18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To Catch a Predator

faluch • 2013-01-13, 16:08
Witam,

postanowiłem uraczyć was bardzo starym programem z amerykańskiej telewizji. Jego tytuł to "To Catch a Predator", a polegał on na tym, że pracownicy telewizji podszywali się w internecie za dzieci, prowadzili pikantne dyskusje z "dojrzałymi" facetami i umawiali się z nimi na seks. W umówionym miejscu na "ofiary" czekały ukryte kamery, gwiazda programu - Chris Hansen oraz długa dyskusja i wstyd. Po całym zajściu, jakby tego było mało, po wyjściu z domu na pedofila czekała też policja. Piękny program, wspaniałe teksty i niesamowite miny. Wklejam jeden przykładowy i średni odcinek. Można ich znaleźć dużo, dużo więcej w internecie i niekiedy są wręcz komiczne. Serdecznie polecam - Faluch. ;)

PS. Angielski wymagany!


PS. nr. 2 - Najlepszy był odcinek w którym koleś w nerwach tłumaczył się, że przyjechał do domu dziewczynki po to, żeby powiedzieć, że go nie będzie... ale już nie chciało mi się szukać.

PS. nr 3 - Gdyby ktoś nie chciał oglądać, bo za długie, to dodam, że jak już ktoś zauważył w jednym komentarzu, film zawiera przyłapanego ciapatego z fujarą na wierzchu, więc podnosi znacznie atrakcyjność wideo na tej stronie.

mregal

2013-01-13, 16:17
mogli czasami im dawać dzieciaka...

knsad

2013-01-13, 16:29
ciapaty z fujara na wierzchu mistrz randek w ciemni :D

mregal

2013-01-13, 16:43
dobra, a tak poważnie brawo za takie akcje.
wiecej takich programów niż gówna na lodzie itd

bloodwar

2013-01-13, 16:56
Nieważne co szalonego zrobicie w swoim życiu i tak nie przebijecie tego ciapatego który chciał namówić 14sto latkę na seks z sierściuchem :-)

Re...........ms

2013-01-13, 19:39
no taa hameryka.. jak jesteś przy kasie to ci wszystko wolno. Wpłacisz kaucję i dalej latasz :D

~Velture

2013-01-13, 20:47
Jakby macocha tvn taki program zrobiłą to bym go oglądał z bananem na ryju :D a nie te gówna co teraz puszczają.

faluch

2013-01-13, 22:19
A, właśnie, przypomniałeś mi Velture. W Polsce był podobny program, zdaję się wzorowany na tym, który tu udostępniłem. W zasadzie była to akcja, która odbywała się na łamach programu - UWAGA. Nazywała się "O jednego mniej". Sposób działania był identyczny, z tym, że z ofiarami spotykano się w miejscach publicznych np. kawiarniach. Niestety, wyemitowano 2 odcinki. Dlaczego tylko tyle? - Są dwie opcje, albo brak praw do prowadzenia programu - co wydaje mi się mniej prawdopodobne, żeby ktoś z USA się upomniał, albo polskie prawo. Swoją drogą polski odcinek też był przekomiczny, niestety, nigdzie go nie można znaleźć.

~Velture

2013-01-13, 22:26
@up
Może trafili na jakiegoś polityka albo kogoś majętnego i przycisnął co trzeba i zniknęło :)

me...........93

2013-01-14, 09:39
haha... ale każdy z nich grzecznie siada za stołem gdy zobaczą tego kolesia wychodzącego zza drzwi :mrgreen:

Dalione

2013-01-14, 09:43
9:00 w pierwszym filmiku - sam wygląd już pokazuje że jest pie**olnięty :-D . Dobry program, dziwne że tak mało się o nim słyszy ;-)

kalion83

2013-01-14, 10:22
Co do za radość z słuchania tych niedorozwojów, nie ma filmu jak mi jaj ucinają ?

mr_9mm

2013-01-14, 10:22
Raz nie udała im się akcja...

ma...........12

2013-01-14, 10:24
obsrani i spiżdzeni jak normalni ludzie, niestety nimi nie są...

piotrek22g

2013-01-14, 10:38
-masz kondomy?
-mam
-ty antychryście!