18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tragedia po seksie w kabinie ciężarówki

Ja...........cy • 2010-12-29, 04:51
Jak pisze onet:
W obwodzie chersońskim w południowej części Ukrainy 18-letnia prostytutka zmarła z wyziębienia w kabinie ciężarówki. Mężczyźni, którzy skorzystali z jej usług, gdy zobaczyli, co się stało, porzucili jej zwłoki (...)

(...)Ci potwierdzili, że zabrali ją na trasie, aby się zabawić. Następnie jednak zasnęli w aucie, a dziewczyna była tak mocno pijana, że - zasypiając w kabinie ciężarówki - nie ubrała się.

Po kilku godzinach mężczyźni obudzili się i zobaczyli, że kobieta nie żyje. Obawiając się odpowiedzialności, tirowcy postanowili pozbyć się ciała. > Wrzucili je do dołu, a potem przysypali śniegiem.< :mrgreen:


Konkluzja? Nasi kochani sadyści w końcu opuszczają swe przytulne fotele i wychodzą w świat!
w końcu dorośliście i zaczęliście coś robić a nie jedynie komentować ! :)


xgregor

2010-12-29, 04:58
Masz rację...
Człowiek uczy się przez całe życie

vass

2010-12-29, 05:57
Przecież mogli podkręcić ogrzewanie ogrzać ciało i by mieli jeszcze rozrywkę przez tydzień gratis :)

GameBoy1990

2010-12-29, 06:18
vass napisał/a:

Przecież mogli podkręcić ogrzewanie ogrzać ciało i by mieli jeszcze rozrywkę przez tydzień gratis :)



miala by problem z lykaniem, wiec nie byla im potrzebna.

ku...........ek

2010-12-29, 08:48
GameBoy1990 napisał/a:

vass napisał/a:

Przecież mogli podkręcić ogrzewanie ogrzać ciało i by mieli jeszcze rozrywkę przez tydzień gratis :)



miala by problem z lykaniem, wiec nie byla im potrzebna.



Miałaby też problem z utrzymaniem stolca...

...ale komu to przeszkadza?

kicaku

2010-12-29, 12:36
ja tak wole komentować . :D

Roszp

2010-12-29, 14:20
Po co ogrzewać? Szybciej się rozłoży. A zimna też dobra - zadbać o hydraulikę wystarczy tylko

crazy

2010-12-29, 14:29
a chłopaki ładnie się nagrzali i nie zamarzli:)