18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Who - tak się gra

MBW123 • 2012-08-24, 16:25
W 1967 roku The Who dali niezły występ. Nieco zbyt kosztowny... a z resztą, zobaczcie sami ;>

Szoqn

2012-08-24, 16:29
The Who - piwo

lie

2012-08-24, 20:02
Dla mnie żałosne jest rozpie**alanie gitary o scenę. Prawdziwy muzyk nigdy nie skrzywdziłby swego ukochanego instrumentu.

ch*j mam kasę będzie beka.

Aksal

2012-08-24, 20:54
Daltrey w Top Gearze opowiadał, że przez kilka pierwszych lat ich zespół był ciągle na minusie, bo po każdym koncercie rozpie**alali cały sprzęt :)

brylant1412

2012-08-24, 21:09
Ludzie próbują nas poniżyć
(Mówię o mojej generacji)
Tylko dlatego, że istniejemy
(Mówię o mojej generacji)
Rzeczy, które robią, wyglądają odrażająco
(Mówię o mojej generacji)
Mam nadzieję, że umrę, zanim się zestarzeję
(Mówię o mojej generacji)
To moja generacja
Moja generacja, mała

Dlaczego stąd wszyscy nie znikniecie
(Mówię o mojej generacji)
Nie próbujcie krytykować tego, co mówimy
(Mówię o mojej generacji)
Nie chcę wywołać wielkiej sensacji
(Mówię o mojej generacji)
Po prostu mówię o mojej generacji
(Mówię o mojej generacji)

Carol

2012-08-24, 21:33
Jeśli chodzi o wygłupy na scenie wielkich zespołów to wolę to :)
W sierpniu 1986 roku Ironi dawali koncert w programie muzycznym bodaj producent programu kazał im zagrać z playbacku co im się nie spodobało. Co zresztą widać na filmiku ;)

Szoqn

2012-08-24, 22:29
Powód romantyczny: No i co z tego, że rozwalali sprzęt? Byłeś kiedyś w sklepie muzycznym? Ile tam gitar, fortepianów....I większość z nich po latach dopiero zostanie kupiona i trafi w ręce jakiegoś głuchego-debila-gnoja-gimbusa, bez talentu, bez chęci do gry, rzucona w kąt, olana, traktowana jako eksponat pokoju. A te gitary i wzmacniacze i perkusje były w rękach The Who, to chwalebna śmierć. Powód ekonomiczny: Inna sprawa, że rozwalali i kupowali nowe, napędzali rynek. Powód religijny: muzyczna ekstaza zbliża do Boga

LilBe

2012-08-24, 22:47
ciekawostka: utwór The Who - Won't Get Fooled Again oczywiście odpowiednio zremixowany został wykorzystany w serialu CSI:D dziękuje, dobranoc.

Kov

2012-08-24, 23:01
The Who, genialny i wielki zespół. Każdy z muzyków (szczególnie wielbię Entwistle'a niestety już zmarłego) to absolutny top na świecie... Świetni!

neil

2012-08-25, 01:20
chodziło o to ze nawdupiali za dużo fajerwerek do sprzętu btw. jak szukali perkusisty na przesłuchaniu Moon rozj***ł gary i go przyjeli tak im zostało :)

MBW123

2012-08-25, 11:35
LilBe napisał/a:

ciekawostka: utwór The Who - Won't Get Fooled Again oczywiście odpowiednio zremixowany został wykorzystany w serialu CSI:D dziękuje, dobranoc.