18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja wg Biedronia

xterminatorx • 2012-08-06, 12:12
Pedrylocze nie wytrzymał siły najprostszych argumentów i się obraził :idzwch*j:

salmonellas

2012-08-06, 12:18
Nie znam gościa, ale widac typowa p*zda z fohem.

Czesiek181

2012-08-06, 12:18
Jak mnie jego ruchy wk***iają biedroń dupek.

Ryuk

2012-08-06, 12:19
Nie chce gadać to ch*j mu w dupę.

Chociaż... nie nie, jeszcze by się tam wrócił.

Anders Breivik

2012-08-06, 12:20
No k***a przyznawać się kto dał się ogłupić i zagłosował na to gówno?

ag...........ny

2012-08-06, 12:24
pedełe j***ne

szkoda ze nie ludzi takich w tv co powiedza jak ktos strzela " no ty wypie**alaj i tak nikt cie tu nie chce"

fun88

2012-08-06, 12:25
Jak budowa człowieka może przeszkadzać przy założeniu rodziny... :xalpalm: :trzesieee:
bicz plis!

dr_dex

2012-08-06, 12:40
Nie lubie tego pedała Biedronia, ale szkoda ze tak szybko sp***olil. Argumentacja kościola na tematy rodziny, sexu, pedalstwa itp jest tak zajebista, ze az sie noz w kieszeni otwiera. Swoja droga rozpie**alajace jest jak taki ksiezulek, czerpiacy swoja "wiedze" z ch*j wie czego uchodzi za eksperta. Równie dobrze możnaby wziac zula spod sklepu jako fachowca NASA w dziedzinie lotow miedzygalaktycznych ...

nisanosa

2012-08-06, 12:42
@tupolej

Ja głosowałem na Ruch Palikota. Chciałem rozłączenia państwa z kościołem.

BongMan

2012-08-06, 12:45
Żeby być poprawnym politycznie, ujmę to tak: Zanieczyszczona odchodami część rowerowa.

Tomszczak

2012-08-06, 12:50
jak oglądam takie filmy to tak sobie myślę, że Breivik i Holmes stanowili by zgrany duet w budynku Sejmu.

wyrwiszmat88

2012-08-06, 12:52
dr_dex napisał/a:

Nie lubie tego pedała Biedronia, ale szkoda ze tak szybko sp***olil. Argumentacja kościola na tematy rodziny, sexu, pedalstwa itp jest tak zajebista, ze az sie noz w kieszeni otwiera. Swoja droga rozpie**alajace jest jak taki ksiezulek, czerpiacy swoja "wiedze" z ch*j wie czego uchodzi za eksperta. Równie dobrze możnaby wziac zula spod sklepu jako fachowca NASA w dziedzinie lotow miedzygalaktycznych ...



Tacy "księżulkowie" to często wykształcone osoby ,magistrowie czy doktoranci , nie zaprasza się do telewizji typowego batmana który jedyne co robi to chodzi po kolędzie i prawi kazania z ambony. Ksiądz nie występuje tam prywatnie ,ale jako przedstawiciel i obrońca pewnych wartości ,to oczywiste ,że będzie argumentował swoje przekonania opierając się np. na Biblii czy katechizmie. Jak ksiądz idzie na studia np. socjologiczne czy jakiekolwiek inne to uczy się z tych samych książek co osoby świeckie ,więc nie pie**ol ;D

dr_dex

2012-08-06, 13:05
wyrwiszmat88 napisał/a:



Jak ksiądz idzie na studia np. socjologiczne czy jakiekolwiek inne to uczy się z tych samych książek co osoby świeckie ,więc nie pie**ol ;D



to skoro ucza sie z takich samych ksiazek to czemu pie**ola takie glupoty ? :kawa:

głodny_toster

2012-08-06, 13:07
wyrwiszmat88 napisał/a:



Tacy "księżulkowie" to często wykształcone osoby ,magistrowie czy doktoranci , nie zaprasza się do telewizji typowego batmana który jedyne co robi to chodzi po kolędzie i prawi kazania z ambony. Ksiądz nie występuje tam prywatnie ,ale jako przedstawiciel i obrońca pewnych wartości ,to oczywiste ,że będzie argumentował swoje przekonania opierając się np. na Biblii czy katechizmie. Jak ksiądz idzie na studia np. socjologiczne czy jakiekolwiek inne to uczy się z tych samych książek co osoby świeckie ,więc nie pie**ol ;D




Wiesz jakby pie**olił to by dupą ruszał :D A tak na poważnie, wiem ze to co napiszę to się nie będzie kupy trzymać, bo każdy wie jak jest u nas z men in black czytać księżulkami...Jak może być ksiądz ekspertem w dziedzinie w której teoretycznie nie powinien mieć żadnej wiedzy, tzn w sprawach seksu. Nie ważne czy mowa tu o homusiach czy hetero ludziach. Inna sprawa, że połowa z nich jeździ na k***y a druga połowa z nich schyla się po mydło ;)

BongMan

2012-08-06, 13:24
wyrwiszmat88, ale chyba przyznasz, że ksiądz pouczający ludzi o małżeństwie, rodzinie, seksie i tego typu sprawach to tak jakby ktoś, kto grał w symulator latania wypowiadał się o pilotowaniu prawdziwego samolotu. Wiedzę teoretyczną niby ma, ale praktycznie to w dupie był i gówno widział.