18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomasz Knapik - lektor bez cenzury

Zdzisław2002 • 2014-08-24, 13:51


Polecam film z którego jest powyższy fragment
"True Romance"

zielony94

2014-08-24, 18:59
nigdzie nie ma tego filmu z Tomkiem:/

Ne...........es

2014-08-24, 20:20
ahhhh te stare, dobre czasy :) ))

huehuehuehuehue

2014-08-24, 20:22
Pan Knapik się nie pie**oli w tańcu ;) legendarna osoba

abbelalfa

2014-08-24, 20:58
Cybershogun napisał/a:

Dobre, poprawność polityczna wtedy jeszcze nie dotarła.

Zrobiłeś mi smaku na film, dobra wyrazista obsada (Oldman, Kilmer, Walken), ale niestety przeczytałem w opisie "według scenariusza Quentina Tarantino". Nie wiem czy dam radę, gorsza od jego scenariuszy może być tylko jego reżyseria. Kolejny Woody Allen tylko inaczej odj***ny, samozwańcza gwiazda Hollywood, k***a. Może jednak się zmuszę, ale już się boję, że ilość kiczu będzie ponadprzeciętna.



Jak kiedyś podrośniesz ( nie mówię o metryce a o mózgu) to zrozumiesz zarówno filmy Tarantino jak i Allena, i może pojmiesz że to jest kultura wyższych lotów, niż pewnie twoje ulubione filmy z Segalem

Gebofon

2014-08-25, 18:08
Filmy z Seagalem są spoko.

Kondiq

2014-08-25, 20:50
Polecam film True Romance, ale w wersji takiej jaką chciał Tarantino. Film miał być zmontowany podobnie do Pulp Fiction. Niestety Tony Scott stwierdził, że widzowie nie zrozumieją fabuły i zmontował wszystko w kolejności chronologicznej. Fani naprawili ten błąd. Dodali nawet wycięte sceny z płyty bonusowej. Wersja ta jest o wiele lepsza i bardziej Tarantinowska. Szukajcie "True Romance The Quentin Tarantino Cut"

hardbot

2014-08-25, 23:10
Nie tylko w takich filmach udostępniał głosu :D Polecam 8-) Uwaga! +21 :D

spoiler