18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toyota biskupa

fryca88 • 2012-10-22, 14:21
Samochód biskupa archidiecezji warszawskiej Piotra J.W weekend skasował furę,przyj***ł w latarnię i skosił słupek na chodniku,obok pasów dla pieszych.Może by i nie skasował,gdyby był trzeźwy,ale nie był,a 2.6 promila to niezły wynik,ciekawe gdzie i z kim się tak naj***ł?Jak znam życie to pojawią się głosy broniące biskupa,bo najpewniej diabeł go skusił,biskup niewinny.


Zdrojak

2012-10-22, 16:32
Ale się to ch*jowo czyta. Kto skasował furę? Samochód? I jeszcze ten brak spacji po znakach. Wracaj do szkoły.

I żeby nie było, że offtop:

Kogo interesuje, że się auto księdza rozj***ło?

straatveger

2012-10-22, 16:33
może jakieś źródło skąd mam wiedzieć, że to nie toyota twojego szwagra który wracając od Ciebie z melanżu się nie rozj***ł ?

Sombrero360

2012-10-22, 16:36
fryca88 napisał/a:

Jak znam życie to pojawią się głosy broniące biskupa,bo najpewniej diabeł go skusił,biskup niewinny.


Stwierdzam, że niewinny, bo diabeł.

JarekJUHC

2012-10-22, 16:37
powinni go wychłostać i nadziać na pal dla przestrogi :P

Sayper1

2012-10-22, 16:38
o ch*j się przypie**alacie? tez człowiek. wypił, rozj***ł i koniec, po co drążyć temat?

Vl...........in

2012-10-22, 16:41
@UP
Zatwardziały katol?
Chodzi o to że księża, biskupi i inne elementy "czarnej mafii" podobno mają dawać przykład, i wspomagać parafian i nie tylko w potrzebie...

Mastema

2012-10-22, 16:44
A mogło być jednego darmozjada mniej.

k18t

2012-10-22, 16:46
furę ma tanią, to przynajmniej w oczy nie kłuje niektórych

Fett

2012-10-22, 16:47
k***a ten samochód to z lego że się tak rozpadł ?

oI0

2012-10-22, 16:47
Parafianie za naprawę zapłacą ... :)

kucma19

2012-10-22, 16:53
gdyby na tym chodniku kogos zabil to pewnie za kare poszedl na wies sluzyc panu bogu i ludziom a w takiej sytuacji to pewnie klapsa w tylek od szefa i nagana. szlapan na miesiac z dz**kami i laserami.

fryca88

2012-10-22, 16:55
@straatveger

Widzę,że ciśnienie w dupie niezłe masz na ortografię,co ty masz jakąś traumę z dzieciństwa?Stara cię kablem od prodiża napie**alała po plecach jak przecinków nie stawiałeś i nie wiedziałeś,że "ch*je" się nie kreskuje?Piszę,jak chcę i stawiam przecinki gdzie mi się podoba,to nie dyktando z Miodkiem w komisji.Jak nie rozumiesz tekstu znaczy żeś debil,to chyba jasne.Co do źródeł to zajrzyj gdzie indziej,bo od tego oglądania tylko gejowskich stron s/m,już nie wiesz co się na świecie dzieje.Poczytaj wiadomości,idź do parku,łyknij świeżego powietrza,a nie tylko siedzisz trzepiesz pod jotpegi obrośniętych pedałów i dodajesz durne wpisy na sadolu,na przekór innym,szukając tym samym kumpla do czatowania wieczorami o męskich pieszczotach.

P.S.
Swędzi cię dupa,leć po biskupa

*Zaimki osobowe specjalnie małą literą z uwagi na akcentowanie braku szacunku dla tak żałosnej persony,która kolokwialnym popierdywaniem próbuje ze mną erystyki.

trolik

2012-10-22, 16:57
"Nie powinienem kierować samochodem pod wpływem alkoholu" - napisał hierarcha. "To jednak się stało, dlatego też oddaję do dyspozycji Ojca Świętego moją posługę biskupa pomocniczego archidiecezji warszawskiej"
sk***iel!!! to jednak się stało- nie stało się tylko powinien napisać "dupy dałem na całej linii".
pewnie zamiast honorowo się podać do dymisji i zostać gdzieś na wsi szaraczkiem, to ma nadzieję na łaskę- SS-man zgodnie z nauczaniem kościoła okaże łaskę i jemu nic nie zrobi twierdząc, że bliźnim trzeba wybaczać i tyle w temacie.

jak już ktoś wyżej napisał- przynajmniej nie rozwalił jakiejś nowej a8, tylko normalną furę.

Sayper1

2012-10-22, 16:57
Vladimir Putin napisał/a:

@UP
Zatwardziały katol?
Chodzi o to że księża, biskupi i inne elementy "czarnej mafii" podobno mają dawać przykład, i wspomagać parafian i nie tylko w potrzebie...



Zakuty łeb? To tez ludzie i popełniają błędy jak wszyscy. Każdy inny człowiek też "podobno" ma nie jeździć po pijaku, a i tak niektórzy wsiadają. Normalnie to byłoby w poczekalni bo nie ma flaków itp, no ale trzeba ponapie**alać się z kleru...