18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomek Kuchar pełną pizdą przez rondo :) Piękny slajdzik

HForeman • 2012-12-23, 10:35
:kjujik: :kjujik: GRUBOOO , piękny slajdzik :) jak przystało na rajdowca :)
Cytat:


DFM

2012-12-23, 10:45
Ta trochę lodu i każdy się czuje jak drifter ;)

efem

2012-12-23, 10:59
Nie wiem, co w tym mega łał, bo każdy przeciętny wiejski drifter posiadajacy e36 z naklejką "///M" , potrafi zrobić taki przejazd....

HForeman

2012-12-23, 11:44
Mistubishi Lancer EVO VI oczwiście 4wd dla laików ;)

DR_DRE

2012-12-23, 12:35
O k***a jak mnie wk***ia pie**olenie że każdy by tak potrafił, no potrafiłbyś jak by Ci ktoś auto dał za freeko, jak taki mądry jesteś k***a weź matiza ojca i driftuj pie**olony cwaniaku, jak Ci przyjdzie do płacenia OC i za każdą rozj***ną część po takiej jeździe wahacze drążki końcówki błotniki zderzaki, tankowanie inne ch*je muje to zobaczysz, że NIE KAŻDY tak potrafi.

Pozdrawiam k***a.

czaki99

2012-12-23, 12:44
Jak tak mozna na publicznych drogach. A jakby komus krzywde zrobil??

DFM

2012-12-23, 13:05
DR_DRE napisał/a:

O k***a jak mnie wk***ia pie**olenie że każdy by tak potrafił, no potrafiłbyś jak by Ci ktoś auto dał za freeko, jak taki mądry jesteś k***a weź matiza ojca i driftuj pie**olony cwaniaku, jak Ci przyjdzie do płacenia OC i za każdą rozj***ną część po takiej jeździe wahacze drążki końcówki błotniki zderzaki, tankowanie inne ch*je muje to zobaczysz, że NIE KAŻDY tak potrafi.

Pozdrawiam k***a.




Ale zamknij k***o ryj. Taka prawda . Bo nawet jeśli masz pie**olonego matiza to i tak potrzebujesz odrobiny śniegu żeby polecieć bokiem o ile się da. Wk***iają mnie takie posty. Stać Cię na EVO? Rozj***łeś ? Musiałeś naprawić ? ch*j mnie to obchodzi.pie**oli mnie także to jakie masz zdanie na temat wypowiedzi innych użytkowników. Nie podoba się to na kwejka spadaj.

johniewalker

2012-12-23, 13:06

I k***a oczywiście kierunku przed zjazdem nie dał!! :P

bigosik

2012-12-23, 13:20
Ja nie umiałbym tak zrobić, więc nie pie**olcie że każdy by umiał.

analeusz

2012-12-23, 13:30
jak pelna p*zda to pewnie ku*as musi byc gruby

dirtysanchez

2012-12-23, 13:34
Ładnie poszedł co wy chcecie... Hejter na hejterze, hejterem pogania... Święta idą, idźcie sprawdzić czy was w kuchni nie ma, popatrzcie jak wódka się chłodzi a nie wypisujecie, że każdy z be em wu tak umie, weź Matiza itp itd... Ja rozumiem to jest Sadistic ale ogarnijcie się ludzie...

B-B

2012-12-23, 13:39
@efem

taaaa każdy by potrafił :D HAHAHAHA

Każdy w e36 ?

Hmmmm pomyślmy... Po Mojemu EVO to czterołap, a e36 na tył kuty ! Więc k***A inaczej zachowuje się tylnonapędowy pojazd a inaczej AWD ! AWD ciągnie przodem jak widać na załączonym obrazku nie kontrujemy tylko kółeczka są prosto a zrób to samo w e36 geniuszu :D (tak ! Wyk***isz pięknego bączka a potem w krawężnik)
Z resztą k***a chętnie bym takiego wiejskiego wszystkowiedzącego i wszystko umiejącego "driftera" jeżdżącego U360 zobaczył w Lancerze :D :D :D

PanBrowar

2012-12-23, 13:45
Za propagowanie polskich rajdów i rajdowców zawsze piwko :D

merh

2012-12-23, 13:56
Spowodowanie zagrożenia w ruchu - 86 kw + 135p1p2 w związku z 92 kw

Philipek

2012-12-23, 14:12
Kuchara nie lubie, cwe* oszukuje -.- zawsze sie na rajdach pcha tam gdzie wejscia nie ma i wysyla "szpiegow" opisujacych mu tor.. chodza takie p*zdy z krotkofalowkami i mowia mu gdzie nowe dziury, gdzie jakas plama itp itd -.- chamstwo i ch*j.
no ale przejazdy ma ladne.. tutaj tez ladnie to zrobil, sorry ale zadne BMW nie zrobilo by tego z taka predkoscia, za ch*ja.. mam Nissanka S14 z zapasem kucykow pod maska i za ch*ja tak szybko nawet na suchym, nie dam rady (na suchym z moca i szpera jest nawet latwiej).