18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Walking Dead, rozpi....nie zombiaków

POLej_vódki • 2013-03-10, 17:03
Trochę mi się nudziło.

newhatch

2013-03-11, 10:54
ja to bym zagrał zombie w jakimś filmie, z wyglądu i bez mejkapu sie nadam. po nocnej zmianie i siedze na sadolu z piwkiem :/
kto widział "shaun of the dead"? :D

Pa...........na

2013-03-11, 11:36
bziktheblue Skoro produkcja studia amc z reżyserią m.in Frank Darabont jest dla Ciebie "Cienizna" jak to rzetelnie i opisowo napisałeś, to ja więcej pytań nie mam. Sam serial jest bardzo dobry epicko zrobiony, dorosły w którym wybory głównych bohaterów, nie raz w przyszłości odbijają się na nich samych jak bicz na hebrajskim niewolniku. Serial jak najbardziej godny polecania :ok:

MrGeohot

2013-03-11, 15:42
Za limp bizkit piwko :)

1chimaru

2013-03-12, 01:57
xAftermath napisał/a:

Ogólnie początkowo serial był fajny, sporo dramaturgii, pisków, paniki na widok zombie i fajne akcje z rozrywaniem trzewii u dziadka lub dziewczynką, dla mnie to jeszcze było ciekawe i trzymało w napięciu.
Ale teraz zrobiło się z tego show terminatorów gdzie paradują z giwerami i nawet nie oglądają się za siebie bijąc zombie jak muchy muchołapką. A żeby jeszcze tego było mało to jednym z tych terminatorów jest dziecko paradujące z pistoletem szukające obrazka w barze i strugającego kozaka. Jednak dalej oglądam, zobaczymy co tam jeszcze wymyślą.

No i też gdy ginie jeden murzyn to automatycznie pojawia się następny jak motyw głów z hydrą.



Tak na chłopski rozum; po roku uganiania się za zombiakami też traktowałbyś ich zabijanie automatycznie, bez jakichkolwiek emocji...
A, że serial na podstawie komiksu to też kolejna kwestia..