18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomaszewski krótko i na temat

smilee • 2010-08-13, 22:28


Janek mówi, że nie ma co się pie**olić ze Smudą

morinho

2010-08-14, 07:35
Ciekaw jestem czy do Euro 2012 będziemy jeszcze w pierwszej setce rankingu FIFA.
Jak dla mnie cała nasza liga i reprezentacja to przerost formy nad treścią. Piłkarze zarabiają całkiem sporo, stadiony budują się nam co raz ładniejsze, mają w miarę profesjonalną otoczkę zapewnioną przez Canal , kibice zdzierają gardła, a jak przychodzi co do czego to przyjeżdża do nas jakiś Azer który nie potrafi się nawet podpisać i wpie**ala nam z kolegami ile mu się podoba. I tu by się przydał nieśmiertelny wywód Grzesia Skwary, jak się będzie komuś chciało to niech to wrzuci, bo mi już szkoda słów na naszą piłkę.
Koniec Mistrzostw, do widzenia!

Grief

2010-08-14, 08:51
Prze...e maja trenerzy naszej reprezentacji. Najpierw oberwał Beenhakker, teraz Smuda. Ciekawe kto następny upadnie przez zj***ną mentalność naszych krajanów latających po boisku z polskim godłem na klacie (specjalnie nie użyłem słowa piłkarzy)...
Miał być Smuda miało być dobrze, jest Smuda jest kicha...
To nie wina trenerów..

Mike_Bellic

2010-08-14, 09:52
Kolego wyżej - piwo dla Ciebie.

Polak to takie stworzenie które - wszystko wie najlepiej, ma swoje 'chore' zdanie i wyjedzie każdemu, chodź tak na prawdę nie ma zielonego pojęcia o czym mówi.
Ten Tomaszewski to typo, który teraz zbija nadal kasę za to, że za lat świetności/młodości był dobrym bramkarzem. Teraz pcha się do mediów i swoją kontrowersyjną postawą chce tam się utrzymać.
Smuda objął posadę trenerską nie mając tej świadomości, że cała Polska będzie od niego oczekiwała cudów. Wszyscy by chcieli, żeby polska reprezentacja wygrała z Hiszpanią, Kamerunem, tak bo my to jesteśmy nie wiadomo jak silną drużyną ... Zejdźcie wreszcie na ziemie i zrozumcie, że na kolejnych Orłów Górskiego będziemy jeszcze długo czekać. To nie jest tak, że tylko nam nie wychodzi. Wystarczy spojrzeć na Reprezentację Francji... Mają totalny kryzys. Oglądałem ostatnio wiadomości, a w nich podano - (Nie pamiętam dokładnie) 13 debiutantów? Tylko to może zrobić trener, wprowadzić nową krew i liczyć na sukces. Nasz Franciszek, też próbuje nowych zawodników, musi się trochę rozejrzeć za nowymi twarzami, za wyróżniającymi się młodymi talentami. Młodością można wiele zdziałać, a pokazała to reprezentacja Niemiec.

tomeczeg

2010-08-14, 10:33
Tomaszewski od kilkunastu lat pie**oli o złodziejstwie PZPNu, każdy trener zostaje przez niego zrównany z ziemią nawet jeśli wygra mecz z Brazylią czy Niemcami a przypatrzmy się Jankowi co on zrobił dla Polskiej piłki, zatrzymał Anglię ? To było w roku 1973 a teraz mamy 2010, siedzi w PZPNie od dłuższego czasu i zamiast samemu coś zrobić to krytykuje związek. Trenerka? Sam próbował w ŁKSie ale szybko poznali się na jego "talencie" i go wypie**olili :D Poprostu tacy ludzie są chorzy z nienawiści tym że nic nie osiągneli jak koledzy z boiska patrz Lato, Boniek czy Kasperczak . "tomek" to idiota i dziwie się że media chcą jeszcze z nim gadać bo pokazuje on tylko słownictwo rodem z rynsztoku, chamstwo i głupotę.
Dziękuje za uwagę, a teraz oczekuję piwa od Laty i innych "leśnych dziadków"

Dvs

2010-08-14, 12:06
Każdego wypier*olić, każdego krytykować, ale pomysłów na to jak poprawić polską piłkę zero. Cały Tomaszewski.

B...........g

2010-08-14, 12:08
Sadyslaw napisał/a:

prawda jest taka, ze nasza reprezentacja jest przekleta i gdyby prowadzil nas sam Bóg to i tak by mu nie wyszło :samoboj:



Próbowałem, jakoś w latach 70.

Kapelmajster

2010-08-14, 12:22
Kilka słów i spocony Janek już się zgrzał.

Neiwiem

2010-08-14, 12:26
ten pajac za dużo mędrkuje

PARK3R

2010-08-14, 12:31
o dzieki Ci Boże za to że mam grubo wyjeb**e na naszą repezentacje ile ja nerwów zaoszczędze sobie to sobie cieżko wyobraźić.

Isentor

2010-08-14, 13:34
Oni to by najchętniej wypie**alali każdego nowego trenera po roku pracy. A prawda jest taka, że nawet najlepszy trener nie zrobi z beztalenci mistrzów w rok czasu. Kadry też z dupy nie weźmie jak mu PZPN blokuje rozwój młodzików w kraju.

pr...........as

2010-08-14, 15:16
Saia napisał/a:

@up
Już po samym nicku wnioskuję że jesteś debilem.



A po twoim nicku mogę wywnioskować, że nie radzisz sobie z własną sexualnością wiec jeszcze raz 4U GTFO i ogarnij się bo po twoich kometnach widzę, że strasznie sfrustrowany jesteś :emo:

morinho

2010-08-14, 15:25
Mike_Bellic napisał/a:


Smuda objął posadę trenerską nie mając tej świadomości, że cała Polska będzie od niego oczekiwała cudów. Wszyscy by chcieli, żeby polska reprezentacja wygrała z Hiszpanią, Kamerunem, tak bo my to jesteśmy nie wiadomo jak silną drużyną ...



A przepraszam bardzo, gdzie on był przez ostatnie 30 lat że nie wie czego się tu oczekuje? No sorry, Szwajcarom Hitzfelda udaje się wygrać z Hiszpanią, Nowa Zelandia nie przegrywa żadnego meczu na mundialu, Słowacja wychodzi z grupy, Hiddink robi wyniki z Koreą, Rosją czy wychodzi z grupy z Australią. A my oczekujemy od Smudy, żebyśmy wygrywali z Serbią, Finlandią, Estonią, toczyli wyrównaną walkę z Kamerunem, Belgią, Austrią, i przegrywali minimalnie z Holandią, Hiszpanią, czy Włochami. To tak dużo? Nie wydaje mi się.
I jeszcze jedno... Jakie w ogóle mamy przesłanki żeby go bronić? Ok, to jego pierwsze mecze, ale jak dotąd to mnie niczym nie ujął, a z Hiszpanią nawet przeraził swoim optymistycznym podejściem do tematu. Taktyka w stylu: "Chłopy, mata piłkie, nie bójta się tych Hiszpanów, napie**alać do przodu, jakoś będzie!" raczej chwały mu nie przynosi. A potem mówi że Hiszpania to inny świat.
To ja powtarzam za Bońkiem jaki k***a inny świat? Ludzie w podonym wieku, z podobnej wielkośći kraju, i w czym się oni mają różnić?
Klepmy ich dalej po plecach, mówmy że mają prawo przegrać z Hiszpanią, głównym celem gry Polaka będzie zdobycie koszulki Fabregasa, żeby się nią chwalić wnukom.

pireus

2010-08-14, 16:33
Jak w burdelu interes się nie kręci, to nie wymienia się zasłon, tylko dz**ki...

LOADING...

2010-08-14, 19:58
krinkov napisał/a:

Dobrze powiedział . Trzeba wypie**olić w p*zdu leśnych dziadków i trenera dopóki jest jeszcze czas przed Euro .



morinho napisał/a:

Ciekaw jestem czy do Euro 2012 będziemy jeszcze w pierwszej setce rankingu FIFA.



Panowie jakie EURO 2012 :lol: :lol:

KENTA

2010-08-14, 22:42
Czego wy oczekujecie wielcy znawcy skoro co chwila byście chcieli zmieniać trenerów?