18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

The Impossible

Vifi • 2013-02-01, 00:42
Oglądałem ostatnio The Impossible.
Film o fali tsunami uderzającej w rodzine na wakacjach.
Pod koniec filmu przychodzi do nich agent ubezpieczeniowy i wysyła ich samolotem do singapurskiego szpitala.

Pomyślałem wtedy jakby to wyglądało w polsce.

Trzeba by wysłać papiery ze szpitala + prośbę o przyznanie odszkodowania, mieli by 30 dni na rozpatrzenie wniosku i 2 tygodnie na dostarczenie decyzji. Dodatkowo orzekliby że nie spełniają warunków gdyż dokumentacja jest nie pełna i z tego co wiedzą fala tsunami była za mała żeby uzyskać odszkodowanie.

McMenel

2013-02-01, 07:41
A myślisz że jak w USA jest naprawdę?? Jest równie źle. Firmy ubezpieczeniowe jebią ich na lewo i na prawo i jeszcze przez środek. Są przypadki gdzie ubezpieczalnia odmawia finansowania badań które są niezbędne przy podejrzeniu danej choroby.

Necrofallus939

2013-02-01, 12:20
@McMenel

Tak, tak, wspaniały mamy nasz polski system ochrony zdrowia! Co roku rząd decyduje ile osób może sobie zachorować na daną chorobę i wyznacza limity na leczenie. To jest wspaniały system, a nie ten zły, prywatny amerykański, gdzie traktują cię jak człowieka, leżysz w czystym szpitalu z miłą obsługą - fuj!

McMenel

2013-02-01, 12:43
Necrofallus939 napisał/a:

@McMenel

Tak, tak, wspaniały mamy nasz polski system ochrony zdrowia! Co roku rząd decyduje ile osób może sobie zachorować na daną chorobę i wyznacza limity na leczenie. To jest wspaniały system, a nie ten zły, prywatny amerykański, gdzie traktują cię jak człowieka, leżysz w czystym szpitalu z miłą obsługą - fuj!


A czy ja powiedziałem gdzieś że Polski system ubezpieczeń jest dobry ?? Gdzie ?? Przestań nad interpretować. Standardem wśród prywatnych firm oferujących ubezpieczenia zdrowotne jest wynajdowanie najmniejszych uchybień tylko po to aby nie płacić za wykonane świadczenia. Są całe departamenty zajmujące się wyszukiwaniem możliwych oszczędności. Polecam "Sicko" gdzie jest kilka pięknych przypadków pozostawienia klienta ubezpieczonego na lodzie. Jeżeli zaś chodzi o dobre systemy ubezpieczeń zdrowotnych to systemy angielski i francuski są podawane jako najlepiej funkcjonujące. Więc przestań pierniczyć amerykofilu.

Svenlee

2013-02-01, 23:05
haha w Polsce jeszcze zapłacisz za to, że w ogóle tsunami było

photoactions

2013-02-01, 23:09
Wczoraj ogladalem ten film z koleżanką. Ona wybrała. Dobrze, że szybko się sobą zajelismy, bo film średni ;)

Carnom

2013-02-01, 23:54
ja tu kombinuje jak się uj***ć na wieczór a ten tybetańskie przemyslenia o PZU . lolz

tentypluk

2013-02-02, 00:12
A co ma wspólnego służba zdrowia z firmą ubezpieczeniową?

CrosswinD

2013-02-02, 00:18
Wiesz co.... Rozumiem, że tak pomyślałeś.
Bla! Sam bym tak pomyślał ale przyznam szczerze, iż nie oglądałem tego filmu bo przewijając (miałem go do dyspozycji) po łebkach uznałem go za zbyt nudny i flakowo-olejowy.
Ale żeby takie rozmysły na Sadisticu umieszczać to Ty naprawde nie masz co robić.

Rotuu

2013-02-02, 10:04
spojler :-x może by tak jakieś ostrzeżenie. Chciałem zobaczyć ten film

lwRazor

2013-02-02, 12:05
Z jednej strony myślę , że masz smutne życie seksualne jak musisz sam oglądać filmy... całe filmy ale z drugiej strony zastanawiam się co palisz/łykasz, że masz takie rozkminy. Normalnie to chyba odpala się film i relaksuje :D

set11

2013-02-03, 18:38
miałem go obejrzeć ...dzieki że napisałeś jak sie skonczy....