18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To cud, to cud!

Flodzia • 2023-08-07, 09:18
Cudowne uleczenie niepełnosprawnego żebraka.


PabloSkills

2023-08-07, 09:52
Skuteczność leczenia większą od Jezusa bo nawet nogi odzyskał.

bercisko

2023-08-07, 09:53
Ręce, które leczą :-)

Quassar

2023-08-07, 11:04
bercisko napisał/a:

Ręce, które leczą



On chyba śliną go uleczył... xD

mianas

2023-08-07, 11:09
Dobrze ale za plucie Brodatego w dyby ...

Mpp2007

2023-08-07, 11:12
Idz i nie grzesz więcej

Polacco Sivusco

2023-08-07, 11:12
Cud powszechnie znany od pierwszej komedii z Eddiem Murphy


~Velture

2023-08-07, 11:15
Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak jeździłem do szkoły metrem warszawskim to był ogromny problem żebrzących rumunów w wagonach pomimo zakazu żebrania.
Jednego dnia ta sama co zawsze była suka z córką na wózku sparaliżowaną i rumuńska panda "PAN DA, PAN DA!"
Wyciągnąłem długopis z plecaka i wbiłem jej w nogę jak zaczepiały kolegę o pieniądze dla córki.

ALLELUJA! CHWALMY PANA! CUD NASTAŁ!!!!!
Takiego uzdrowienia to nigdy nie widziałem. Wstała szybciej niż zdążyła ryja wydrzeć.

Zulu-Gula

2023-08-07, 11:16
I bardzo k***a dobrze.
Metoda na kalekę.
Pewnie nie dość, że żebra, to robi jeszcze lewe zbiórki na protezy. ;-)

W Brazylii zapewne skończyłby naprawdę nie tylko bez nóg, ale i złodziejskich rąk, takie odj***liby maczetowanie.

Janusz_k

2023-08-07, 11:25
Tyle że za parę dni znowu tam wróci, to tacy ludzie, łatwiej żebrać niż pracować :(
U mnie też stoją pod biedronką, nosy fioletowe, opaleni jak arabusy wyglądają bo cały czas tam sterczą, tak na oko góra 40 lat, ale do roboty nie pójdzie.

Karboksylator

2023-08-07, 11:52
~VeIture napisał/a:

Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak jeździłem do szkoły metrem warszawskim to był ogromny problem żebrzących rumunów w wagonach pomimo zakazu żebrania.
Jednego dnia ta sama co zawsze była suka z córką na wózku sparaliżowaną i rumuńska panda "PAN DA, PAN DA!"
Wyciągnąłem długopis z plecaka i wbiłem jej w nogę jak zaczepiały kolegę o pieniądze dla córki.
ALLELUJA! CHWALMY PANA! CUD NASTAŁ!!!!!
Takiego uzdrowienia to nigdy nie widziałem. Wstała szybciej niż zdążyła ryja wydrzeć.



no i karma do Ciebie wróciła :)

ritu4l

2023-08-07, 12:07
VeIture napisał/a:

Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak jeździłem do szkoły metrem warszawskim to był ogromny problem żebrzących rumunów w wagonach pomimo zakazu żebrania.
Jednego dnia ta sama co zawsze była suka z córką na wózku sparaliżowaną i rumuńska panda "PAN DA, PAN DA!"
Wyciągnąłem długopis z plecaka i wbiłem jej w nogę jak zaczepiały kolegę o pieniądze dla córki.
ALLELUJA! CHWALMY PANA! CUD NASTAŁ!!!!!
Takiego uzdrowienia to nigdy nie widziałem. Wstała szybciej niż zdążyła ryja wydrzeć.



Już chyba 3 raz piszesz tę samą bzdurę. Masz to gdzieś zapisane w notatniku i tylko kopiuj wklej?

Janko

2023-08-07, 12:24
Takich j***nych pasożytów jest cała masa

Hexe78

2023-08-07, 13:22
brodatego do NFZ-u !!!!