18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Thorskan - nowa polska technologia

Ek...........em • 2014-01-08, 12:03
Polska firma Better Reality to spece od skanowania otoczenia i przenoszenia go w świat wirtualny. Tworzona przez nich technologia Thorskan już teraz prezentuje się niezwykle obiecująco i wiemy, że zostanie wykorzystana w polskim shooterze Get Even







Screen z gry Get Even

Acho

2014-01-09, 12:45
To idź na podwórko i zacznij nak***iać do policjantów...

olo1990pl

2014-01-09, 12:45
@~Jaczuro - sprawdź jeszcze sobie kiedy wyszło GT6

Zauważ też, że ten tor co wybrali jest pusty. Nie ma prawie żadnej roślinności, jedynie parę krzaczków i w oddali góry.

Grafika w GT6 jest strasznie nierówna. Obejrzyj sobie recenzje i filmy z gry (ale nie od twórców) lub jak masz PS3 zagraj w nią.

A co do tematu. Twórcą życzę by udało im się zrobić grę na światowym poziomie, która byłaby doceniona przez graczy. Obawiam się jedynie, że komputery na których będzie chodziła w max detalach będą musiały być 2-3x mocniejsze od konsol (a wiadomo jaka jest specyfikacja Xone i PS4) przy tej samej grafice.

Ehh czas zbierać kasę na kompa nowego.

misiaq

2014-01-09, 13:20
hala na centralnej :D

Dalione

2014-01-09, 13:48
misiaq napisał/a:

hala na centralnej :D


Dzięki, lecę stagować coś tam ciekawego może się załapie do gry xDDDD

ukashekk

2014-01-09, 13:53
socjalmmv napisał/a:

Boje się myśleć co będzie w 2020.



Boję się myśleć jakie będzie mieć wymagania sprzętowe.

pylaochos

2014-01-09, 14:00
Zastanawiałem się w jaki sposób działa ich maszyna skanująca. Tylko jeden pomysł mam: jakaś maszynka z masą aparatów a potem obróbka na 3d za pomocą danych z laserów i zajebisty algorytm do przekształcania masy informacji i zdjęć na obiekty 3d. Może ktoś ma lepsze info?

KebabRemover

2014-01-09, 14:37
JEEEEEE Może kiedyś zobacze swoją swastyke albo hwdp w jakiejś grze

Samudaripen

2014-01-09, 15:32
zajebiste no i propsy dla studia The Farm 51 oryginalna nazwa, oryginalne gry no i próbują wprowadzić jakieś innowacje (Get Even), zero ściemy tak jak to jest z innymi polskimi twórcami (nie tylko gier), którzy próbują zabłysnąć projektując "samochód" o nazwie New Warsaw :D

Fu...........66

2014-01-09, 16:22
Gharotief napisał/a:

ch*jowe bo polaczkowe, widac jak Wiedzmina sp***olili... Dac to na zachod i tam sie tym zajma prawdziwi fachowcy a nie polaczki katolskie hipokryty.



Gharotief, wracaj trollować no forum WoT'a.

avalanch

2014-01-09, 16:23
1080p jest tak ostre że tnie mi monitor.

Ja...........ro

2014-01-09, 17:14
olo1990pl napisał/a:

@~Jaczuro - sprawdź jeszcze sobie kiedy wyszło GT6 (i cała reszta posta)


Czytaj ze zrozumieniem. Podałem prosty przykład, jak to twórcy obiecują rewolucję, od graficznej po SI, na trailerach(teaserach) są takie miody i wodotryski, że każdy mówi wielkie ŁAŁ. Porównaj sobie screeny z GTA 5 z zapowiedzi (gta 5 zapowiadano blisko 2 lata wcześniej włącznie z publikacją pierwszych screenów) z tym, co masz w rzeczywistości. Pies z CoDa miał być rewolucją SI. Grafika Aiona i terry miała powalać na kolana, a dostali ludzie niezłe kwadraciaki. Przykładów mozna mnożyć, porównując to, co firmy prezentuja na teaserach/trailerach z tym, co rzeczywiście trafia do sprzedaży.

Teraz obejrzyj filmik jeszcze raz i pomyśl, że twórcy GT6 zarzekali się, iż grafa będzie do złudzenia przypomiać real. A teraz patrz obok. Już rozumiesz?

pemb

2014-01-09, 19:00
"Gharotief
ch*jowe bo polaczkowe, widac jak Wiedzmina sp***olili... Dac to na zachod i tam sie tym zajma prawdziwi fachowcy a nie polaczki katolskie hipokryty."

Dostanę warna, ale ch*j z tym. Sorry Moderatory. Katolikiem nie jestem, ale jestem Polakiem, a Ty wypie**alaj szwabom laski robić. W Polsce są doskonali fachowcy w wielu dziedzinach, i wcale nie są gorsi od zachodnich "prawdziwych fachowców". Jedyne czego tutaj brakuje to porządnego rządu, pieniędzy i sprzętu do utylizacji takich niedojebków jak ty. Reasumując WYpie**alAJ!!!!!!!

bajker

2014-01-09, 23:10
Ooo ujęcia hali z Krakowa ;) I zapowiadają się niezłe gry jeśli ta technologia będzie używana.

ellsworth

2014-01-09, 23:28
Lokacje przedstawiają się rzeczywiście świetnie, ale już modele postaci wypadają słabo (na tle lokacji nawet bardzo słabo) i na pierwszy rzut oka widać ich sztuczność. Zresztą, co tam grafika! Ważna jest grywalność. Bez tego nawet najlepsza grafika nie pomoże.