18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Holy Trinity is back.

gc • 2019-12-14, 00:21
Niesmiertelni wracaja. Zaraz ktos powie ze to Sadistic, a nie cos tam, to niech znajdzie wiekszego sadyste niz Clarkson we wspolczesnej komercyjnej tv.
Polityka programu zmieniona. Takie czasy. Nadal miazdza i wedlug mnie, ta wycieczka to oskary wali w tyl. Wlasnie obejrzalem.




bloodwar

2019-12-14, 17:04
Wiadomo, że programy są reżyserowane, często było tak, że w jednym ujęciu jest mokry asfalt (widoczny zza szyby pojazdu), po sekundzie ujęcie z zewnątrz auta i widać, że asfalt suchy ale słychać wciąż nieprzerwany komentarz kierowcy, potem trzecie ujęcie i widać, że znowu asfalt mokry. Wiec albo dograno audio albo dograno widok z zewnątrz, ale na pewno nie był to jeden wyścig "od początku do końca". I chyba sami autorzy przyznali, że w jednym z cykli "Na jednym baku do..." paliwo im się skończyło dosłownie jedno skrzyżowanie przed stacją benzynową bo zapaliło się "późne żółte" gdy dojeżdzali i mieli do wyboru - złamać przepisy i puścić to w ogólnokrajowej telewizji i dojechać na oparach albo stać zmianę świateł i (prawdopodobnie) nie dojechać - stanęli, nie dojechali ale zdecydowano, że zostanie nakręcony dubel. Przygody w "niedostępnej dżungli" też są śmieszne bo były kręcone dosłownie 50-100 metrów od ruchliwej autostrady Transamazonia i momentami musieli wycinać i dogrywać dźwięk bo w "niedostępnej dżungli z dala od cywilizacji" było słychać szum jeżdzących tuż obok autostradą aut :)

Tomf

2019-12-14, 17:51
k***a na sadisticu ochydna reklama programu TV ???????? Gdzie zmierza ten portal.... szkoda....

Dzisiaj

2019-12-14, 19:23
wk***ialo mnie, ze 90% w tym programie to ustawki - ale bez nich program bylby slaby jak polskie komedie.

jestem_piszę_oglądam

2019-12-15, 12:31
nie czytałem nawet komentarzy, piwko poleciało bo uwielbiam tych gości. mimo że widzę ich na sadolu

lysybog

2019-12-15, 13:37
ch*j mu w dupę za tego Che Guevarę

MindBodyLightSound

2019-12-16, 13:20
Tomf napisał/a:

k***a na sadisticu ochydna reklama programu TV ???????? Gdzie zmierza ten portal.... szkoda....



oHydna. Nie podświetla Ci 'byków' słownik przeglądarki, czy jesteś betonowym ignorantem?