18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To mój życiowy partner

~Angel • 2011-10-17, 19:58
A mówią, że faceci nie są romantyczni.



Cytat:

Zakochał się w swoim psie i uprawiał z nim seks. "To mój życiowy partner"

Pewien 25-letni Szwajcar zakochał się w swoim psie i uprawiał z nim seks od 2008 roku. Mężczyzna uniknął więzienia obiecując, że podda się leczeniu psychiatrycznemu - donosi Dailymail.co.uk.
Mężczyzna na znak miłości do pupila (którego nazywa swoim "życiowym partnerem"), zjawił się w sądzie z obrożą dla psa na szyi. 25-latek przyznał się do stosunków seksualnych ze zwierzęciem. Jak się okazało, mężczyzna w kontaktach z Blaesslim (tak ma na imię zwierzę) "troszczył się o romantyczną atmosferę" - zapalał świece w sypialni, częstował psa czekoladą, a po wszystkim czule przytulał się do niego pod kołdrą.

"Miłośnik zwierząt" nie był jednak wierny wobec swojego pupila. Przyznał, że "spał" z dwoma innymi psami w czasie - jak to nazwał - związku z Blaesslim.

Prokurator domagał się 20 miesięcy więzienia dla oskarżonego, ale sąd skazał 25-latka na osiem miesięcy w zawieszeniu na czas trwania leczenia.

Weterynarz powiedział przed sądem, że nie znalazł dowodów na to, że Blaessli ucierpiał podczas stosunków z mężczyzną. Sam oskarżony stwierdził, że jego życiowego partnera nic nie bolało, a nawet było mu przyjemnie.

Badania ostatnich lat wykazały, że 275 tysięcy Szwajcarów miało kontakty seksualne ze zwierzętami.



źródło: http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10471838,Zakochal_sie_w_swoim_psie_i_uprawial_z_nim_seks___To.html

abominacja

2011-10-18, 23:37
@up
Jakby u kitajców zbadali, to by im wyszło, że trzech nie miało - jeden nekrofil i dwóch miłośników ufoludków.

AmfaFeta

2011-10-19, 00:02
Świat schodzi na psy , a my razem z nim - Magik

matt_

2011-10-19, 00:18
no nie ma co się dziwić, suka lepsza od kobiety, cieszy się z byle czego i wiele nie wymaga, a i się wypnie gdy potrzeba.
szkoda, że sobie planuje psa samca sprawić z czasem
btw, moja nowa miłość, wilczaki czechosłowackie, mam nadzieję, że kiedyś mi się uda jednego/jedną zdobyć.

jankol

2011-10-19, 01:33
@up Moi znajomi mają tego wilczaka czechosłowackiego i mądra bestia, ciężko z tą rasą... Prawie jak z dzikim zwierzem.

Riv3n

2011-10-19, 19:56
275 tys pojebów w Szwajcarii, dorzucić jeszcze księży pedofilów i będzie całkiem ładna liczba