18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tragiczna randka

mndc • 2009-12-15, 22:30
Nie wiem co mówi regulamin w sprawie wrzucania tekstów w całości po angielsku, mam nadzieję, że większość użytkowników zna ten język. Powiem tylko tyle, że facetowi podczas obiecującego spotkania w jej mieszkaniu zachciało się jednocześnie defekacji i siku. W dodatku dostał erekcji a to oznaczało, że mógł wybrać tylko jedną z tych rzeczy. Na co się zdecydował i jak to się skończyło? Zobaczcie tutaj:

Tłumaczenie google http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fforum.bodybuilding.com%2Fshowthread.php%3Ft%3D120921191&sl=en&tl=pl

Oryginał http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=120921191

Furronica

2009-12-15, 22:40
Facet urządził dziewczynie w łazience Czas Apokalipsy.

As...........ox

2009-12-15, 23:00
Nieeee!!! Proszę... proszę, błagam!!! Hlip, hlip... Już będę grzeczny... Tylko... tylko... NIGDY WIĘCEJ TŁUMACZEŃ GOOGLE!!! Proszę! Nie róbcie Mi tego więcej! Idę się powiesić;( [Przeczytałem całe po "tłumaczeniu" więc proszę o wyrozumiałość BTW na moim przykładzie możecie się nauczyć, że ciekawość nie popłaca]

Bi...........az

2009-12-15, 23:07
"I wtedy wszystko znowu zamknięty (nie można wyobrazić sobie ból wielokrotnie blokuje się od siusiania i pooing kiedy masz go tak źle)"
...heh, popieram

Salvador

2009-12-15, 23:11
Ktoś bronił czytać oryginał?


@Temat

No to nie podupczył :roll:

Spajki

2009-12-15, 23:51
Chyba najlepszy epic fail ostatnich miesięcy :D

Achajka

2009-12-16, 00:12
Najbardziej mnie rozbawił tłumaczony tekst który wrzucił Biauaz. ;D

Hrimgrimnir

2009-12-16, 00:57
koles od tej akcji ma poryty leb, nie potrafi sie komunikowac z ludzmi i jak probuje zagadywac do panienek to nagrywa to na kamerke ukrywana w ubraniu - poczytajcie posty do ktorych ma odnosniki w swojej sygnaturze.

Dodoz

2009-12-16, 02:24
@up wcale ze nie od tej akcji, on mial chorobe skory jak byl mlody i dopiero niedawno zaczal jak czlowiek wygladac. nigdy w zyciu nie mial kontaktu z dziewczynami itd. zrobil sobie lalke do r*chania, i pare innych rzeczy. jego slawa na forum zaczela sie wlasnie od tematu w ktorym postowal filmiki ze swoich pierwszych prob zagadania do dziewczyn, a to ze w tym przypadku skonczylo sie w apartamencie dziewczyny to i tak zajebisty sukces :D ogolnie koles poj***ny troche, sika zawsze do tych swoich butelek i w ogole... tak btw. to jestem uzytkownikiem tamtego forum od jakiegos roku, warto czytac dzial MISC, rozne jaja sie dzieja :D

Hrimgrimnir

2009-12-16, 02:37
wiedzialem ze ktos to zle zinterpretuje, nie chcialem mulipostu a nie ma jak edita zrobic... 'koles od tej akcj' czyli ten koles ktory zrobil ta akcje, nie chodzilo ze od tej akcji mu sie poj***lo ;P

tak tylko ;]

silesiaster

2009-12-16, 08:44
na tę okoliczność zrobiłem print screena - co by zostało dla potomnych


andariel

2009-12-16, 09:06
Cytat:

So I bend over i próbują wcisnąć mój penis wzniesiony w dół nieco pee do puszki ... ale jak zrelaksować moje mięśnie dna miednicy, do wydania moczu .. Czuję, że mój gnój zacząć wychodzić w tym samym czasie!



Ach, Google Translator :D

Wilczex

2009-12-16, 09:21
Jeśli ktoś bardzo chce poznać tę historię a nie zna angielskiego - powiedzcie, wrzucę tłumaczenie. Nie chcę tego robić na darmo, to raz, dwa dużo tu języka potocznego który zająłby mi trochę czasu ( ale i dał dużo radości) . Także piszcie jakby co, to wrzucę tu to tłumacxenie. No chyba ze to niezgodne z regulaminem.

GorillazxD

2009-12-16, 09:23
Coz, pomijajac fakt, ze jezeli ta historia jest prawdziwa to jest to najglupsza rzecz o jakiej slyszalem :D to gosicu ma jeszcze inny problem: dlaczego woli naszczac do butelki (i nosic to ze soba?) niz pojsc do publicznej toalety? I co to za problem wykonywac obie "czynnosci" siedzac na kiblu na raz? Jest debilem to i dostal to na co zasluzyl
Ogolnie to jestem bardziej zalamany niz rozbawiony :homer: