18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

This is our Russia czyli najebany dzieciak na komendzie.

eablack • 2012-07-16, 00:05



Zajebiście :lodowka:

Szkoda mi matki tego chłopaka :-/ , wygląda na porządną pracującą babkę a tu taki gnój. Dobrze że w Rosji policja nie czepia się za kary cielesne :-D

SOSNA~

2012-07-16, 17:00
co w tej Rosji się dzieje.. no właśnie, ciekawe który z JP by tak zrobił na policji u nas :D

Skądinąd

2012-07-16, 17:17
I trzeba było zostawić w areszcie. Gdyby mi moje dziecko odj***ło coś takiego, to bez wahania kazałabym odwieźć na wytrzeźwiałkę/izbę dziecka lub po prostu zostawić na dołku. Po 24h jestem pewna, że osiągnęłabym przewidywany efekt wychowawczy.

barte_ek

2012-07-16, 17:32
chyba zacznę się uczyć rosyjskiego bo niedługo filmiki z Rosji opanują cały internet hahahah

Kozioł.

2012-07-16, 18:08
Jakby to nie był gimbus to by go naj***li i wzięli na dołek. A tak pały wymyśliły ej chodź wezwiemy jego matkę nagramy jak leje go po łbie i wrzucimy na ruskiego sadola. Młody musiał mieć niezły stres jak się rano obudził :lol: Niektórym ludziom nie powinno się dawać wódki zwłaszcza ruskim.

Liluh

2012-07-16, 19:16
No cóż, to tak naprawdę bardzo smutne. Gówniarz oczywiście drze ryja, klnie, pyskuje, ale ile może mieć lat, 12? I co chce pokazać? Wykrzyczeć złość, zwrócić na siebie uwagę. Dlaczego pijany? Dlatego pewnie, że pijany ojciec wraca codziennie do domu, wali głową matki o ścianę i tłucze. Czasem i jemu przyleje, a jak nie to matka poprawi. Dzieciaki bardzo szybko się uczą, najczęściej od najbliższych. Pamiętajcie, że nawyki i zachowania dziecko kopiuje od osób z którymi przebywa najczęściej - stąd tak łatwo domyślić się co się u niego w domu dzieje. Nie ma tutaj znaczenia status materialny, alkoholizm, sadyzm itp. trafia się równie często w zamożnych rodzinach co w biednych. Zwyczajnie kasą łatwiej taki problem zamaskować.

ill24

2012-07-18, 11:54
NAS - Russia state of mind