18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tony dymu, tysiące koni mechanicznych, czyli tractor pulling

Immortality • 2014-05-18, 14:12
Specjalnie dla Was sadole zaplacilem 10 euro za wstep zeby nagrać filmik z tych świetnych zawodów, myślę że się spodoba.


Sinecod

2014-05-18, 20:19
Loaloa, kiedyś, jak traktory stały się coraz bardziej popularne (mówię o zachodzie), to taki przykładowy Hans zaczął się kłócić z swoim sąsiadem Kurtem, kto ma silniejszy ciągnik (w ciągnikach nie liczy się tylko moc ale też i uciąg) więc sprawdzali czyj ciągnik szybciej przeciągnie przyczepę na określonym dystansie z określonym obciążeniem. Tak to się mniej więcej narodziło.

Ogólnie TP to sport dla tych którzy mają za dużo czasu. I nie, nie trzeba mieć takiej lokomotywy w filmiku autora, bo to jest wierzchołek góry, takie F1 tego sportu. Wystarczy mieć obojętnie jaki ciągnik i wystartować w odpowiedniej klasie, zależnej od masy ciągnika. A jak komuś się nudzi to może podrasować swój traktorek żeby miał większego buta. Ja kto lubi.

Inną rozrywką z wykorzystaniem ciągnika jest "uphill"- ciągniemy przyczepę pod górę na pełnej k***ie. :mrgreen:




Autorowi piwko za temat. ;)

Immortality

2014-05-18, 21:28
Następna impreza w tym sezonie wypada gdzieś w sierpniu, postaram się o następną dawkę materiału, może coś wybuchnie, kto wie :) Powiem, że warto to zobaczyć na własne oczy, nawet hd i dobry sprzęt audio nie oddadzą tych odczuć co na żywo.


gucio926

2014-05-18, 21:52
zonik napisał/a:

Ekologie maja w ch*ju:D


Ekologi nie mają w ch*ju bo nie ma nic do tego...
Raczej mają ochronę środowiska w ch*ju a to 2 różne rzeczy.
Wypie**alaj do gimbazy a potem komentuj.

elbuero

2014-05-18, 22:56
fajne urządzenia do robienia chmur burzowych na niebie

Magikson

2014-05-19, 03:10
Coś mi w duszy podpowiada że to raczej nie są EURO5

exfon

2014-05-19, 10:24
k***a a w F1, królowej wyścigów zmniejszają silniki, bo za dużo zanieczyszczeń i inny ch*j ...

MiekkiJohny

2014-05-19, 10:54
Pamiętajcie żeby wyłączać silniki w 60 sekundzie na postoju bo nas słońce opie**oli...