18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DariuszX

2014-03-19, 18:17
Śmiejcie się dalej, ale jak dla mnie ta aplikacja jest świetnym motywatorem żeby doskonalić się w bieganiu i nie tylko.

radzio541

2014-03-19, 18:30
Co jak co ale endomondo to zajebista aplikacja.

A osoby mające ból dupy nadal siedzą w erze telefonów na korbkę

squashu

2014-03-19, 18:31
@up

jeśli potrzebujesz jakiejś aplikacji do motywacji, to niezłą musisz być życiową łamagą :)

kalosz90

2014-03-19, 18:46
Sam używam endomondo bo po prostu fajnie jest moim zdaniem spojrzeć na przebytą trasę. Nie korzystam jednak z jego funkcji społecznościowych i gardzę ludźmi takimi jakich przytacza @Chytrusek.

DariuszX

2014-03-19, 18:48
@squashu może i jestem, przynajmniej coś robię, a nie siedze na dupie

ellsworth

2014-03-19, 18:55
radzio541 napisał/a:

Co jak co ale endomondo to zajebista aplikacja.

A osoby mające ból dupy nadal siedzą w erze telefonów na korbkę


A ty jesteś w erze telefonu na sznurku, bo bez ładowarki nawet kilku dni nie dasz rady. Mój poczciwy, ośmioletni Sagem 2 tygodnie trzyma bez najmniejszego problemu.

wku11

2014-03-19, 20:01
Endomondo to zajebista aplikacja, pomyślcie jak się czują ludzie z nadwagą jak widzą że znów przebiegłeś 10 km, a on/ona ledwo może dojść do lodówki :)
Tylko leniwe p*zdy wk***iają się jak ktoś z tego korzysta

Prze-moc

2014-03-19, 20:54
Sie doj***li do endomondo , wstyd wam go włączać bo pokazało by trasę 2 km w 30 min taka prawda , a co do samej aplikacji ja używam nie po to by publikować i się podniecać ile przebiegłem ale mierzy czas wylicza średnią i rysuje trasę co jest po prostu pomocne w analizie swoich treningów , ciężko zmierzyć sobie czas biegając po lesie bo generalnie las nie jest oznakowany słupkami pomiarowymi dystansu . Tyle i h*j mnie to że komuś sprawia to ból dupy .

Ki...........ut

2014-03-19, 21:06
k***a człowiek tyle czasu biegał czy na rowerze dziarał bez jakiegoś "endomondo" i okazuję się że to się nie liczy, że to wszystko ku*as,eh. Cóż to w ogóle to endomondo?

GORG

2014-03-19, 21:16
Prze-moc ciężko zmierzyć sobie czas biegając po lesie bo generalnie las nie jest oznakowany słupkami pomiarowymi dystansu

ja czas mierze stoperem nie odlegloscia...

radzio541

2014-03-19, 21:20
ellsworth napisał/a:


A ty jesteś w erze telefonu na sznurku, bo bez ładowarki nawet kilku dni nie dasz rady. Mój poczciwy, ośmioletni Sagem 2 tygodnie trzyma bez najmniejszego problemu.



Musze cię zaskoczyć bo posiadam smartfona który trzyma na baterii po 4-5 dni.

Wolvek

2014-03-20, 00:23
@ellsworth

Zajebisty masz telefon :V a ja głupi mam wiecznie problem z ładowaniem xperii, w centrum Krakowa, dostęp do jakiegokolwiek gniazda sieciowego/usb jest tak kurewsko trudny w XXIw :V podaj mi dokładny model, prosze

Browarowy-Potwór

2014-03-20, 00:29
k***a, aplikacja jako motywacja ? :D Się uśmiałem. Motywacją są efekty z ćwiczeń.
Biegam, chodzę na siłownię, wieczorami sobie w domu na rowerku ćwiczę i nie potrzebuję aplikacji, żeby się motywować. Stwierdziłem, że trzeba coś z sobą zrobić i tyle. Aplikacja nie zmieni p*zdy w sportowca, ani nie zmotywuje kogoś kto nie będzie miał innej motywacji.