18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To było do przewidzenia

~Mieszek_Kiler • 2014-01-15, 08:20
Hameryka, ot co.


Enzo_Gorlomi

2014-01-15, 08:50
Trzeba być doszczętnie pok***ionym debilem, żeby robić takie rzeczy.
Mógłby już umrzeć, bo dla tego debila wózek inwalidzki to zbyt duży komfort.

walusss

2014-01-15, 08:55
ja rozumiem po pijaku tak zrobic, ale żeby na trzeźwo ???!

BongMan

2014-01-15, 09:10
No i po co tak robić? Co on myślał, że się odbije i stanie na nogach? Ci debile nie mają fizyki w szkołach? Nawet k***a nie trzeba fizyki, wystarczy mózg i zdolność przewidywania na poziomie przedszkolaka.

Enzo_Gorlomi

2014-01-15, 09:36
BongMan napisał/a:

No i po co tak robić? Co on myślał, że się odbije i stanie na nogach? Ci debile nie mają fizyki w szkołach? Nawet k***a nie trzeba fizyki, wystarczy mózg i zdolność przewidywania na poziomie przedszkolaka.


nie zapominaj, że mamy tu do czynienia z hamerykańcem

kamilkawka

2014-01-15, 11:02
BongMan napisał/a:

No i po co tak robić? Co on myślał, że się odbije i stanie na nogach? Ci debile nie mają fizyki w szkołach? Nawet k***a nie trzeba fizyki, wystarczy mózg i zdolność przewidywania na poziomie przedszkolaka.


Nie on myślał że sie odbije zrobi salto a potem poszybuje w niebo niczym superbohater(a w tel wszyscy bedą wołać o my god oh my god),przecież wkońcu to niezniszczalne super dziecko ameryki.

brudny

2014-01-16, 11:35
plecy bolą

zodiacr

2014-01-16, 11:45
Zajebisty domek wczasowy.

hektor1608

2014-01-16, 13:06
Ja wam powiem jak było naprawdę:
-Ja tego nie zrobię? ... potrzymaj mi piwo ... :-D

Liwinech

2014-01-16, 14:38
Koledzy Pewnie Go Podpuścili żeby skoczył Bo Morze się Zabije a Potem Puki ciepły wykorzystają

cherrz

2014-01-16, 15:04
Domek jaki american style, wyj***ny fch*j

qrvishon

2014-01-16, 19:53
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA hahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahaha
nie no nie ogarniam jak można być tak sp***olonym umysłowo i nie przewidzieć, że rozj***nie dużej, gumowej piłki może się skończyć rozj***niem własnego łba
skąd amerykanie mają k***a tych wszystkich specjalistów od wszystkiego???

wasylek

2014-01-16, 21:50
Tu powinna zadziałać selekcja naturalna.

sono

2014-01-16, 21:54
Zawsze jak widzę takiego pojeba, który szykuje się do jakiejś akrobacji, to robię wszystko, żeby go od tego odwieźć. Mam już k***a dosyć ratowania debili, zakładania opatrunków, usztywniania złamań czy pilnowania nieprzytomnych. Tyle imprez, wczasów i zwykłych dni już miałem rozj***nych przez takich młotów, że dziwi mnie, że jeszcze nikt nie zginął - choć w sumie raz koleś koło mnie złamał kręgosłup, bo skoczył na banię z rękami za plecami z metrowego pomostu do 1,5 metrowej wody. Wbił się w dno, jak świeczka w tort. Musiałem z kilku chłopa kretyna wyciągać z jeziora, bo zrobiło się z niego warzywo i prawie utonął, potem przyleciał śmigłowiec, przyjechała policja, telewizja, gazeta i była k***a taka impreza. Teraz jeździ na wózku.