18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To tylko jedna mrówka!

Sh...........il • 2012-08-26, 13:07
Historia o niczym innym jak o ludzkości i stanie w jakim się znajdujemy.



Muzyka: Daft Punk - Rinzler (Kaskade Remix)

defcon1

2012-08-26, 18:25
Nieświadomość i ignorancja są gorsze niż wszelkie choroby.

kroplowa

2012-08-26, 18:30
Różnica między tym filmikiem, a stanem ludzkości w jakim się znajdujemy jest taka, że zwykły obywatel nigdy nie dotrze do takiej publiczności, a jeśli już to jego wypowiedź będzie wycięta z kontekstu, co da mizerny efekt, albo co gorsza zostanie obrócona przeciwko niemu. Tyle

Cysiek

2012-08-26, 18:51
Bajka zwie się :

Dawno temu w trawie

AHAHAHA_NO

2012-08-26, 19:29
"Błogosławiony umysł zbyt mały by wątpić." Donald Tusk

andreez91

2012-08-26, 19:34
dla tego Korwin nie może dostać sie do władzy gdyż zbyt mądrze gada i mielibyśmy za dużo wolności :/ Ah miejmy nadzieje że jak umrze to stare pokolenie to coś sie zmieni :D

cornishon69

2012-08-26, 20:56
Czasami zastanawiam się czy byłbym w stanie zostać seryjnym mordercą... Zacząłbym od swojego miasta a potem ...

bohema667

2012-08-26, 21:00
Wybacz stary, ale to "stare pokolenie" uczy i kreuje już swoich następców. Zobacz w jakim wieku są te sępy i darmozjady w sejmie. Raczej daleko im do emerytury; a nie, sory... Oni już ją mają a my im to fundujemy.

Mc6

2012-08-26, 21:15
jak komuś nie pasuje "życie mrówki" to niech sp***ala z mrowiska do dżungli i radzi sobie sam, mi pasuje to co mam.

gangstareso

2012-08-26, 21:23
up mc6
widocznie lubisz twarde sprzęty w zadzie rajcuje cie jak cie dymają i odbierają twoją wolność

Ratilt

2012-08-26, 22:03
Nie no, kolejny teorio-spiskowy filmik zaczynający się od oczka w stylu requiem for a dream!
Jakież to oryginalne! :homer:

mi...........ji

2012-08-26, 22:31
Czy ten filmik promuje jakiś konkretny ustrój?

Są różni ludzie, "lwy", "owce", "hieny", "sowy" itd. Nie wiem czy robienie z owcy lwa, podczas gdy nie posiada jego cech, do czegokolwiek doprowadzi.

Życie polega na tym żeby określić czy jest się lwem, owieczką, rekinem czy czymś innym i to powinien zrobić każdy samodzielnie.

Niestety ludzie wychowują są tak, że rzadko do tego dochodzi, bo mają inne priorytety lub buntują się przeciw wyimaginowanym przekonaniom o świecie. I tacy ludzie mają mieć władzę? Pieniądze? Wpływy? Wszędzie widzą winę tylko nie w sobie.

Gdyby człowiek nie był idiotą, a rodzice zajmowaliby się wychowywaniem swoich dzieci to już dawno bylibyśmy na wyższym etapie rozwoju. Ciężko zrobić żeby ludzie byli mądrzejsi, więc nie wiem co ma zmienić takie nawoływanie do dziwactw. Każdy ma własny rozum i powinien myśleć i działać samodzielnie, robienie czegoś na kimś na siłę lub dla idei jest nonsensem.

Jest pewna mądrość:

"Choć stłuczesz głupiego w moździerzu tłuczkiem razem z ziarnami, głupota go nie opuści"

I tak było, jest i będzie, przynajmniej podczas mojego żywota.

cornishon69

2012-08-26, 22:43
@up a teraz wróć do przeglądania prawdomównych gazet i wmawiaj sobie że jesteś wolnym człowiekiem.

Ratilt

2012-08-26, 22:55
@Up
Wolę wmawiać sobie że jestem wolnym człowiekiem, niż być płaczliwą p*zdą obwiniającą wszystkich o swoje nieszczęścia.

A człowiekiem jestem wolnym. Mogę zjechać na ręcznym na ławeczce w parku, mogę rzucić słoiczkiem z gównem w jakąś tablicę pamiątkową, mogę nawet wejść do jakiegoś biura poselskiego i zaciupać parę osób nożykiem. Nikt mnie nie powstrzyma przed czynem, najwyżej później będą tego konsekwencje. To jest wolność, możliwość wyboru znając możliwe tego skutki i ich się nie bojąc.

A teraz idź i powiedz dla Tank Mana, Breivika i wielu, wielu innym osobom że są mróweczkami. I nie zapomnij zjalkować filmiku na fb dodając w komencie jakiś tekst o 'prawdomównych gazetkach'