18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To już jakaś kurwa zaraza niedojebania

~Velture • 2023-06-30, 10:55
Szacun dla typa z kercherem za opanowanie.


FourthIllusion

2023-06-30, 13:13
ta niedoj***na z rozowymi wlosami pojawiajaca sie w drugiej czesci z ryjem nieskalanym mysla, to jedna z tych pustakow ktore przykleily sie w londynie? do obrazu, szybko to scierwo wypuscili...

Juzwa

2023-06-30, 13:25
Powinien tą myjką umyć im ryje.

DetektywZajac

2023-06-30, 13:36
Polak1988 napisał/a:

Dlaczego nigdy ich nie zamykają za wandalizm i czyn huliganski



Bo to wszystko ustawione ludzie co kreca hajs na paliwach kopalnych opłacaja tych patałachów ekologicznych aby robili te wygłupy.

IronBB

2023-06-30, 13:55
Jak widzę kolorowe włosy to już wiadomo, że zaprezentowane będą tuzy inteligencji. Tutaj pomaga tylko szeroki, drwiący uśmiech z parsknięciem i pójście dalej swoją drogą - zawsze śmieszy mnie widok takich Julek, podobnie mam z ciziami z rybimi ustami. Wyraz twarzy po szczerej ocenie sytuacji zawsze jest bezcenny :D

Sraj1

2023-06-30, 14:02
Uważam że oni są bardzo pożyteczni.
Dlatego że kompromitują "ideę" o którą "walczą".

dOpieca

2023-06-30, 14:03
Powinien ich tym karczerem podmywac , a z ulic wozem strazackim ich traktowac. Nikt nie musi sie z nimi szarpac :D szybko by posp***alali jak 45 barow by w glupia morde chlusnelo.

srf66

2023-06-30, 14:21
niech debile robią takie akcje w Indiach albo Nigerii

BambiPMT

2023-06-30, 14:39
Ajot napisał/a:

Nie przetłumaczysz tego pospólstwu, w którym pozycję społeczną buduje posiadanie samochodu.
Polacy muszą dorosnąć do zachodnich braci z Europy, a to jeszcze potrwa.



Dwa lewaki jakieś k***a. To że mieszkasz w centrum dużego miasta i nie musisz mieć fury ch*j mnie obchodzi. Ale nie pluj na tych co muszą gdzieś dojechać.
Albo nie stać cię na parking, albo ki ch*j.
Wyjebcie cały plastik z domu i nie używajcie rzeczy, które zostały dzięki ropie do was dostarczone i idźcie wypie**alać trawę w parku, bo tylko to wam zostanie.

7wporzondku

2023-06-30, 15:10
Można na telefonie sobie jakoś przeglądarkę zrobić żeby mi nie wyświetlało konkretnych uzutkownikow? Się narobiło zjebow tu ostatnio mnóstwo

smc

2023-06-30, 15:21
Polski węgiel zabiła ruska mafia. Tak długo zasypywali nas dumpingowymi transportami dwojego węgla, aż oparliśmy kawał gospodarki na ruskim gazie. I mamy to co mamy.

Od 20 lat śledzę starania ruskich i przejęcie rafinerii leżącej na drodze marszu armii czerwonej, aż w końcu obsrajtek jednym podpisem oddał to firmie MOL...

Ruscy zmienili nam rząd podsłuchami, za pomocą gościa który handlował ich węglem.


Jeśli sami tego nie widzicie, to podpowiem: FSB=PIS

mazga50

2023-06-30, 15:26
skywalker75 napisał/a:

U takich jak ty to nawet myślenie jest przeżytkiem



I tu się mylisz kolego. Komuszki i ich poplecznicy jeszcze nawet nie zaczęli uprawiać tego procederu, jakim jest logiczne myślenie.
A jak jestem spokojny i raczej nastawiony pacyfistycznie, tak bym zawartość tych baniek zaaplikował tym k***om doodbytniczo. Oni nawet lubią takie zabawy.

StefanGrasuje

2023-06-30, 15:44
ProVVe napisał/a:

Dlaczego nie zapie**alaja do krajow kozojebcow albo bambusow protestowac przeciwko smieceniu i wywalaniu wszystkiego w ocean albo do rzek



Bo by musieli zapie**alać samolotem do brudasów, albo są j***nym hipokrytami

Bul_od_bytu

2023-06-30, 17:42
Fajnie tam mają. Możesz komuś na jego własność wyj***ć wiadro farby i ch*j. Nie ma policji, sądów, grzywny. Pozostaje tylko takim spuścić wpie**ol. Najlepiej porwać trochę kartek z Koranu, rozrzucić wokoło nich i zadzwonić do ciapatych, że im proroka nie szanują. Byłoby po problemie w 15 minut :D

gre.g

2023-06-30, 17:59
ProVVe napisał/a:

Dlaczego nie zapie**alaja do krajow kozojebcow albo bambusow protestowac przeciwko smieceniu i wywalaniu wszystkiego w ocean albo do rzek



Ktoś im za to płaci, to chyba proste ?