18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RussianDriver

2013-03-21, 22:13
ale co bardziej Ci się podoba?? ta raszpla co się giba czy to parwo w tle?

Sz...........an

2013-03-21, 23:44
To parwo w tle co jest mamy od nowości rocznik 2002 ( ostatnie egzemplarze ) śmigał nim mój ojciec potem jak zdałem prawko ja, a teraz śmiga nim braciszek. Aktualnie ja śmigam audicą, a ojciec nogami ( dla zdrowia ). Autko wręcz bezawaryjne, jeśli mowa o rdzy to jak na razie są powierzchowne wżery ale po tylu latach rdza ma prawo brać, w przeciwieństwie do nowych mercedesów Vito które są zgniłymi padlinami po 3 latach...

Nie powiem, były i sztuki tych "unoków", które wykańczały się bardzo szybciutko.

Ogólnie jeśli ktoś szuka naprawdę taniego w utrzymaniu auta i prostego w samodzielnej naprawie to polecam. Szczególnie z silnikiem 900 na łańcuszku ( takie jak w seicento ) mimo słabej pojemności i mocy silniki te są dość trwałe.

Kaprys

2013-03-22, 04:59
Miałem kiedyś poldona caro. W ciągu 2 lat posiadania wymieniłem w nim tarczę sprzęgła za 50zł. Koszt? Kilka popołudniowych godzin z braciakiem, po 4 browary. Wymiana sprzęgła tak w międzyczasie. A poldon dostawał po dupie jak żaden mój późniejszy samochód. Więc, proszę się od poldona odpie**olić.

Perdurabo

2013-03-22, 10:30
Nie lubię hejtowania takich sytuacji. Dorosły człowiek zadowolony z życia z tego co ma i Tyle powinno motywować. Pewnie większość z nas tak skończy. A nie połowa będzie na domiar wkur***na i niezadowolona z tego co ma bo za młodu sama hejtowała takie sytuacje i będzie w pełni świadoma, że to obciachi i nędza. Tak na prawdę Wszystko co robisz, robisz dla siebie. Taka Mała Karma :) Pozdrawiam Frustratów.


95% Mega Fur to Lizingi i zajebiste kredyty. Osobiście podziękuje ;)

Revolver

2013-03-22, 17:44
Szeryfian napisał/a:

To parwo w tle co jest mamy od nowości rocznik 2002 ( ostatnie egzemplarze ) śmigał nim mój ojciec potem jak zdałem prawko ja, a teraz śmiga nim braciszek. Aktualnie ja śmigam audicą, a ojciec nogami ( dla zdrowia ). Autko wręcz bezawaryjne, jeśli mowa o rdzy to jak na razie są powierzchowne wżery ale po tylu latach rdza ma prawo brać, w przeciwieństwie do nowych mercedesów Vito które są zgniłymi padlinami po 3 latach...


A już tym, że na pierwszym planie Twoja matka to już się nie pochwalisz? :)

Pater patriae

2013-03-22, 18:31
Revolver napisał/a:


A już tym, że na pierwszym planie Twoja matka to już się nie pochwalisz? :)



Z tego co wiem, to ty to wrzuciłeś, więc jest możliwość, że to z twoich prywatnych zbiorów jest, także zamilknij :-P .

Revolver

2013-03-22, 18:33
@up
Nie mam dostępu do takiego ch*jowego samochodu więc technicznie wykonanie tego nagrania nie byłoby dla mnie możliwe :)
Gwoli zdementowania fałszywych pogłosek :)

k2leito

2013-03-22, 22:38
Psem bym nie poszczuł! :-/

KMD

2013-03-22, 22:45
Revolver, oglądałeś fil "revolver" ;P?

methos23

2013-03-22, 23:00
no co Wy chcecie?
Piękna kobieta i piękne auto z car audio.

19kristofer95

2013-03-22, 23:01
Ja pie**ole na kwejka wszedłem... a nie to sadistic. Przynajmniej kiedyś to był sadistic...

Gogul

2013-03-22, 23:12
krok cha-chy (czaczy) jak ch*j :D

Cy...........rg

2013-03-22, 23:57
Cóż... Kryzys wieku średniego - rzecz straszna.