18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

This is Ireland

~Velture • 2024-02-18, 09:25
Irlandzka dziewczyna się lekko oburzyła jakąś brudną szmatą na moście więc postanowiła zareagować tak jak każdy normalny człowiek powinien w takiej sytuacji zareagować :ok:


MrLu

2024-02-18, 12:35
No i bardzo dobrze. Śmieci do śmieci.

majeńka

2024-02-18, 13:28
Flaga palestyny powinna być traktowana tak samo jak swastyka albo biało-niebiesko-czerwona.

Siriuz

2024-02-18, 13:51
majeńka napisał/a:

Flaga palestyny powinna być traktowana tak samo jak swastyka albo biało-niebiesko-czerwona.



O tej piszesz? W końcu coś z sensem powiedziałaś :)

dżonyłojlker

2024-02-18, 14:00
Siriuz napisał/a:

O tej piszesz? W końcu coś z sensem powiedziałaś



Jej chyba chodziło o niemcy i francję, czyli o unię :ubawdolez:

smc

2024-02-18, 14:14
parapsychol napisał/a:

zegarek na rece albo film sprzed 20 lat, albo gosciu ni umi komurkaa?




Dziś nosi się Rolexa, albo nic. Zegarek jest oznaką statusu, więc wstydem byłoby założyć jakąś tandetę...


Siriuz

2024-02-18, 14:20
smc napisał/a:

Dziś nosi się Rolexa, albo nic. Zegarek jest oznaką statusu, więc wstydem byłoby założyć jakąś tandetę...



Te paski Adidasa są bardziej wymowne :) a Rolexy to najlepsze z Aliexpresu

darknock

2024-02-18, 14:23
Ktoś zrobił to oczym marzyłem zrobić sam ale bezpieczeństwo mojej rodziny jest ważniejsze.. ledwo zdążyłem na moje spotkanie przez tych slurwysynów sponsorowanych przez putinosksą k***ę

Pawel.

2024-02-18, 14:36
majeńka napisał/a:

Flaga palestyny powinna być traktowana tak samo jak swastyka albo biało-niebiesko-czerwona.



Ja tylko przypomnę Polaczkom imbecylom kto pomógł polskim uchodźcom po wojnie, wiecie kto?
No nie wiecie bo wy gówno wiecie o historii ale każdy się k***a wypowiada

AndiZed

2024-02-18, 14:40
smc napisał/a:

Dziś nosi się Rolexa, albo nic. Zegarek jest oznaką statusu, więc wstydem byłoby założyć jakąś tandetę...



hmmm... no to Ja muszę się pozbyć tych tandetnych szwajcarskich zegarków, które posiadam i wymienić je na rolexa...

Siriuz

2024-02-18, 14:43
Pawel. napisał/a:

Ja tylko przypomnę Polaczkom imbecylom kto pomógł polskim uchodźcom po wojnie, wiecie kto?
No nie wiecie bo wy gówno wiecie o historii ale każdy się k***a wypowiada



Wódz fajnopolaczków właśnie przeprowadza stosowną "reformę" aby mieć pewność, że przyszłe pokolenia nie poznają historii.

Zacytuje Pawła Skwierawskiego:

Zapewne słyszeliście o reformie oświaty, którą szykuje ekipa Tuska.
Nie mam już kiedy przejrzeć zmian podstawy programowej innych przedmiotów, ale jak było do przewidzenia, najgorsze zmiany dotyczą historii. I tak w podstawówce:
- znika "zwycięstwo grunwaldzkie"
- znikają "przykłady szczególnego bohaterstwa Polaków, np. obrona poczty w Gdańsku, walki o Westerplatte, obrona wieży spadochronowej w Katowicach, bitwy pod Mokrą i Wizną, bitwa nad Bzurą, obrona Warszawy, obrona Grodna, bitwa pod Kockiem, bitwa nad Bzurą."
- znikają "przykłady bohaterstwa Polaków ratujących Żydów z Holokaustu"
- znikają "osiągnięcia gospodarcze II Rzeczypospolitej, a zwłaszcza powstanie Gdyni, magistrali węglowej i Centralnego Okręgu Przemysłowego"
- znikają "przykłady zbrodni niemieckich i sowieckich (Palmiry, Katyń, kaźń profesorów lwowskich, Zamojszczyzna); (rzeź wołyńska) na Kresach Wschodnich na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej"
W ogólniaku:
- znika "antypolonizm panujący w Republice Weimarskiej"
- znika " charakteryzuje i ocenia osiągnięcia gospodarcze II Rzeczypospolitej z lat 30. (m.in. reformy Eugeniusza Kwiatkowskiego, rozwój Gdyni, Centralny Okręg Przemysłowy)."
- z wojny obronnej '39 znikają "obrona Westerplatte, Poczty Polskiej, Mokrej, Wizny, bitwy nad Bzurą, Warszawy i Kocka, oraz zbrodnie wojenne dokonane przez agresorów, w tym w: Wieluniu, Bydgoszczy, Katowicach i Grodnie"
- znikają "przykłady heroizmu Polaków, w tym Witolda Pileckiego i Maksymiliana Marii Kolbego; przykłady kolaboracji z Niemcami i Sowietami"
- w punkcie: "charakteryzuje postawy społeczeństwa polskiego i społeczności międzynarodowej wobec Holokaustu", ZNIKA: "z uwzględnieniem Sprawiedliwych, na przykładzie Ireny Sendlerowej, s. Matyldy Getter, Antoniny i Jana Żabińskich oraz rodziny Ulmów."
- znika "terminologia stosowana w nauce na określenie niemieckiej polityki eksterminacyjnej w okresie II wojny światowej (m.in. Holokaust, Szoa, Porajmos)"
- znika "rasistowska i antysemicka polityka Niemiec hitlerowskich przed II wojną światową"
- znika działalność „Żegoty”
- znika "ludobójstwo na Woli" podczas Powstania
- znika "walki na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej, w tym o Lwów i Wilno"
- znikają "zniszczenia i ograbienie Warszawy przez Niemców dokonane od września 1939 roku do stycznia 1945 roku (m.in. Zamek Królewski, Pałac Saski, archiwa, biblioteki, muzea, majątek prywatny)."
- z "przejawów oporu społecznego wobec komunizmu" znikają („żołnierze niezłomni” – w tym: rtm. Witold Pilecki, Danuta Siedzikówna ps. „Inka”, płk Łukasz Ciepliński, a także rola Kościoła katolickiego, znaczenie emigracji)"
- z okresu Stanu Wojennego znikają: "Kopalna Węgla Kamiennego „Wujek” i „Solidarność Walcząca”

TwójCzarnyPan

2024-02-18, 15:09
Nie jestem pewiem, czy wiedzieli co to za flaga bo różowa piżama i dres wskazują na nierobów na zasiłku. Ale jeśli tak, to irlandzkie patusy mają lepiej poukładane w głowach niż niektórzy sadole co tu jęczą nad ludobójstwem w Gazie, zapominając kto zaczął 7-go października.
A tak przy okazji, jak tam się ma Izrael? Już zniszczony przez waszych bohaterów z Hamasu? :mrgreen:

tolek01

2024-02-18, 16:25
Pawel. napisał/a:

Ja tylko przypomnę Polaczkom imbecylom kto pomógł polskim uchodźcom po wojnie, wiecie kto?
No nie wiecie bo wy gówno wiecie o historii ale każdy się k***a wypowiada



na ch*j im historia , mają telewizje

aaaaaaaaaaaaaa

2024-02-18, 17:32
Dla mnie Izrael czy palestyna jeden h*j....

majeńka

2024-02-18, 18:06
Siriuz napisał/a:

O tej piszesz? W końcu coś z sensem powiedziałaś

Kolory podaje się w kolejności. Zresztą opis flag to cały dział nauki, rozwijany głównie w średniowieczu ale kraje gdzie Karolek Trzeci jest głową państwa wciąż to utrzymują.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Jej chyba chodziło o niemcy i francję, czyli o unię

Odpowiadasz sam z sobie z różnych kont. Dla niekumatych którym próbujesz kit wciskać (sam głupi nie jesteś), przypominam: Franca to granatowo-biało-czerwona (inna kolejność, inny odcień) zaś Dojczland to czarno-czerwono-żółta (zupełnie z innej bajki).

Siriuz napisał/a:

Wódz fajnopolaczków właśnie przeprowadza stosowną "reformę" aby mieć pewność, że przyszłe pokolenia nie poznają historii. Zacytuje Pawła Skwierawskiego:

pie**olisz. Obrażasz naszą inteligencję myśląc że ktoś to łyknie; jakkolwiek spora część czytelników Sadola to np. operatorzy śmierciarki, ale oni są tylko niewykształceni a nie głupi. Taki stek oczywistych bredni jest od razu odrzucany przez każdego kto nie jest już wyznawcą pislamizmu; owi krzewiciele niewiedzy głoszą owe tezy nie dla przekonania nieprzekonanych, a wyłącznie ku pokrzepieniu serc własnej trzody: by budować w nich poczucie oblężonej wspólnoty i utwierdzać ich we własnej wierze. Zresztą chyba najwybitniejszym przykładem jest Maciorewicz: trzeba być totalnym, kompletnym debilem aby się nie roześmiać słysząc jego tezy o zamachu smoleńskim — jednak jego trzoda łyka to, jak każdą religię.

Pozostałe techniki retoryki (a raczej demagogii) które stosujesz mogłabym dalej wymieniać. Ale mi się nie chce.