18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomek z grzybem

vidisic • 2010-08-25, 18:38
Słowa rodzicielki pożeracza sromotników - "Grzybowego Tomeczka" opisujące jego reakcje na cudowne przebudzenie:

Cytat:

- Jesteśmy przeszczęśliwi! Tomek, jak się obudził, chciał wyjść z łóżka, gdy zobaczył, że naprzeciwko niego jest monitor u innego pacjenta. Tomek myślał, że czeka na niego komputer. A to monitor pokazujący funkcje życiowe.



No patrz, niespodzianka k***a.
Jak zacznie mówić to pewnie walnie tekstem:
"No to gdzie ten komp? Ten kolo obok już swój dostał"

:samoboj:

Źródłó: Gazeta.pl


Generalnie wk***ia mnie cała ta popelina i nagonka w okół dzieciaka. Tyle ciekawych rzeczy się na świecie dzieje (jak choćby katastrofa samolotu pasażerskiego w prowincji Heilngjang w Chinach czy rozjechanie dziekana bydgoskiego uniwersytetu przez pijanego kierowce, ale dzieciaczek jest bohater, bo można zagrać na serduszkach milionów matek polek. A w dupie z tym - pilnujcie gowniarzy i uczcie co mozna do mordy wkladac a czego nie. A jak sami nie wiecie - czytanie książek nie boli.
Jedyny pozytyw akcji z Tomeczkiem, to może troszkę poprawi się sytuacja z przeszczepami choć zaraz pojawi się drugi medal - "a nie bedziemy gościa ratować, podpisał oświadczenie woli to będą dzisiaj płucka na obiad"

Pan_Jan

2010-08-29, 23:41
Tak to jest jak sie po lasach lata, podczas gdy na łąkach znacznie bardziej przyjazne grzyby wygrzewają się w słońcu.


gumol

2010-08-29, 23:44
osobiscie uwazam, ze vidisic ma racje! sa na swiecie wieksze tragedie, ludzie przezywają wieksze dramaty. ale co prawda to prawda tv pokazuje tylko to co zrobi na ludziach wieksze wrazenie i pozwoli uruchomic linie sms'ową za 1zł z vat aby niesc pomoc dzieciakowi, ktory przezylby operacje i bez tego. trzeba grac ludziom na emocjach bo bez tego tv by padla. Moze to jest tragedia, a spójrzcie teraz na sytuacje opisana przez vidisic'a: przejechanie dziekana przez pijanego kierowce. co ma powiedziec jego rodzina? kiedy smierc osoby byla rownie tragiczna, a moze nawet bardziej bo spowodowana ewidentną ludzką glupotą? tragedia tragedii nie jest równa ale śmierc zawsze bedzie smiercią.

Loganek

2010-08-29, 23:47
Tak to k***a jest jak się kupuje grzyby na bazarze albo nie potrafi odróżnic.

Ja rozumiem k***a Borowika od Szatana nie odróżnić.
Ale Sromotnika nie rozpoznać?

Obstawiam że kupili/dostali te grzyby od kogoś.

Normalnie zaraz mu krzyż postawią :lol:

borisklinga

2010-08-30, 00:37
"grzybowy Tomeczek" heheheeh dobre w ch*j :D PIWO

Adamo'90

2010-08-30, 00:45
Fragment z artykułu w jakimś portalu:

"Na szczęście znalazł się inny dawca, mężczyzna, który zginął w wypadku samochodowym."
No to mi k***a wielkie szczęście. Poprzez ogólną nagonkę i zmiękczenie serduszka, tym że organ dostanie jakiś bachor, szczęściem nazwali tragiczną śmierć drugiej osoby, jakby w ogóle zapominając o jej tragedii. Cóż za znieczulica.

pa...........ix

2010-08-30, 03:58
Ostatnio w ch*jowej gazecie był równie ch*jowy artykuł, jak to chłopak walczy o życie, bo go ugryzł wąż, który wyskoczył z paczki czipsów. taaa, o kant ch*j można tą bajkę rozbić. od zapaczkowania czipsów razem z wężem minęło trochę czasu, to by się sk***iel udusił. k***ica mnie bierze, jak się widzi takie bajki w gazetach, a z mostu chce się skakać, jak się widzi/słyszy ludzi w to wierzących. i jak tu nie wyjść na wariata, jak jakiś Tomaszek ch*j cie obchodzi?

simba23

2010-08-30, 06:56
podobno dostał fajnego laptopa... tylko teraz mama w wywiadzie powie:

"TAAAK! Tomeczek dostał nowego laptopa, ale po wyciągnięciu z pudełka myślał ze to macbook pro 17 cali core i5 ! a to był tylko zwykły HP !"

gumol

2010-08-30, 11:28
w sumie dobrze, ze jest jesien i czas na grzybobrania, bo mi tez by sie przydal nowy komp :D

Kociodup

2010-08-30, 18:59
Za tydzień jadę na grzyby. Żadnych k***a borowików, podgrzybków i innych jadalnych ch*jków! Sromotniki, fuck yeah!

Hellsmess

2010-08-30, 20:16
było nie było szkoda dzieciaka... rodzice go nafaszerowali grzybkami, a maly teraz dostaje po uszach i mnie to akurat ruszyło ze dzieciak sie przebudzil i zobaczyl kompa to buchnal do niego, nie wszyscy cale dnie siedza przed komputerem i nie wiem czy pamietacie jak to jest jak sie jest dzieckiem i sie o czyms marzy, a koledzy maja, w domu moze bida, to nie ma co sie chlopakowi dziwic,
a dla tych ktorzy pod spodem napisza ze to sadistic i w ogóle: Mozecie mnie cmoknąć

El Hobbito

2010-08-30, 21:55
Wątrobę powinni dać komuś w wieku produkcyjnym, najlepiej po studiach, żeby nie stracić zainwestowanych w tę osobę pieniędzy. A tak moje podatki będą szły na głupiego bachora do końca jego życia.