18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To może zapytajmy tą panią...

~Velture • 2024-02-23, 16:27
Ćpun z francji przyjechał :krejzi:


szubiennica2

2024-02-23, 16:35
Marihuana medyczna jest legalna w polsce. Najlepszy diler to martwy diler.

Lo...........cz

2024-02-23, 16:38
szubiennica2 napisał/a:

Marihuana medyczna jest legalna w polsce. Najlepszy diler to martwy diler.


Ale w dalszym ciagu to Matihuana za czym idzie uzależnienie.

dżonyłojlker

2024-02-23, 16:41
Dobrze babka mówi :ok: Jakiś gruby, ryży pedał i małpa nie będą mam się panoszyć po ulicach.

T3RMINATOR

2024-02-23, 16:45
Wam się oczy otworzą jak tej babce się zamkną.

Veni_Vidi

2024-02-23, 17:15
Patriotka. Taka to by wam gardła poderżnęła we śnie. No jak jej nie kochać?

Pedator

2024-02-23, 17:19
Dobrze gada. Powinna jeszcze zaj***ć smoluchowi i rudej k***ie.

Michu_XXX69

2024-02-23, 17:25
motylekwbrzuchu napisał/a:

ryży pedał i małpa nie będą mam się panoszyć po ulicach



Może ją wyr*chasz ?

Shoah333

2024-02-23, 17:26
Babunia wyjaśniła smolucha narkusa

Jarek_Wielki

2024-02-23, 18:01
Ruda qrwa i czarny ćpun luzem na ulicy! Ciekawa przyszłość nas czeka!

kris1978

2024-02-23, 18:29
Biały a głupi. Do małpy mówi "widzi pan"

majeńka

2024-02-23, 18:35
Narkotyki powinny być nielegalne. Ale marihuana to raczej używka niż narkotyk, dużo mniej szkodzi niż np. alkohol. Nie, nigdy sama nie próbowałam i nie zamierzam, przynajmniej póki legalna nie jest.

Za to np. tytoń uzależnia prawie od razu i skraca życie średnio o 15 lat. Stąd widać jakie w rządach k***y skoro jeszcze tego nie zabronili: wiedzą że partia która zabroni będzie miała głosy wszystkich palących cwe*i przeciwko. Logika ich nie obchodzi, tylko władza się liczy.

Normalnie jestem w pełni za wolnościami obywatelskimi. Ale uzależniony człowiek nie jest w stanie decydować z sensem, liczy się tylko kolejny sztach; woli głodny chodzić ale fajki kupić. Tak więc jak powiesz "ja mam swój rozum" — większość społeczeństwa rozumu nie ma. To podobnie z jazdą 150km/h na autostradzie w dobrych warunkach: nawet jeśli potrafisz, debil który nie potrafi też będzie jechał.

Czyli na logikę: fajki szkodzą dużo bardziej niż trawa i uzależniają dużo bardziej niż trawa: są tylko trzy logiczne opcje: 1. oba zakazane, 2. fajki zakazane marycha dozwolona, 3. oba dozwolone. Ale oczywiście mamy opcję 4 która jest bez sensu.

~Velture

2024-02-23, 18:53
majeńka napisał/a:

Narkotyki powinny być nielegalne. Ale marihuana to raczej używka niż narkotyk, dużo mniej szkodzi niż np. alkohol. Nie, nigdy sama nie próbowałam i nie zamierzam, przynajmniej póki legalna nie jest.
Za to np. tytoń uzależnia prawie od razu i skraca życie średnio o 15 lat. Stąd widać jakie w rządach k***y skoro jeszcze tego nie zabronili: wiedzą że partia która zabroni będzie miała głosy wszystkich palących cwe*i przeciwko. Logika ich nie obchodzi, tylko władza się liczy.
Normalnie jestem w pełni za wolnościami obywatelskimi. Ale uzależniony człowiek nie jest w stanie decydować z sensem, liczy się tylko kolejny sztach; woli głodny chodzić ale fajki kupić. Tak więc jak powiesz "ja mam swój rozum" — większość społeczeństwa rozumu nie ma. To podobnie z jazdą 150km/h na autostradzie w dobrych warunkach: nawet jeśli potrafisz, debil który nie potrafi też będzie jechał.
Czyli na logikę: fajki szkodzą dużo bardziej niż trawa i uzależniają dużo bardziej niż trawa: są tylko trzy logiczne opcje: 1. oba zakazane, 2. fajki zakazane marycha dozwolona, 3. oba dozwolone. Ale oczywiście mamy opcję 4 która jest bez sensu.



Ogólnie chodzi o hajs na banderolach. 80-90% ceny fajek i wódki to leci do skarbu państwa.
Ciężko na trawie tyle do kasy.

vodka81

2024-02-23, 20:10
Lord_Slizgacz napisał/a:

Ale w dalszym ciagu to Matihuana za czym idzie uzależnienie.



co ty jebiesz xd

szubiennica2 napisał/a:

Marihuana medyczna jest legalna w polsce. Najlepszy diler to martwy diler.



no właśnie, medyczna, a powinna być rekreacyjna