18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tramwaj i stara motornicza

Lu...........i2 • 2024-02-07, 17:47




Refleks szachisty

dgfdfg

2024-02-07, 21:25
Na starej motorniczy nie jeden ch*j się ćwiczy

Kudłaty_PL

2024-02-07, 21:27
Jeżdżę od 5 lat jako kierowca komunikacji miejskiej. Oświetlenie autobusów i tramwajów wcale nie jest wydajne - bardziej spełnia funkcję pozycyjną niż praktyczną dla kierowcy. W trakcie jazdy po mieście oślepiają latarnie, zanieczyszczenie światłem jest bardzo duże i na duzych szlakach komunikacyjnych na prawde gówno widać albo na ostatnią chwilę i to właśnie stało się na filmie. Normą jest wjazd w przeszkodę stałą lub jakieś zwierzę. Motorniczy w tym przypadku raczej nie jest niczemu winny.

SkoPio1

2024-02-07, 21:30
Quassar napisał/a:

Tutaj nie jej refleks jest problemem tylko...




...tylko kretynka stojąca jak krowa na torach.
Serio.
Drzewiej rodzice uczyli dzieci, by nie właziły pod samochody, nie stały na jezdni... I to działało.
Teraz są prawa kobiet i prawa pieszego.
No to kretyni będą ginąć, skoro sądzą, że inni będą się o nich troszczyć.
Nota bene na takim durnym założeniu przejechał i Uljanow, i Kyrios.
Tzn. ich głoszone ideologie.
:-)

Critic4ll

2024-02-07, 22:48
Quassar napisał/a:

Mnie dziwi jedno refleks jak na babke wcale taki zły nie ma.
Po mimo w miare dobrego refleksu zamiast panikować i chwytać sie na nos powinna odrazu pociągnać chamulec to by sie wyrobiła być możę na cyk.
Ale nawet nie o to chodzi..
Stara k***a patrzyła sie centralnie na wprost niej i dopiero jak była pod nią to ją zauważyła?!
Tutaj nie jej refleks jest problemem tylko na badanie do okulisty i w następną trasę jedzie po korekcie wzroku z bryłami ekstra na nosie.
A tamta nie lepsza stoi na środku jezdni i fonem sie bawi chyba zapomniała że pas dla tramwaja to nie wyspa pomiędzy pasami dla przechodniów...



ciebie to powinni zutilizować na starcie... babka jeździ pewnie tą trasą codziennie i nagle w 30 letniej karierze na odcinku 2 metrów pojawia sie idiotka... refleks baba przy tej sytuacji ma zajebisty a ty pie**olisz jak potłuczony

kulawiec

2024-02-08, 01:03
A po grzyba ona w ogóle hamowała? Szkoda szasu.

Emilian89

2024-02-08, 05:47
Quassar napisał/a:

Mnie dziwi jedno refleks jak na babke wcale taki zły nie ma.
Po mimo w miare dobrego refleksu zamiast panikować i chwytać sie na nos powinna odrazu pociągnać chamulec to by sie wyrobiła być możę na cyk.
Ale nawet nie o to chodzi..
Stara k***a patrzyła sie centralnie na wprost niej i dopiero jak była pod nią to ją zauważyła?!
Tutaj nie jej refleks jest problemem tylko na badanie do okulisty i w następną trasę jedzie po korekcie wzroku z bryłami ekstra na nosie.
A tamta nie lepsza stoi na środku jezdni i fonem sie bawi chyba zapomniała że pas dla tramwaja to nie wyspa pomiędzy pasami dla przechodniów...



Ty weź k***a Słownik poczytaj, lub daj komuś do sprawdzenia tych wypocin. Składnię ogarnij, interpunkcję albo wyp***zielaj na pszyre.

htp

2024-02-08, 11:37
Emilian89 napisał/a:

Ty weź k***a Słownik poczytaj, lub daj komuś do sprawdzenia tych wypocin. Składnię ogarnij, interpunkcję albo wyp***zielaj na pszyre.



Już za późno.

Quassar

2024-02-08, 12:14
Critic4ll napisał/a:

ciebie to powinni zutilizować na starcie... babka jeździ pewnie tą trasą codziennie i nagle w 30 letniej karierze na odcinku 2 metrów pojawia sie idiotka... refleks baba przy tej sytuacji ma zajebisty a ty pie**olisz jak potłuczony



co ty pier... za farmazony ja nigdzie nie pisałem że laska ma słaby refleks to autor napisał że ma refleks szachisty a ja się z tym nie zgadzam a ty mi sugerujesz że to ja pisze że ma słaby refleks...

Bardziej mnie zastanawia czemu babka wcześniej jej nie zauważyła skoro święta krowa stała tam pewnie przez dłuższy czas bawiąc sie swoim fonem..

KuBuX

2024-02-08, 12:56
Nawet bym nie hamował

dżonyłojlker

2024-02-08, 16:28
Quassar napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu babka wcześniej jej nie zauważyła skoro święta krowa stała tam pewnie przez dłuższy



Bo była niewidoczna. Deszcz, krople na szybie, durne babsko ubrane w kolorze podobnym do nawierzchni, refleksy od świateł bo morko i właśnie to, że stała nieruchomo.

Lu...........i2

2024-02-10, 18:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Bo była niewidoczna. Deszcz, krople na szybie, durne babsko ubrane w kolorze podobnym do nawierzchni, refleksy od świateł bo morko i właśnie to, że stała nieruchomo.




Przepraszam. To moja wina

:-P