18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancyjny Facebook

Reginald911 • 2013-09-23, 19:41
Witam was wszystkich Sadole,dzisiaj około godz 18 przychodzę z miasta do domu odpalam kompa i standardowo fejbuka a tutaj mnie zastaje takie komunikat:



No właśnie poruszyłem trochę wrażliwy temat którego słowa opisane są powyżej , cała akcja działa się pod pewnym zdjęciem (
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1236713_10151872791464629_125170324_n.jpg
) i od razu wybuchła zagorzała dyskusja pewnych osób z nizin intelektu społecznego (czyt. ludzie tolerancyjni) od których dostałem niemały pocisk,jednakże znalazły się też istoty które stanęły w mojej obronie i cytowały moją wypowiedź komentarzami "Polska biało czerwona nie kolorowa!!!".
Po raz kolejny zostało pokazane w jakim kierunku zmierza nasz świat,oraz jak wygląda wolność słowa w internecie.


P.S. Przy okazji tego wydarzenia proponuje zmianę loga fejsbuka na takie o:


pi...........ta

2013-09-24, 15:47
Mi zablokowali kilkanaście razy możliwość postowania na facebooku, bo rzekomo naruszyłem ''policy''. W każdym przypadku chodziło o komentowanie ( czyt. obiektywne uwagi ) postów Nie Dla Islamizacji Europy i innych tym podobnych. Albo ciapki albo lewackie kuhwy masowo mnie zgłaszały, a moim zdaniem nie było podstaw do takowych poczynań...
Prawda boli najbardziej.

igorektgk

2013-09-24, 19:01
Bugini napisał/a:

Biedactwa, Facebook taki nietolerancyjny, okropny i w ogóle tylko, że musicie go jednak mieć


Dokładnie k***a słowo w słowo sie zgadzam:)
nigdy nie załoze tego j***nego zydowskiego gowna jedna wielka j***na baza danych osobowych

Steven

2013-09-25, 08:20
kdow napisał/a:

"Jest to dla mnie nienaturalne i uważam że gdyby matka natura miała głos w tej sprawie to odpowiedziała by podobnie"

Żeby nie było że jestem jakimś kryptopedałem, mam wyj***ne po całości na orientację seksualną, wyj***ne na to czy będą mogli tworzyć formalne związki czy nie, ale nienawidzę k***a głupiego argumentowania swoich poglądów. Obawiam się, że Matka Natura nasrała ci swoją postawą do ryja tworząc w swej niekwestionowanej mądrości grubo ponad tysiąc gatunków zwierząt u których zachowania homoseksualne są na porządku dziennym i tylko jeden, któremu to przeszkadza.

A może Matka Natura to lewak na usługach Putina, Angeli Merkel i Żydomasonerii? Myślę, że Antoni Macierewicz powinien powołać specjalną grupę i spisać na ten temat rzetelny, obiektywny raport. Albo urządźmy olbrzymi marsz przeciwko Matce Naturze, będą biało-czerwone flagi, koledzy w dresach, będziemy palić drzewa, deptać trawniki i strzelać do zwierzątek - przecież lewactwo - TFU! - trzeba tępić.



Za dużo wyborczej.

kdow

2013-09-25, 09:16
W życiu nie kupiłem Wyborczej cwaniaczku. Wybacz, zapomniałem, że wolność słowa jest wtedy, jak mówią o tym o czym my mówimy, a o tym o czym wolelibyśmy milczeć - milczą, w innym przypadku to gejowsko-masońsko-żydowsko-lewackie lobby robiące ludziom wodę z mózgu i próbujące przekabacić dobrych, polskich chrześcijan na drogę Szatana i Unii Europejskiej.
Beka z was od zawsze na zawsze.

Equinoxe

2013-09-27, 15:01
Mi zablokowali możliwosć wypowiedzi na 12h za proste "Za bicie lewaków i pedałów stawiam piwo" pod artykułem o przywróceniu obowiązkowej służby wojskowej...

Alex_De_Large

2013-09-27, 18:26
Internetowi bojownicy rzucający takie hasła
Reginald911 napisał/a:

"Polska biało czerwona nie kolorowa!!!".

są dla mnie z nizin intelektualnych.