18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The best of z rowerowej wyprawy wzdłuż Wisły

diaboliqer • 2014-05-24, 15:46
The best of z rowerowej wyprawy wzdłuż Wisły

Chill

2014-05-25, 12:34
marcelczwarty napisał/a:

duże piwo
a ty DuckDodgers siedzisz w domu na dupie i przypie**alasz się o estetykę montaży filmiku z wyprawy, pewnie po przejechaniu kilometra zaczął byś narzekać z powodu zbyt wolno obracających się kół po czym stwierdził byś, że przyciąganie ziemskie jest zbyt duże i pot krzywo spływa ci po rowie.
Przejechali 1100 km gratuluje inicjatywy, DucDogers szukasz dobrze zmontowanego filmu z takiej wyprawy idź do kina, albo pokaż swój jak idziesz do sklepu po kefirek....



zamknij ch*ju mordę !!!

FILM O PEDAŁACH I DLA PEDAŁÓW

SADISTIC schodzi na psy !!!

bo widzę że co drugi to:


jonusek

2014-05-25, 13:02
@Up a kolege to popie**oliło do reszty? :)

avic

2014-05-25, 13:04
Fakt, trochę to nie miejsce na takie filmy..ale oglądało się bardzo przyjemnie. Każdemu mogę polecić, żeby zrobił sobie z kumplami męski wypad - czy to połazić po górach, zrobić trasę rowerem, czy pobawić się w survival. Bardzo to zdrowe dla psychiki. I powodzenia w następnej wyprawie. :)

DuckDodgers

2014-05-25, 14:31
To może jeszcze wspomnienia z wakacji też ktoś wrzuci? Proponuję tytuł "My best of wspomnienia from z promenada in w Mielno 2014" coby pasował do całości :D

Vadim

2014-05-25, 14:48
Coś im się chyba pomyliło z tą mapką w okolicach Płocka. Dobrzyków jest po drugiej stronie Wisły.

owiecs

2014-05-25, 15:55
Greg80 napisał/a:

No fajnie fajnie tylko gdzie kaski?

@owiecs
Z tego co widać teren jest zróżnicowany więc warto mieć coś uniwersalnego, bo mieć zapas kapci na zmianę i codziennie zmieniać mi by osobiście się nie chciało. Po za tym to błąd większość amatorów pedałowania uważając, że opona cienka i gładka szybciej się toczy. Wszystko zależy od mieszanki gumy i miękkości ścianek opony. Ja osobiście używam Continentala X-King 2,4 (przód) i Race King 2.2 (tył) w wersji supersonic i na dzień dzisiejszy uważam to połączenie za najlepsze, oczywiście można połączyć 2.2 z 2.0 jak ktoś nie chce takiego gabarytu montować :-) .



a bo ja wiem, może i masz rację - ale ja kupiłem kiedyś z głupa author slick 26x1,5 i nikt mi nie wmówi, że nie ma różnicy - obturlałem na nich całą Polskę kilka razy

Achrem

2014-05-25, 18:14
Piwo za La Grange na początku ;)

diaboliqer

2014-05-25, 23:10
@Vadim,

Mapka jest tylko poglądowa, nie jest bardzo dokładna. Gdzie leży Dobrzyków to wiemy doskonale, bo jesteśmy z Płocka i Dobrzykowa własnie :)

DuckDodgers napisał/a:

Co za gimbiarski tytuł. Jąk już łączyć to powinno być:
The best of rowerowa wycieczka wtedy może wyglądało by na żart.

Pól po polsku pół po angielsku i jeszcze z błędami. Kwintesencja gimbomowy.



Dzięki twojej mądrości nasze życie stanie się lepsze. Dzięki

DuckDodgers

2014-05-26, 08:10
diaboliqer napisał/a:


Dzięki twojej mądrości nasze życie stanie się lepsze. Dzięki



Cała pleasure po mojej side.