18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trans tatomama z adoptowanym synkiem

GeorgeHarvey1 • 2023-11-07, 22:00

Kalifornia, USA. Marie Willa się zwie to coś

WooQash

2023-11-07, 22:02
Boże święty... trauma na całe życie dla tego dzieciaka. Jak tak można? I to nie jest pedofilia, chodzenie nago przed dzieciakiem?

Fima

2023-11-07, 22:10
Przeraża mnie, że dzieciak przyzwyczajony do takich widoków.

mygyry

2023-11-07, 22:11
"oni tylko chcą się odwiedzać w szpitalach"
chyba k***a psychiatrycznych

Budrys2000

2023-11-07, 22:43
He he he he he he he




Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
;-)

BeardedBastard

2023-11-07, 22:46
Eliminacja,jedyne rozwiązanie w takim temacie....

ProVVe

2023-11-07, 22:47
ja pie**ole... Mowie niech sobie w chacie robia co chca, ale dzieci to k***a nie moze adoptowac w zadnym przypadku

0rion

2023-11-08, 00:02
patrzcie dzieci - tak wyglada sp***olenie umyslowe :-)

wojtas09999

2023-11-08, 00:18
Psychiatryk czeka na takich ludzi 24/7

darek1234

2023-11-08, 00:43
ProVVe napisał/a:

ja pie**ole... Mowie niech sobie w chacie robia co chca, ale dzieci to k***a nie moze adoptowac w zadnym przypadku



Dzieci od dawien dawna żyją w związkach homoseksualnych, również w Polsce , a konkretnie lesbijskich. Powiem, że znam takie gwiazdy jeszcze z czasów komuny i wrzawy jakoś nikt nie podejmował. Zadyma zaczęła się dopiero, gdy okazało się, że to chłopy chcą adoptować, lub posiadać przez surogatki, dzieci. Wiadomo, kobieta koi emocje u dzieci, choć nie jest to regułą, bo znam różne mamusie, ale czy nie dają przykładu takiego samego jak chłopy homosie? (Poza tym, że z lesbijskiego związku z chłopaka wyrasta dupa wołowa). Widok z filmiku obrzydliwy, ale równym wstrętem napawa mnie co druga pisowska p*zda z wrednym ryjem podobnym do Pawłowicz, a powyższy stwór z zarośniętą kuciapą wręcz mi ją przypomina

CzerstWybut

2023-11-08, 00:48
darek1234 napisał/a:

Dzieci od dawien dawna żyją w związkach homoseksualnych, również w Polsce , a konkretnie lesbijskich. Powiem, że znam takie gwiazdy jeszcze z czasów komuny i wrzawy jakoś nikt nie podejmował. Zadyma zaczęła się dopiero, gdy okazało się, że to chłopy chcą adoptować, lub posiadać przez surogatki, dzieci. Wiadomo, kobieta koi emocje u dzieci, choć nie jest to regułą, bo znam różne mamusie, ale czy nie dają przykładu takiego samego jak chłopy homosie? (Poza tym, że z lesbijskiego związku z chłopaka wyrasta dupa wołowa). Widok z filmiku obrzydliwy, ale równym wstrętem napawa mnie co druga pisowska p*zda z wrednym ryjem podobnym do Pawłowicz, a powyższy stwór z zarośniętą kuciapą wręcz mi ją przypomina



Mimo wszystko jakoś prędzej nie miał bym problemu zostawić dziecko pod opieką pawłowicz niż tego zj***nia z filmu.

Wojtaswp11

2023-11-08, 01:22
Szkoda dziecka. Jakie on wartości z takiego domu wyniesie...

ProVVe

2023-11-08, 03:02
darek1234 napisał/a:

Dzieci od dawien dawna żyją w związkach homoseksualnych, również w Polsce , a konkretnie lesbijskich. Powiem, że znam takie gwiazdy jeszcze z czasów komuny i wrzawy jakoś nikt nie podejmował. Zadyma zaczęła się dopiero, gdy okazało się, że to chłopy chcą adoptować, lub posiadać przez surogatki, dzieci. Wiadomo, kobieta koi emocje u dzieci, choć nie jest to regułą, bo znam różne mamusie, ale czy nie dają przykładu takiego samego jak chłopy homosie? (Poza tym, że z lesbijskiego związku z chłopaka wyrasta dupa wołowa). Widok z filmiku obrzydliwy, ale równym wstrętem napawa mnie co druga pisowska p*zda z wrednym ryjem podobnym do Pawłowicz, a powyższy stwór z zarośniętą kuciapą wręcz mi ją przypomina



Dzieci chłoną wszystko jak gąbka łącznie ze wzorcami. To, że wymusili na środowisku medycznym uznanie homo za normalność, a nie odstępstwo od normy jest wręcz śmieszne i nielogiczne. Jeśli dzieci są zabierane od patologicznych przypadków bo ma to na nie zly wplyw to od nich tez powinno byc. Dzieci to umysl, ktory mozna sobie modelować jak plasteline. Muslimy tak robia. k***a dziecko za cukierka odpie**oli żonglerkę piłką jak foka... To jest nie zdrowe, a fakt ze normalni ludzi boja sie mowic o tym z powodu leku przed stygmatyzmem spolecznym mnie obrzydza. Ja nie kryje, ze takie jednostki powinny byc leczone ciezka chemia i pradem, a nie k***a dziecmi sie opiekowac. Jemu bym laleczki Chucky nie dal do opieki