18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trailery, filmy, fragmenty filmów, zajawki [zbiorczy]

BueR_MadasS • 2010-01-24, 16:58
Marek Kondrat's szoł:

A gdybym umarła...?



Romantyk



Powrót do domu


Eknen

2020-08-25, 17:11
Ja pie**ole ten film porusza problem seksualizacji dzieci , szczególnie dziewczynek. Co wy k***a ślepi jesteście, że nie dostrzegacie , że coś się zj***ło? 20 lat temu 11 latka wyglądała jak dziecko , dzisiaj małe k***iszcza malują się i pozują pół nago na insta . Film tratuje o konflikcie między matką , która w oczach córki jest konserwatywna, a dzieckiem które pod wpływem otoczenia stara się być bardziej dorosłe niż jest. Jak was prawda w oczy kole to wypie**alać .

Diggerx

2020-08-25, 17:22
Eknen napisał/a:

Ja pie**ole ten film porusza problem seksualizacji dzieci , szczególnie dziewczynek. Co wy k***a ślepi jesteście, że nie dostrzegacie , że coś się zj***ło? 20 lat temu 11 latka wyglądała jak dziecko , dzisiaj małe k***iszcza malują się i pozują pół nago na insta . Film tratuje o konflikcie między matką , która w oczach córki jest konserwatywna, a dzieckiem które pod wpływem otoczenia stara się być bardziej dorosłe niż jest. Jak was prawda w oczy kole to wypie**alać .



Nie widziałaś tego filmu a pie**olisz jakieś swoje interpretacje z dupy wzięte

Kowal.

2021-05-07, 11:25
Bogus uczy jak ten teges tiru riru :amused:


~DMT

2021-08-24, 12:21
Analiza... 8-)


sabaoth0806

2021-12-01, 21:26


BÓG CIĘ BARDZO KOCHA!
„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.„ (Ewangelia Jana 3:16)

JEZUS CHRYSTUS JEST BOŻĄ ODPOWIEDZIĄ
Jezus umarł za Ciebie na krzyżu: „Bóg zaś okazuje nam swoją miłość przez to, że Chrystus umarł za nas, gdy byliśmy byli jeszcze grzesznikami.” (List do Rzymian 5:8).

JEZUS JEST ZBAWICIELEM
„Tym zaś, którzy Go przyjęli dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego.„ (Ewangelia Jana 1:12)

„Oto stoję u drzwi i kołaczę. Jeśli kto usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną.” (Księga Objawienia 3:20)

Zbawienie jest darem, za który nie jesteśmy w stanie zapłacić. Bóg dał nam wolną wolę i decyzję wyboru: czy wrócimy do Niego i będziemy rzeczywiście spełnieni i zaspokojeni, czy wybierzemy życie na własną rękę, ryzykując oddzielenie od Niego na wieki?

Jaki efekt ma przyjęcie zbawienia?
Zbawienie duszy to proces przemiany życia, bez znaczenia w jak ciężkiej jesteś sytuacji. Jeśli oddasz swoje życie Chrystusowi On będzie działa w Twoim życiu.

Jak przyjąć zbawienie?
Ten sam Jezus, który przemienił życie wielu ludzi przeszło 2000 lat temu, żyje dzisiaj i ma realną moc, aby zmienić także Twoje życie, bez względu na okoliczności i przeszłość.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zaprosić Pana Jezusa do swojego serca i poprosić, aby przemienił Twoje życie, możesz pomodlić się tą krótką modlitwą:

„Ojcze, wiem, że złamałem/złamałem Twoje Prawo i moje grzechy oddzielają mnie od Ciebie. Bardzo tego żałuję, pragnę odwrócić się od mojej grzesznej przeszłości i poddać moje życie Tobie. Proszę, przebacz mi i pomóż mi żyć w sposób, który będzie się Tobie podobał. Wierzę, że Twój Syn Jezus Chrystus umarł za moje grzechy na krzyżu, powstał z martwych, żyje i słyszy moją modlitwę. Otwieram Ci drzwi mojego serca i zapraszam Jezusa Chrystusa, aby stał się Panem mojego życia i panował w moim sercu od teraz na zawsze. Proszę, ześlij swojego Ducha Świętego, aby pomógł mi być Tobie posłusznym/posłuszną i pełnić Twoją wolę do końca mojego życia. Modlę się w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.”
:ukrzyzowany:

Halman

2022-01-07, 10:38
lecz się człowieku

shiters

2022-02-13, 10:36
Fajniutkie

radek225

2022-02-13, 10:51
Kolejne hollywoodzkie gówno, które stawia na efekciarstwo, nie realizm. Może, gdyby producenci filmów nie stawiali na efektowne wybuchy, sceny walk, to by nie dochodziło do tylu wypadków i przestępstw. W końcu nie jeden wysadził coś w powietrze, czy komuś pie**olnął, by było "jak w filmie". No, ale hajs ze sprzedaży biletów musi się zgadzać. Pomijam już fakt, że ten facet ze sceny walki najpóźniej po 4 razie odcięłoby go, i leżał by kopany na podłodze autobusu. No i NACZELNA zasada, gdy dostaniesz kosą lub coś dużego wbije Ci się w ciało - ciało obce zostawiasz na miejscu, NIE RUSZASZ do momentu, jak nie znajdziesz się w szpitalu. Takie ciało obce działa jak korek, a jak je wyjmiesz to możesz się wykrwawić. Kolejna filmowa bzdura za którą producent powinien beknąć w sądzie, bo zobaczy ktoś taki debilizm i nieświadomie wyśle kogoś na tamten świat, zamiast mu pomóc. I nie - nie jest to najlepsza scena walki w filmie.

sadoman

2022-02-13, 10:55
oni jej czasem nie zapożyczyli sobie z tego filmu z butem?

pitteroo

2022-02-13, 10:57
k***a stary chyba jestem dla mnie to suchar :shock:

Fifka

2022-02-13, 11:38
A tam.... To jest najlepsza scena :D




lolcat

2022-02-17, 20:58
Szykuje się kolejna fajna animacja od Pana Arkadiusza Olszewskiego :shock:





nowynick

2022-02-17, 21:06
XVIII wieczny Rambo i ch*jowa grafika, doczekać się nie mogę...
X