18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Thomas Sowell

Cyco • 2013-06-13, 21:19
"To zdumiewające, że ludzie którzy myślą, iż nie stać nas na lekarzy , szpitale i leki sądzą, że stać nas na lekarzy, szpitale, leki i na rządową biurokrację która nimi zarządza."

Thomas Sowell

Miziou

2013-06-13, 21:56
@up albo nienowe cytaty - niemniej jednak prawdziwe...

mo...........et

2013-06-13, 21:59
W socjalizmie jest więcej takich niedorzeczności, co ja też pie**ole, socjalizm to jedna wielka niedorzeczność. k***a j***na mać, o jakże mnie ten ustrój wk***ia.

RDX

2013-06-13, 23:11
Najlepszy ustrój to anarchia bo każdy robi co mu się żywnie podoba, nikt nie płaci podatków, nikt nie dostaje mandatów, nikt nie musi pracować, nikt nie narzeka na rząd, żyć nie umierać!

Miziou

2013-06-13, 23:35
RDX napisał/a:

Najlepszy ustrój to anarchia bo każdy robi co mu się żywnie podoba, nikt nie płaci podatków, nikt nie dostaje mandatów, nikt nie musi pracować, nikt nie narzeka na rząd, żyć nie umierać!



Nieprawda, anarchia to naczynia połączone, więc jeśli się nie przysługujesz grupie ("nikt nie musi pracować") to wypie**alasz. Problem leży w czynniku ludzkim i dlatego to zawsze będzie utopijny system. Bo tak jak we "Władcy Much" - po okresie względnego spokoju poustrojowego (w przypadku przemiany) zapanuje chaos, a potem każdy system zostanie zgnieciony przez brutalną siłę. Nie trzeba był znawcą ideologii, żeby to stwierdzić. Anarchia to wystawienie owieczek na pastwisku wilkom. Kolacja taka. Czasy takie, trudno. Niech to, co jest pie**olnie, wtedy będziemy budować od nowa.

rrdzony

2013-06-15, 18:08
mopet napisał/a:

W socjalizmie jest więcej takich niedorzeczności, co ja też pie**ole, socjalizm to jedna wielka niedorzeczność. k***a j***na mać, o jakże mnie ten ustrój wk***ia.



"Kuriozum związane z naszym śmiesznym kraikiem polega na tym, że ludzie od dwudziestu lat dostają w dupę od prawicy, nazywają ja lewicą i proszą o więcej. A potem pytają co się stało."
~anonim

pushq

2013-06-15, 18:23
rrdzony napisał/a:



"Kuriozum związane z naszym śmiesznym kraikiem polega na tym, że ludzie od dwudziestu lat dostają w dupę od prawicy, nazywają ja lewicą i proszą o więcej. A potem pytają co się stało."
~anonim



Podaj mi jedną partię prawicową, która od czasów transformacji ustrojowej rządziła Polską.

Pavel1987

2013-06-15, 19:10
Przykład, że murzyn też może być inteligentny :)

Lordzik92

2013-06-15, 19:52
Przyjda wybory, zaglosujcie przeciwko czerwonym namiestnikom UE...

303

2013-06-15, 20:34
RDX napisał/a:

Najlepszy ustrój to anarchia bo każdy robi co mu się żywnie podoba, nikt nie płaci podatków, nikt nie dostaje mandatów, nikt nie musi pracować, nikt nie narzeka na rząd, żyć nie umierać!



:samoboj:
To pakuj się i do Somalii, tam mają anarchię i zobacz w jakim cudownym kraju żyją.

kulwon przez f

2013-06-15, 20:38
Cytat:

"Kuriozum związane z naszym śmiesznym kraikiem polega na tym, że ludzie od dwudziestu lat dostają w dupę od prawicy, nazywają ja lewicą i proszą o więcej. A potem pytają co się stało."
~anonim


powiedzialbym, ze nawet od 70 lat, PZPR to tez nie byla przeciez typowa lewica, bardziej centroprawica

pushq

2013-06-15, 21:31
kulwon przez f napisał/a:


powiedzialbym, ze nawet od 70 lat, PZPR to tez nie byla przeciez typowa lewica, bardziej centroprawica



Nie? Znasz hasło lewicy oraz prawicy czy po prostu uskuteczniasz losowe wymioty werbalne na tym forum?

xqvz

2013-06-15, 21:39
Kulwon to tutaj raczej ironię zastosował ;)

donger

2013-06-16, 20:16
a ja k***a za cholerę nie mogę zrozumieć jak można głosować na te partie, które mamy obecnie w sejmie. rozumiem raz się zagłosowało, ale k***a jak oni mogą mieć po 30% poparcia??? toż to już w Polsce same głąby do urn chodzą? Jedyna alternatywa to Kongres Nowej Prawicy Korwina. Od kilkudziesięciu lat takie same, niezmienne poglądy, gość wie co mówi, zna się na gospodarce i na wielu innych sferach życia. Wiem, czasem się zbłaźni, ale dajmy mu szansę. Od 20 lat w Polsce rzadzą Ci sami ludzie, tylko nazwy partii się zmieniają, żeby to ludzie myśleli, że ktoś inny rządzi. Ja pie**ole. I nie wierzcie do jasnej k***y co wam w tych mózgojebach puszczają (czyt. TV).