siebie zabijali na filmach ale nigdy nie widziałem aby kobieta się zabiła i teraz zobaczyłem to 1 raz... ten jeden filmik dal mi do myślenia. zawsze uważałem, że kobiety są zbyt mało odważne aby popełnić samobójstwo wieszając się, zawsze myślałem, że łykają jakieś trucizny albo sobie podcinają żyły. a ta dziewczyna normalnie się powiesiła bez chwili zawahania. ile ona mogła mieć lat 17? 24? jestem pewien, że ten kto wyśmiewa samobójstwo tego gościa albo dziewczyny musi mieć albo nierówno pod sufitem albo nie obejrzeć tego w całości... nie wyobrażam sobie osoby zdrowej na umyśle, która oglądając cały materiał z samobójstwa tej kobiety byłaby w stanie się zaśmiać, mówię o materiale od niej ponieważ jest on długi i więcej się tam dzieje. można dostrzec to jej zdecydowanie w oczach i brak najmniejszej wątpliwości nawet gdy ta linka nie chciała się dobrze umocować. ona po prostu spokojnie raz po raz poprawiała ją do skutku.
moim zdaniem zdrowy umysłowo człowiek oglądając taki materiał jest wręcz przejęty i nie ma w myśli tego jakby to wyśmiać... jeśli ludzie już jednak posuwają się do takiego czynu uwieczniając go na nagraniu to myślę, że normalny człowiek oglądając to nagranie oddaje jakiś mały hołd osobie, która właśnie się zabiła. nie ważne kim był co w życiu zrobił ten człowiek, który się zabił ty oglądając ten materiał oddajesz mały hołd jeśli jesteś zdrowy na umyśle jeśli jesteś psychiczny możesz się z tego wyśmiewać ponieważ i tak nie możesz odpowiadać za swoje czyny, bo jesteś chory psychicznie.

oozyxak0o

2017-02-12, 22:58
właśnie też mam takie radio jvc kupiłem za sto złotych taki boombox na płyty i kasety wystarczy drgnięcie i zacina się odtwarzanie kupiłem go od gościa w ełku nie ufajcie tym ch*jom

mocny materiał