18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tilen Bartol - DSJ w prawdziwym życiu

uche1993 • 2017-04-04, 18:01
Po tagach nie znalazłem :) Tilen Bartol w zeszłym roku w Planicy odj***ł coś co mnie przynajmniej śmieszy :D DSJ w prawdziwym życiu, chyba sobie belke podniósł na maxa i 5 m/s pod narty :D Za to lądowanie finezyjne :idzwch*j:

Skacze dalej :) :wodka:


waloos

2017-04-05, 14:06
@uche1993 Planica była przebudowana rok temu i Bartol skakał jako jeden z testerów. Także nie pisz głupot jak się nie znasz - Stoch skakał na dokładnie tym samym obiekcie, bo rok temu pod dolną część zeskoku wylewano żelbetowe fundamenty i na dobrą sprawę to nie ma gdzie już powiększać Planicy bez konieczności konkretnej rozwałki.

Jedyna różnica jaka może być, to w nachyleniu progu i ewentualnej prędkości najazdowej, ale też nie pamiętam aby Słoweńcy coś tam majstrowali.
Po prostu Bartol był niedoświadczony i nie wiedział co mial zrobić. Narty mu falowały, przestraszył się, nie ciągął skoku, przez co miał sporą prędkość i go wgniotło. Stoch czy Kraft do końca trzymali pozycję, plus wiatr z przodu i podchodzili do lądowania z mniejszą prędkością.

A co do prędkości to Kubacki w jednym z wywiadów mówił że przy lądowaniu to jest ponad 120km/h.

uche1993

2017-04-05, 14:19
@waloos przy lądowaniu 140 km/h. Może źle zapamiętałem, najwyżej mój błąd. A coś tam się znam. Dzisiaj znalazłem też ciekawy artykuł o tym jak to będzie wyglądało w przyszłości i że chcą przebudowywać dalej mamuta w Planicy, bo się wk***iają że Vikersund odebrało im rekord świata :) tutaj link:

http://www.skijumping.pl/wiadomosci/23170/Janez-i-Sebastian-Gorisek-W-Planicy-beda-mozliwe-ponad-trzystumetrowe-loty/

I jest też przepis, który obowiązuje ciągle, że różnica w wysokości progu skoczni a wypłaszczenia nie może być większa niż 135m

fantastico

2017-04-05, 17:37
Sabajone napisał/a:



Na ciebie się obsrywa. Kłamiesz.



Jesteś strasznie nie logiczny. Nie znam go, nawet nie widziałem na oczy, jak może się na mnie obsrywać? No co ty? Sach*jone ... :/

Sabajone

2017-04-06, 02:30
fantastico napisał/a:



Jesteś strasznie nie logiczny. Nie znam go, nawet nie widziałem na oczy, jak może się na mnie obsrywać? No co ty? Sach*jone ... :/



Normalnie. Czyta te twoje zj***ne wypociny a potem drukuje sobie twój avatar i na niego sra. Ot tak, po prostu. A potem "he, he, he"

waloos

2017-04-06, 11:15
uche1993 napisał/a:

@waloos przy lądowaniu 140 km/h. Może źle zapamiętałem, najwyżej mój błąd. A coś tam się znam. Dzisiaj znalazłem też ciekawy artykuł o tym jak to będzie wyglądało w przyszłości i że chcą przebudowywać dalej mamuta w Planicy, bo się wk***iają że Vikersund odebrało im rekord świata :) tutaj link:

http://www.skijumping.pl/wiadomosci/23170/Janez-i-Sebastian-Gorisek-W-Planicy-beda-mozliwe-ponad-trzystumetrowe-loty/

I jest też przepis, który obowiązuje ciągle, że różnica w wysokości progu skoczni a wypłaszczenia nie może być większa niż 135m


Faktycznie mógł mówić o 140. Ja pamiętam wywiad z Małyszem, albo z Kruczkiem już nie pamiętam którzy mówili, że Planica już za bardzo nie ma się jak powiększyć bo wylewali tam w ch*j betonu na spod i żeby wykopać bardziej zeskok musieliby rozwalić coś co dopiero zrobili za grube tysiące Euro.

uche1993

2017-04-06, 14:52
@up wydaje mi się, że parę następnych sezonów przyjdzie nam się cieszyć tym co jest :) ewewntualnie do 260 w Vikersund może ktoś jebnie, ale to wtedy na harda chyba materiał pójdzie :P

fantastico

2017-04-06, 16:06
Sabajone napisał/a:



Normalnie. Czyta te twoje zj***ne wypociny a potem drukuje sobie twój avatar i na niego sra. Ot tak, po prostu. A potem "he, he, he"



Tryskasz elokwencją jak sok z wyciskanego kiwi ;] Pocisk jak między 5 i 7 klasą podstawówki, bo w ósmej już zaczyna się myśleć :)

Nie można Ci dosrać w żadnym Twoim temacie bo nic nie wrzucasz, a tylko dyskutujesz i pokazujesz jaki to jesteś mundry ambitny współtwórco portalu ;)

A szukać mi się nie chce Twoich prawd po tematach także odniosę się do jakiejś Twojej kretyńskiej wypowiedzi w innym miejscu i czasie ;) Przyjdzie Kryska na Matyska, zamienił stryjek siekierkę na kijek ;P

uche1993

2017-04-06, 18:31
@fantastico to Ty jednak potrafisz normalnie pisać :D :D

fantastico

2017-04-06, 22:04
uche1993 napisał/a:

@fantastico to Ty jednak potrafisz normalnie pisać :D :D



Czasami nawet fajny jestem ;]