18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cy...........un

2015-01-23, 17:57
@Endoowulator

Wiesz co, nie chce mi się mi się rozwodzić specjalnie nad tym tematem. W zamian chłopcy poniżej mają Ci coś ważnego do powiedzenia:


saint942

2015-01-23, 18:10
k***a przypomniały mi się czasy grania na pegazusie

gutol

2015-01-23, 18:34
Nigdy nie rozumiałem czemu w Wielkiej Czwórce jest Anthrax. Bardziej pasował by Exodus lub Overkill

vass

2015-01-23, 19:13
Endoowulator napisał/a:

vass, Maderfakermen, Radysh,

Brawo! Jeden homoparanoik wszędzie widzący pedalstwo, jeden pseudo oświecony muzycznie (uwierz Maderfakerze, że słucham baaardzo różnej muzyki, od klasycznego rocka, przez post metal/post-rock, progresywę, trip-hop, ambient i inne podgatunki elektroniki nawiązującej do stylistyki "muzyki-mebla", muzykę klasyczną, folk, shoegaze, noise, no-wave, jazz [zwłaszcza klasyczny, darkjazz i bebop] oraz k***a całej masy innych gatunków, podgatunków i wykonawców, których nazw nie słyszałeś PS. na "lascie" możesz sobie znaleźć mój profil [nick to "Normaner"], po czym zamknąć mordę, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś), no i do kompletu jeszcze Radysh czyli dziecinny 38-letni kuc broniący "zajebistości" mety, slejera itd. - jak ty możesz w lustro patrzeć codziennie rano?

:homer:


Nic się nie pomyliłem, typowo pedalskie tłumaczenie :)

blizzarder

2015-01-23, 19:26
Hahaha, wielka czwórka. Jakieś j***ne drące ryja brudasy z długimi kłakami. Noszę glany, jestem taki zajebisty.

No...........uk

2015-01-23, 21:52
I nagle banda brudasów się oburza bo ktoś wyraził swoje zdanie na temat metalu... pie**olone cepy.

Xidros

2015-01-23, 22:27
Ale ryja prosze już zamknąć i kłaść się spać

CichaWoda

2015-01-24, 00:14
slayes bez hanemana nie istnieje

TB303

2015-01-24, 03:56
Temat o muzyce, to i tzw. shitstorm dotyczący gustu muzycznego, i muzyki samej w sobie. Kocham to :D
@vass
Odezwał się - fan mężczyzn, którzy mają długie włosy :idzwch*j:
BTW: To prowokacyjny komentarz, gdyby twoje niskie IQ tego nie zauważyło(i reszty brudasów - nie mam na myśli normalnych "metalowców").
Twój poziom intelektualny, jest porównywalny do "kobiety" z twojego awatara.

Larvitar

2015-01-24, 10:48
dlaczego zawsze najwięcej piw mają komenty typów, którzy łyknęli prowo innego?

wolo1994

2015-01-24, 11:35
Maderfakermen napisał/a:

@Endoowulator, niedoj***ni to są ci którzy mają wąskie spektrum muzyczne. ja słucham wszystkiego, nawet kawałki z hiphopu, gdzie są mądre słowa(uwierz mi są takie numery, i ładnie brzmiące jednocześnie), przez elektronikę(nie chodzi mi tu o techno), przez drum&bassy, jazz, rock, metal i trash też, a nawet noisy. Przyswajam po prostu wszystko co dobre. Nie jaram się radiem. bo tam ch*j jest, stacje muzyczne mnie interesują bo tu jest jeszcze większy. Otwórz umysł na muzykę i NIE pie**ol GAMONIU :amused:



Niedoj***ny to jesteś ty, jeżeli myślisz że hip hop to rodzaj muzyki, gimbusowe myślenie bierze górę, nie? :lodowka: Przecież wikipedia zawsze ma racje.