18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sa...........is

2013-08-07, 21:16
Za czarny humor zawsze piwo ;d

Kombivar

2013-08-07, 21:55
Nie-dość, że z domów dziecka, to jeszcze gowno dostali...

jacekmatys

2013-08-07, 22:00
pudelek robi się z sadolka hie hie

Zawulon

2013-08-08, 06:21
A mnie się przypomniał w tym momencie cytat: "Wprawdzie sierociniec, ale nie sieroty".

autobusik111

2013-08-08, 09:59
Może nie na temat, ale ostatnio odpaliłem telewizor i w wiadomościach na każdym kanale temat nr 2 dnia to invitro i jacy ci ludzie są dzięki niemu szczęśliwi i ile to dzieci by się nie narodziło a się nardziło. Tak sobie myślę, że czemu nie promuje się adoptowania dzieci z domów dziecka. Dzieci przecież stamtąd nie mają żadnej przyszłości. A u nas lepiej na siłę rodzić dzieci niż pomagać tym bez szans. Psa broń boże matko tereso kupować rasowego bo w schroniskach biedne psy cierpią a wogóle to nawet na łańcuchu je trzymają i w małych klatkach i są takie biedne i jak chcesz być prawdziwym człowiekiem to weź psa tylko ze schroniska. Ludzie są głupi.

Uechtacz

2013-08-08, 10:35
autobusik111 napisał/a:

... Tak sobie myślę, że czemu nie promuje się adoptowania dzieci z domów dziecka. Dzieci przecież stamtąd nie mają żadnej przyszłości. A u nas lepiej na siłę rodzić dzieci niż pomagać tym bez szans. ...



Bo chcą powielać swoje geny.
Właściwie "chcą" to nie najlepsze słowo - to instynkt pierwotny, podstawa istnienia życia na naszej planecie. Może nie pasować to do Twoich poglądów, ale biologia zazwyczaj ma w dupie nasze poglądy i ideologie.