18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomaszów Lubelski. Ja i moje miasto.

arsonft • 2012-10-21, 23:14
Spot mający promować Tomaszów Lubelski. Środki przeznaczone na jego wykonanie (z funduszu kapitał ludzki) wyniosły ok 50 000 pln. Podobno miasto już zabrało się za wycofywanie tego nagrania;p Nic tylko podziwiać zalety pięknego Tomaszowa zaprezentowane w spocie. :facepalm2:

dhill

2012-10-22, 11:18
Unijne piniądze... to unijna jakość.

bo0ze

2012-10-22, 11:23
to j***ny Silent Hill. I tak lepiej niż Świdnik bo to to przynajmniej to miasto a Świdnik to stan umysłu

burex666

2012-10-22, 11:52
Filozof-żulik z połamanym nosem i magnetyczny wojownik Jedi, którego żaden talerz sie nie trzymał... Promocja miaseczka po ...uju fest

Mutarito

2012-10-22, 11:59
Patrzę na tytuł i myślę - nie ma co...
Patrzę na czas trwania i myślę - strata czasu...
Obejrzałem i mnie rozj***ła ta promocja...

black horse

2012-10-22, 12:00
Wspaniała reklama miasta. Każdy kto pojedzie do Tomaszowa po obejrzeniu tego filmu promocyjnego na pewno się nie zawiedzie zastanie tam dokładnie to co jest w reklamie. Szczerość do bólu bez KŁAMSTWA kolorowania rzeczywistości. Nie tak jak w innych kłamliwych reklamach ogłupiających społeczeństwo . ;)

proxxiu

2012-10-22, 12:04
Nie wiem co gorsze, Tomaszów czy Tczew ze swoją piosenką. Niestety piosenka i teledysk powstał za znacznie większe pieniądze niż ten o Tomaszowie :)


Lopez

2012-10-22, 12:07
Spot trafił w serce miasta, bardzo mnie urzekł - napewno ma jakieś głębsze przesłanie, ale jestem zabardzo skacowany żeby teraz o tym myślec, piwo za pana Franka i jego żonkę!

Najlepszy_na_świecie

2012-10-22, 12:08
Wy się śmiejecie, ale ludzie w tych miejscowościach, żeby mieć tyle samo co w rozwiniętym mieście muszą się 5x bardziej narobić. I jak widać spora część tam zostaje i podejmuje to wyzwanie i za to ich podziwiam, że mają tyle odwagi. Mogliby uciec w inne miejsce, ale nie chcą i próbują coś zmieniać.

Tak naprawdę w takich miejscowościach brakuje pomysłowych i zaradnych ludzi u góry. Za to często jest wielu przedsiębiorców dzięki którym w ogóle te miasteczka funkcjonują. Jak widać można. Spójrzcie ile znanych marek wywodzi się właśnie z takich miejsc. To, że jest trudniej, to nie znaczy, że jest to niemożliwe.

I nie dzielcie kraju na Polskę A i Polskę B. Ludzie są tacy sami. Po prostu kraj jest zróżnicowany i w jednym regionie jest łatwiej, w innym trudniej. To nie jest zasługa mieszkańców Polski zachodniej, że budują im autostrady za pieniądze tych z Polski wschodniej. Infrastruktura powinna się rozwijać równomiernie.

PS.

Tak dla informacji najlepiej zarabiający w ubiegłym roku Polak mieszka we wsi na Podlasiu. :) Ale to nie przeszkadza gimnazjalistom z Polski A uważać się za zaradniejszych od niego...

PS 2.

Tomaszów brzydki, ale jakby chcieli i pokazali roztocze to wydźwięk byłby zupełnie inny. Bo przyrodę mają świetną dookoła.

Ant1984

2012-10-22, 12:11
Jakiś pseudo artysta z wysokim mniemaniem o sobie musiał to reżyserować.

stefan

2012-10-22, 12:42
A myślalem, że to nigdy tu nie trafi. A jednak.

je...........ę

2012-10-22, 12:53
Jakie k***a miasto?Tam nawet taxówek ani autobusów miejskich nie ma:) to co tu nazywać miastem większa wieś i tyle gdyby jeszcze kul zabrać u tych kilku studentów by opuściło to super miasto to już w ogóle trzeba by było połowę sklepów zamknąć.A Cichland oblegany jak w każdym mieście na wschodzie polski żadna rewelacja biedota jest wszędzie na wschodzie, gdyby nie granica to połowa ludzi nie miała by co do gara włożyć więc jak k***a państwo nie robi zakładów pracy to niech się odpie**oli od granicy i da ludziom "spokojnie" żyć a nie uszczelnia granicę :D I tak już są tu miasta duchów niedługo nie będzie komu głosoać na ryżych kaczorów i innych zjebów

slonzok

2012-10-22, 13:19
panie autor, panu sie cos pomylilo. To nie jest zaden spot promujacy a flim zrobiony na warsztaty. Takze odbior fimu musi byc inny.

Nie wiem, skad taka krytyka filmu jak i samego miasta. Nie wiem tez, czego sie spodziewaliscie, hoolywodzkiej produkcji i Monte Carlo? Miasto jak wiekszosc malych miast w Polsce, troche ladne, troche brzydkie. Tak jak to film pokazal, zyja tam prosci ludzie ale wcale to nie znaczy, ze maja banalne zycie. Mimo, ze pewnie miasto nie ma sporo do zaoferowania, to staraja sie znalezc jakies zainteresowania.

Nikt tam nie musi niczego udowadniac czy szpanowac a zaklamanie pewnie duzo nizsze niz w duzych miastach.

Mimo, ze film troche amatorski to calkiem pozytywny.

erni13

2012-10-22, 14:20
Tomaszów to poziom Włodawy i innych wschodnich miast. Unia zapłaciła, to szare komunistyczne bloki pomalowali na żółto i zielono. Biznesmenów od cholery, każdy ciuchland lub salon fryzjerski ma. A żeby gdzies pójsć do roboty to nie ma, bo tylko usługi. Jak masz robotę za 1200 złotych, to jestes gosć i będziesz 10 godzin zapieprzał, bo lepszej nie znajdziesz. Choć piękna ta Lubelszczyzna, to do życia się srednio nadaje. Poziom Białorusi i Ukrainy. Ale kocham moje miasteczko Włodawa :)

Doomik

2012-10-22, 14:31
Panie! Trochę głośniej, bo nich*ja nic nie słychać od 2:28. Aż napisy musieli dać..