18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bekora

2024-01-24, 19:54
spodsumowując: ktoś w obcym państwie płaci grosze tubylczym śmieciom za pisanie komentarzy, wręcza stołki za obecność na marszach, darcie ryja i pełne posłuszeństwo, jak psom, i... to działa.

niemcy działają w ten sposób od setek lat i są w tym niedocenionymi mistrzami.

*dlaczego dodałem screena zamiast zacytować? bo coś jest zj***ne i nie mogę zacytować tego użytkownika, ani nawet skopiować tu jego komentarza. coś się zepsuło




mariusz3pl

2024-01-24, 20:18
Celebrowanie aborcji itp. to przykład zj***nia umysłowego lewaków. Aborcja to ostateczność i żaden powód do dumy. Jak feministki i p*zdusie czyli lewary nie chcą mieć dzieci to całym sercem ich popieram :-D i niech się k***y nauczą antykoncepcji używać :nie_znaju:

Trunek

2024-01-24, 20:52
SkoPio1 napisał/a:

Podsumuję: ktoś zamawia tort i robi zdjęcie, by idioci się podniecali i...
...to działa.
;>



Ludzie się bardziej denerwują na samo zjawisko tępych dzid, niż na konkretną tępą dzidę na zdjęciu.
Więc nawet jeżeli to grafika prowokacyjna, to nic za bardzo nie zmienia.

mariusz3pl napisał/a:

Celebrowanie aborcji itp. to przykład zj***nia umysłowego lewaków. Aborcja to ostateczność i żaden powód do dumy. Jak feministki i p*zdusie czyli lewary nie chcą mieć dzieci to całym sercem ich popieram i niech się k***y nauczą antykoncepcji używać



Demograficzna autodestrukcja tych idiotek nie tylko przyczyni się do ograniczenia długofalowej obecności tej patologii w społeczeństwie, ale także przyczyni się do poprawy puli genetycznej.

Co nie zmienia faktu że dalej to normalnego człowieka brzydzi.

LizTruss

2024-01-24, 21:28
k***a ale zalosne gowno wylatuje na glowna ostatnio....

Gondone

2024-01-24, 22:25
był taki czas, że dość aktywnie pomagałam dziewczynom ściągać środki wczesnoporonne z zagranicy i czasami pomagałąm przesiedzieć ten najsłabszy moment po przyjęciu.

było to kilkanaście lat temu, później brakło czasu.
patrzac na dzisiejsze dzieciaki czasem sie zastanawiam ile z tych "moich" teraz by sie próbowało zabić albo miało inne problemy psychiczne :)


z większością tych dziewczyn nie mam kontaktu, ale kilka urodziło potem planowane dzieci.


tak się rozmarzyłam na wspomnienie ;)

Adenoid_Hynkel

2024-01-25, 00:43
modified1 napisał/a:

No i w sumie ch*j was to obchodzi kto co ze swoim żelkiem zrobił. Rozumiem jak nie wiem to wasza baba, ale jakaś randomowa osoba na planecie a was to k***a boli jakby to wasza stara was wyskrobała. Idzcie tam sąsiada obgadać czy co takie polackie k***y zawsze robią xD



A co tych ludzi (na ogół lewaków)obchodzi co jem, czy się szczepie czym jeżdżę, jak traktuje swojego psa...

TwójCzarnyPan

2024-01-25, 03:03
bekora napisał/a:

a wg ciebie czym jest sadol? portalem dla lewackich płatnych trolli, śmieci bez wartości i gimbo-ateistów? jak ten co ci piwka stawia, konto do pie**olenia o pisie i braunie:


Patrzcie, mamy ormowca na Sadolu co tropi urojonych wrogów ojczyzny. Tylko komu doniesiesz, jak lewacy rządzą?

Nome

2024-01-25, 03:23
mnie się wydaje, że to przyjęcie z okazji ogłoszenia płci spodziewanego dziecka, prawdopodobnie za pierwszym razem wyszło, że chłopak, ale po sprawdzeniu okazało się, że dziewczynka...

PisPo

2024-01-27, 00:33
modified1 napisał/a:

No i w sumie ch*j was to obchodzi kto co ze swoim żelkiem zrobił. Rozumiem jak nie wiem to wasza baba, ale jakaś randomowa osoba na planecie a was to k***a boli jakby to wasza stara was wyskrobała. Idzcie tam sąsiada obgadać czy co takie polackie k***y zawsze robią xD



Ruska dz**ko na kolana dla ciebie Pan POLAK !