18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Future is Here...

Szaler • 2013-09-04, 12:18
Nasz znajomy PewDiePie bawi się oculusem :D
Jeżeli ktoś go nie lubi zalecam scrollować dalej.


Zgon14

2013-09-04, 22:51
@up
Takie coś to żadna nowość. Nasi politycy już dawno opanowali sztukę zarabiania za robienie z siebie debila.

@2up
Nie jestem łysy, gdybym był łysy i miał taki tok myślenia to uważał bym każdego kto ma włosy za pedała, a on poprostu ma pedalski fryz i udaje emocje pewno tak samo jak jego dziewczyna orgazmy.

@Valeriusz
Samo mówienie o innym facecie, że jest przystojny będąc facetem już jest pedalskie.


Człowiekowi odbiła szajba na punkcie popularności, a ludzie to debile że go tak ubóstwiają.

Din

2013-09-05, 00:06
PDP jest bardziej biznesmenem niż "komikiem". Trafił w sam środek niezagospodarowanej części rynku, szybko pozyskał grupę docelową i konsekwentnie się na niej wzbogaca. Wprowadził takie twory jak "bro army"; swojego rodzaju fanclub dzięki któremu społeczność PDP czuje się dowartościowana przez ich guru. Oczywiście jak większość ludzi z talentem (na początku był nawet zabawny), których kieszenie szybko wypełniła kasa, wysiłek nad kolejnymi filmami poszedł w p*zdu. Co raz mniej żartów, co raz więcej nadmiernych reakcji, ryków i krzyków.

wernetto

2013-09-05, 01:25
mare30ks napisał/a:

koles jest dowodem ze cywilizacyjnie sie cofamy w rozwoju, jezeli mozna zarabiac niezla kase na robieniu z siebie debila bo inni debile sie toba podniecaja to oznacza ze koniec cywilizacji bialego czlowieka jest juz bliski



czyli klown, błazen, aktorzy komediowi w teatrze to oznaka upadku cywilizacji? Czyli cywilizacja upada odkąd tylko się pojawiła?

Takie pseudofilozoficzne wstawki zostaw dla siebie.

razers

2013-09-05, 08:15
Czasem ten oculus nie jes jeszcze w fazie prototypów? Skąd on je ma? Czy ja ominelem premiere tego?

Petrarka

2013-09-05, 18:06
Gośc gra w gry a ludzie go oglądają!? Myślałem, że to mnie popie**oliło.

GoldSly

2013-09-08, 16:47
Ja tam lubię PewDie'go, może i jest pedalski, chociaż nie możecie powiedzieć że jakoś razi was to w oczy. Oglądam go od jego początków, i porównując to jaki był kiedyś a teraz, to muszę wam powiedzieć, że teraz jest pewny siebie, ma w dupie hejterów, bo tacy byli, są i będą zawsze. I możecie wysłać mnie na wyr*chanie przez ciapatych, ja i tak mam do niego respekt.