18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Towarzysz Bolek" film dokumentalny.

wiesiors4 • 2012-09-07, 20:51
Jak to możliwe, że podstawiony przez komunistów człowiek stał się bohaterem narodu i jest nim (dla niektórych) do dziś?


Ciekawy dokument. Moim zdaniem dla ludzi, których interesuje PRAWDZIWA historia Polski ostatnich lat, jest to film "must watch" ;)

Kłamliwa szmata :roll:

zonk

2012-09-07, 21:02
Papiery w IPN są takie wiarygodne... :facepalm:

wiesiors4

2012-09-07, 21:10
SQT napisał/a:

Papiery w IPN są takie wiarygodne... :facepalm:


No to co dla Ciebie jest wiarygodne? A czekaj, już wiem. TVN, TVP i Polsat. Niestety, muszę Was zmartwić Towarzyszu, ale wiadomości na tych kanałach są często zakłamane i zmanipulowane.

jacekmatys

2012-09-07, 21:17
@up no to się przygotuj....będzie hejt jak h*j!! piszesz :towarzyszu:?? poczujesz zaraz hejty ojejej

zonk

2012-09-08, 08:42
wiesiors4 napisał/a:


No to co dla Ciebie jest wiarygodne? A czekaj, już wiem. TVN, TVP i Polsat. Niestety, muszę Was zmartwić Towarzyszu, ale wiadomości na tych kanałach są często zakłamane i zmanipulowane.


Pokaż mnie palcem gdzie ja napisałem że TVN, TVP i Polsat są dla mnie wiarygodne.

Jeśli nie rozumiesz to powtórzę: Dokumenty które trzyma IPN są mało wiarygodne. Chodź by dlatego że jak komuna się kończyła to wszystkie teczki poszłyby z dymem. A od Lecha akurat została. Wniosek ? Komuniści mogli sami stworzyć mu ją.