18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To mój ostatni materiał...*

Halman • 2021-01-27, 14:51

z tymi idiotami bo już nie mogę ze śmiechu... :szloch:


*żart

dennissliwa

2021-01-27, 15:03
Coraz lepsze te twoje opisy.











żart :D

baronturbina

2021-01-27, 16:04
Nie rumakuj Halinka, bo jako pasażer MPK jeździsz gorzej niż goście z filmów.

andrzejrobert75

2021-01-27, 16:33
Kierownik samochoda jechal kiepską strona szosy,zart.

Rebeliant

2021-01-27, 18:29
Halman, k***a, nie żartuj w ten sposób. Sam Sunday nie zrobi roboty, a w sumie dobre materiały to praktycznie tylko Niedziela i Ty. Prąciu i Elektroniczny Mordulec raz na 100 wrzucą konkret, a reszta jeszcze rzadziej. Ty tu k***a mieszkasz, wrzucasz 20 tematów dziennie czy coś w ten deseń, 3 ch*jowe, 2 ch*jowe na maksa, 5 dobrych, 5 bardzo dobrych i 5 wyj***nych w kosmos. Żartowałem. Gównianych aż tyle nie wrzucasz, ale matematyka prostsza przy takich liczbach.

he...........el

2021-01-27, 18:38
Rebeliant napisał/a:

Halman, k***a, nie żartuj w ten sposób. Sam Sunday nie zrobi roboty, a w sumie dobre materiały to praktycznie tylko Niedziela i Ty. Prąciu i Elektroniczny Mordulec raz na 100 wrzucą konkret, a reszta jeszcze rzadziej. Ty tu k***a mieszkasz, wrzucasz 20 tematów dziennie czy coś w ten deseń, 3 ch*jowe, 2 ch*jowe na maksa, 5 dobrych, 5 bardzo dobrych i 5 wyj***nych w kosmos. Żartowałem. Gównianych aż tyle nie wrzucasz, ale matematyka prostsza przy takich liczbach.



opie**ol mu jeszcze pałę :kupa:

jessjess

2021-01-27, 18:39
A potem facet wraca do domu i mówi do żony:

-Kochanie nie uwierzysz jakie mi gówno w chłodnicę wleciało!

Quassar

2021-01-27, 18:41
k***a mać wyprzedzać na zakręcie..
Wypadek bo debil wtargnać na 2 pass na zakręcie.
Po wypadku kolejne motop*zdy pomimo tego że widzą że jest wypadek nie przeszkadz im to by wyprzedzać na zakręcie i zajmować 2 pasy -,-

Powinni wogóle wycofać te maszyny z ruchu ulicznego. Albo towrzyć osobne trasy ale tak całkiem osobne żeby nie był to koleny pas obok ulicy tylko wyj***ne gdzieś indziej.. i niech tam sie rozpie**alają cwe*e nie narażając innych czy to pieszych czy innych kierowców aut.

mabrothrax

2021-01-27, 19:19
Quassar napisał/a:

k***a mać wyprzedzać na zakręcie..
Wypadek bo debil wtargnać na 2 pass na zakręcie.
Po wypadku kolejne motop*zdy pomimo tego że widzą że jest wypadek nie przeszkadz im to by wyprzedzać na zakręcie i zajmować 2 pasy -,-
Powinni wogóle wycofać te maszyny z ruchu ulicznego. Albo towrzyć osobne trasy ale tak całkiem osobne żeby nie był to koleny pas obok ulicy tylko wyj***ne gdzieś indziej.. i niech tam sie rozpie**alają cwe*e nie narażając innych czy to pieszych czy innych kierowców aut.



No taaaa, bo przecież ludzie w samochodach to wypadków nie powodują i zagrożeń, każdy jeździ zajebiście i zgodnie z przepisami :D

Jesteście sp***oli ponad wszelką skalę :D

kapelan_szturmowy

2021-01-27, 22:28
mabrothrax napisał/a:

No taaaa, bo przecież ludzie w samochodach to wypadków nie powodują i zagrożeń, każdy jeździ zajebiście i zgodnie z przepisami

Jesteście sp***oli ponad wszelką skalę


witamy motórzyste.


AlexUnder

2021-01-28, 01:09
Jak on się fajnie zatrzymał... tak szybko.

Sigonek

2021-01-28, 14:48
tak przyj***ł, że aż kolor zmieniło

Ci...........la

2021-01-28, 20:56
to dobrze ze to twój ostatni materiał xD

Żeby jedzie motocyklem to trzeba mieć olej ale w głowie