18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To historyczna chwila. Prawda jak oliwa na wierzch wypływa !

OpenStreetMaps • 2022-01-26, 21:38
Dodatkowo Pani Poślica jest z PiSu i występuje w Pis-owskiej telewizji mówiąc takie straszne rzeczy na wizji :-)





Poprzedni mój odcinek na temat tego co światu uszykowali globaliści pod pretekstem walki z wyolbrzymioną zarazą znajduje się tutaj: https://www.sadistic.pl/totalitaryzm-i-wspolczesne-niewolnictwo-ciag-dalszy-vt551804.htm

mariusz3pl

2022-01-27, 01:10
Czego nie rozumiesz? W całym tym burdelu na wiejskiej PiS i Konfederacja ma najwięcej posłów którzy nie zgadzają się z segregacją sanitarną/paszportami czy też obowiązkowymi szczepienia. Podobnie z lock downem.

Cała reszta to by zaszczepiła wszystkich łącznie z domowymi pupilami i terroryzowała każdego który tego nie chce, do tego lock downy by pie**olła gospodarka.

Tam są poj***ni ludzie. A co do statystyk ,przecież to nie tajemnica że w Polsce podaje się zgony ,,łączone'' a np. w Niemczech tylko Covid. Ale jak ktoś czyta tylko nagłówki i propagandę medialną to ch*ja wie co się dzieje.

O skuteczności szczepień to już szkoda strzępić język bo to jeden wielki przekręt.
Ostatnio szef Pfizer-a przekazała że na omikron szczepionki nie działają ale w marcu będą już mieli ,,skuteczną'' szczepionkę i na ten wariant. Ja pie**ole :shock:

Druga sprawa że każdy kolejny wariant jest coraz słabszy, sami tak twierdzą Ci tzw. eksperci

OpenStreetMaps

2022-01-27, 09:05
Ja wszystko rozumiem doskonale od dawna. Powiem ci tyle przyjemnie się słucha kłamstw gdy się zna prawdę. Ale propagandowe media głównego ścieku to dla wielu ludzi autorytet i wyrocznia. Nie twierdzę przy tym że internet jest wolny od fałszywych informacji. Ale z pewnością nie jest jednostronnie ukierunkowany na jedną tylko słuszną narrację. A jak się okazało całkowicie błędną. Żal mi ludzi którzy swą wiedzę o otaczającym świecie czerpią jedynie z Telewizji.

andrzejrobert75

2022-01-27, 11:17
OpenStreetMaps napisał/a:

Ja wszystko rozumiem doskonale od dawna. Powiem ci tyle przyjemnie się słucha kłamstw gdy się zna prawdę. Ale propagandowe media głównego ścieku to dla wielu ludzi autorytet i wyrocznia. Nie twierdzę przy tym że internet jest wolny od fałszywych informacji. Ale z pewnością nie jest jednostronnie ukierunkowany na jedną tylko słuszną narrację. A jak się okazało całkowicie błędną. Żal mi ludzi którzy swą wiedzę o otaczającym świecie czerpią jedynie z Telewizji.



Ale większość czerpie z tv,czy info,czy TVN.

maniek669

2022-01-27, 12:26
Brawo, w końcu normalny człowiek. Jak się zjeby chcecie "szczepić" na grypę, uczestnicząć w eksperymencie, wasza kur*a sprawa. A od normalnych ludzi wara, lewackie zje*by.

mariusz3pl

2022-01-27, 13:12
OpenStreetMaps napisał/a:

Ja wszystko rozumiem doskonale od dawna. Powiem ci tyle przyjemnie się słucha kłamstw gdy się zna prawdę. Ale propagandowe media głównego ścieku to dla wielu ludzi autorytet i wyrocznia. Nie twierdzę przy tym że internet jest wolny od fałszywych informacji. Ale z pewnością nie jest jednostronnie ukierunkowany na jedną tylko słuszną narrację. A jak się okazało całkowicie błędną. Żal mi ludzi którzy swą wiedzę o otaczającym świecie czerpią jedynie z Telewizji.



Dam Ci prosty przykład. Niedzielski w wywiadzie na żywo w radiu RMF FM u Mazurka powiedział że w Polsce pokazujemy statystki łączone a na zachodzie zgony sam Covid. I co? I cisza w mediach, żadne nie podłapało by to zaakcentować tylko wykorzystywały do propagandy porównywania ch*jni w Polsce w porównaniu do zachodu.

Co do polityków. Kosiniak -Kamysz jak mordę drze że rząd nic nie robi, ludzie prawie na ulicach zdychają i gdzie są restrykcje, paszporty/segregacja itp. itd.

Z TV niestety oglądam prawie tylko TVN moja żona tak sobie uj***ła ale ostatnio jak są fakty to już przełączam bo tego słuchać się nie da.
Ale do rzeczy.

TVN ta sama narracja co wyżej plus krzyk i lament że nie robimy lock downu, przynajmniej od jesieni do końca roku tak było. Przecież jakby wprowadzili kolejne lock downy to by gospodarka fikołka zrobiła no ale tej stacji to koło pióra lata ważne by rząd się wyj***ł a jakim kosztem to już nie istotne bo ich do nie dotknie.

OpenStreetMaps

2022-01-27, 15:04
Tam na końcu postu podałem link do poprzedniej części. W tej poprzedniej jest link do jeszcze wcześniejszej . W sumie około 5 albo 6 moich wpisów na temat tego chorego teatrzyku jaki odstawiają. Kluczem do zrozumienia wszystkiego dlaczego we wrogich sobie stacjach telewizyjnych narracja jest taka sama. Jest film Monopoly który tam umieściłem. W dzisiejszych czasach informacja jest bronią. Dlatego niech żyje zbiorowa świadomość i pogarda dla BlackRocka i Vanguarda a ten Vanguard cholerny jest jakiś Rockefellerny.

mariusz3pl

2022-01-27, 16:10
andrzejrobert75 napisał/a:

Ale większość czerpie z tv,czy info,czy TVN.



Jak już ktoś chce oglądać tylko TV to najlepiej kilka stacji, jednak zawsze będę powtarzał że trzeba jeszcze czytać a na końcu przede wszystkim myśleć.

Mój kolega ogląda tylko TVN 24 a czyta Newsweek i Wyborczą. Tak ma sprany mózg że pewnych tematów nie poruszamy z szacunku do siebie...

PoProstuNIKT

2022-01-31, 19:45
BlackRock, Vanguard, FMR, State Street Corp.

te 4 firmy RZĄDZĄ wszystkim. Są największymi udziałowcami takich marek jak:
Apple, Twitter, Google, Facebook, Discovery (w tym TVN), Pfizer, Moderna i wiele innych, a także posiadają akcje większościowe w firmach które... posiadają inne duże firmy oraz również posiadają wzajemnie swoje akcje. Wszystko kręci się wokół grupy superbogaczy, Klausa Schwaba, WEF, WHO. Te 4 firmy rządzą większością mediów w USA. ponad 80% bogactwa świata należy do nich.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1708352,1,korporacje-silniejsze-od-rzadow.read
tekst sprzed 4 lat ponad. Warty przeczytania.

dadar123

2022-02-02, 21:05
Wszyscy z PiS są zj***ni na maksa, ale w sprawach przekrętu covidowskiego mają rację. Nie mówię o takich debilach jak Kaczyński, do tego (o)słanka przytoczyła prof Kunę, a to znaczy, że ma dobrego mentora.
Mam kobietę w szpitalu, która pracuje tam od lat 80-tych i też twierdzi, że covid to pic na głupotę Polaków.

Prawodawca

2022-02-05, 14:44
O jakich ona lekach na Covid mówi?

picolo

2022-02-09, 17:14
Dobrze prawi kobiecina, pewnie się niedługo powiesi pięć razy. Nikt nawet się nie zająknął o leczeniu-zdychajcie czy to w szpitalu czy w domu jeden ch*j. Niech to zaczną leczyć bo to żadna kosmiczna epidemia tylko mutacja grypy.