18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomaszewski o minister sportu

paździerzowy • 2012-02-17, 00:55
Słynny bramkarz o Musze i krowie.

majinho

2012-02-17, 01:47
Ciekawe co ona zrobi z trzecią ligą hokeja w Polsce hmmm... . O ile taka istnieje?

vass

2012-02-17, 06:46
Janek trzeźwy, czy jak zwykle naj***ny ?

McMenel

2012-02-17, 07:30
Czy trzeźwy czy naj***ny i tak ma k***a rację. Gowin załatwił tekę ministra bo dupy mu dawała to teraz ma to co chciała... Gowinowi się nie dziwie też bym wyr*chał...

Admirał Jachaś

2012-02-17, 10:14
Ta Mucha to powinna cycki w "Playboy'u" pokazywać,a nie za ministra się brać!

sadyk

2012-02-17, 20:26
A dzisiaj z kwiatami i przeprosinami :)

Dziuchni

2012-02-17, 20:41
sadyk napisał/a:

A dzisiaj z kwiatami i przeprosinami :)



No bo wiesz pozory muszą być bo inaczej Mucha nie zrobi Brazzersa w czym jest naprawdę dobra...

Legon

2012-02-17, 23:48
takiego suchara pie**olnal ze szkoda gadac

Pilot_Tupolewa

2012-02-18, 00:48
"Słynny bramkarz" No to doj***łeś. Obrońcy byli dobrzy, a jemu się kilka razy udało odbić, złapać piłkę.
Dudek, czy Boruc dużo więcej się musieli napracować z bramce niż Tomaszewski.
A jakie on ma k***a wykształcenie, że się w politykę bawi? Biorą byle kogo. Liczy się, że przyciągnie swoim nazwiskiem wyborców. A to, że ni ch*ja nie rozumie za, bądź przeciw czemu głosuje to już ich jebie.
Taki to mamy k***a Rząd.

IcyMan

2012-02-18, 09:40
Byli koledzy tego k***a "bramkaża" wydymali go równo (Lato, Boniek itp banknotami 200 zł podcierają swe dupy tyle tego mają) więc szczeka jak pudel na wibrator dla rozgłosu. A że z pisiorami się zbratał to głośno szczeka.

krishna

2012-02-18, 12:28
Dlaczego idioci typu redaktora TOK FM bodajże (chodzi o tę aferę z ligą hokeja) uznawani są za wzór do obrażania ludzi pokroju pani Muchy? Nie będę bronił rządu bo sram na to i wk***iony jestem za Narodowy, no ale k***a. Minister SPORTU nie musi się znać na SPORCIE tylko na ZARZĄDZANIU. Czy wy k***a pojmujecie różnicę? Minister to menadżer, ma wokół siebie ludzi, którymi zarządza i to oni mają wiedzieć o co chodzi. Co by to było, gdyby jedna osoba musiała znać k***a nazwy wszystkich stadionów i drużyn w Polsce? Rzucanie takich oskarżeń jak wyżej wymieniony redaktor to dla mnie absurdalny idiotyzm i świadczy o poziomie mediów. To samo jest z ministerstwami zdrowia czy edukacji narodowej. Wielkie afery bo ktoś tam się k***a nie zna. Nie można wiedzieć wszystkiego.

BVLBI

2012-02-18, 17:38
Nigdy bym akurat do muchy nie fapował..
Niech obsadzi swoimi typami otoczenie i potem będą się wszyscy popie**alać za pieniążki podatników.
ch*j w dupę każdemu, kto popiera ten rząd.

Pilot_Tupolewa

2012-02-18, 19:03
up nawet nie wiesz jak wielu gejom zrobiłeś dobrze tym postem.