18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłuczenie po głowie

Jesse.Pinkman • 2022-02-08, 09:41
Coś słabo próbowali ją powstrzymać - zabrakło luja ogłuszacza na pusty łeb.

nowycrteam

2022-02-08, 15:41
Uhuhu grubo. Jakby tak moją córkę pobiła i zobaczyłbym tego typu filmik. Potraktowałbym ja tak samo a nauczycielka dostałaby lepca na pysk konkretnego. W dupie miałbym konsekwencje

ProVVe

2022-02-08, 18:09
Rozjebie napisał/a:

Genialne! Tylko wtedy już lepiej ją zapie**olic po prostu przed klatka na jej monitorowanym osiedlu - po co zatrudniać sie w Uberze i czekać?



Zawsze można założyć maskę i wlać bene pod drzwi wejściowe, domu i spalić wszystkich... Oddalić sie w miejsce gdzie masz jakiś pojazd, polatać kątami, żona potwierdzi, ze spałeś w domku, tablice na mieście "pożyczyć" łoo panie tyle możliwości ;-) . Ewentualnie w drodze ze szkoły jej pozbrukiem w łeb rzucić i odjechać... Każdego wyczekasz jeśli masz dużo wolnego czasu. Mi sie jednego cepa, który miał u mnie rachunek udało po 2 latach upolować. Znajomy podchodzil pod autobus 2 razy dziennie, zeby innego ustrzelić i pare tygodni go dostał. Gdyby moje dziecko zostalo tak pobite bym juz siedział w pace...

Marcin360360

2022-02-08, 18:24
piotrekt1976 napisał/a:

Te ostatnie 10 strzalow to spokojnie pod prboe zabojstwa podchodzi, w pewnym momencie widac jak bita traci przytomnosc. Debilka i tyle, mam nadzieje ze odpowie przed sadem za to co zrobila, takich smieci trzeba utylizowac z spoleczenstwa. Nie wyobrazam sobie zeby taka patologia tak pobila moje dziecko, poczekalbym w ciemniej bramie i rozwalil takiemu smietnikowi leb siekiera jakby szkola i policja nic nie zrobila.



Popieram w 100%!

Stwórca

2022-02-08, 19:08
nowycrteam napisał/a:

Uhuhu grubo. Jakby tak moją córkę pobiła i zobaczyłbym tego typu filmik. Potraktowałbym ja tak samo a nauczycielka dostałaby lepca na pysk konkretnego. W dupie miałbym konsekwencje



Wszyscy doskonale wiemy, że ch*ja byś tak naprawdę zrobił. :krejzi:

tomekokur

2022-02-08, 23:07
piotrekt1976 napisał/a:

Te ostatnie 10 strzalow to spokojnie pod prboe zabojstwa podchodzi, w pewnym momencie widac jak bita traci przytomnosc. Debilka i tyle, mam nadzieje ze odpowie przed sadem za to co zrobila, takich smieci trzeba utylizowac z spoleczenstwa. Nie wyobrazam sobie zeby taka patologia tak pobila moje dziecko, poczekalbym w ciemniej bramie i rozwalil takiemu smietnikowi leb siekiera jakby szkola i policja nic nie zrobila.



A ja bym ta siekiera zrobił z niej Kadłubka żeby nawet dupy nie mogła podetrzeć i męczyła się całe życie. ch*j w więzienie parę lat za dobre sprawowanie i kwas na jape jeszcze.

Noct

2022-02-09, 00:33
Dobrze że ma maseczke, bo jeszcze zrobiłaby komuś krzywde

heartagram

2022-02-09, 16:17
k***e bym gwałcił aż by zdechła na oczach rodziny.
na co sie ma k***a dalej przydać? psą bym później ją rzucił do zadupczenia resztek

Nyrewesa

2022-02-09, 19:00
SlimShady napisał/a:

Dziwię się, że nikt jej luja porządnego nie zaj***ł.. pie**olona znieczulica



A może ta co bije ma brata lub chłopaka którzy przypadkiem są największymi gangusami na dzielni? Widać że reszta się boi zareagować.

tetek

2022-02-20, 16:54
Cycki fajnie jej latały.