18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Topol-M

WhatsUpMan • 2011-08-25, 04:30
Rosyjski rakietowy pocisk balistyczny dalekiego zasięgu. Jak widać pie**olnięcie ma piękne.



Filmik jest już bardzo stary, możliwe że na sadolu już jest, aczkolwiek ni ch*ja nie mogłem znaleźć po tagach.

Dorzucam też źródło w którym można co nie co poczytać o ów pocisku: http://pl.wikipedia.org/wiki/RS-12M1_Topol-M

Sz...........jk

2011-08-26, 20:31
@~Sklej

Wybuch był, ale nie jądrowy... Lepiej ty sobie poczytaj zanim coś powiesz. Co niby miało doprowadzić do reakcji jądrowej? Rozróżniasz wybuch wodoru od wybuchu jądrowego? Najlepiej komuś powiedziec, żeby coś doczytał, mimo, że samemu się wiedzy nie posiada.

Dodatkowo powiem, że ta elektrownia tworzyła prąd elektryczny do 2000 roku, a do tej pory pracują tam ludzie, którzy monitorują sarkofag, a nawet do niego wchodzą... Ludzie pracujący w elektrowni przeżyli uszkodzenie reaktora, najwięcej zginęło ludzi zrzucających radioaktywne kawałki reaktora z dachu, a także tych, którzy kopali tunel pod reaktorem. Jednak rdzeń nie przetopił się do tego stopnia aby praca górników się do czegoś przydała. Następnym razem radze poczytać o przypadku Czarnobyla, bo film, który przytoczyłeś nie wyjaśnia wszystkiego, a wiele rzeczy wyolbrzymia.