18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The best-ESC Gaming

James_Bong • 2012-07-28, 17:11
Mamy najlepszych graczy i najlepszy zespół w tą grę na świecie, cudze chwalicie, swego nie znacie.

push3k

2012-07-29, 02:54
"Mamy najlepszych graczy i najlepszy zespół w tą grę na świecie" Jakby to pierwszy raz.
Bardzo dobrze. Polskie klany sobie radzą w kilku różnych fpsach. 1vs1 też mamy różnych znanych, nawet w Quake'u.

Zl...........ny

2012-07-29, 03:04
Grałem kiedyś w CS'a i rozumiem fenomen tej gry, jednak trochę żenujące jest, że stare konie po 2x lat ciupają całymi dniami w to... I to nie tak, że to tylko hobby, bo żeby mieć skilla na tym poziomie trzeba nak***iać non-stop, smutne troche.

pomaranczowy4

2012-07-29, 07:28
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Grałem kiedyś w CS'a i rozumiem fenomen tej gry, jednak trochę żenujące jest, że stare konie po 2x lat ciupają całymi dniami w to... I to nie tak, że to tylko hobby, bo żeby mieć skilla na tym poziomie trzeba nak***iać non-stop, smutne troche.

ale to im biją brawo i to oni coś zrobili co zobaczył świat..dla Ciebie to smutne ale ciekawe czy Ty masz taką pasję której oddajesz się bez reszty.a jak taki "stary koń" potrafił sie popłakac z sukcesu tzn. że to jest pasja...tak- komputer to tez moze być pasja a nie tylko zabijanie czasu... no ja właśnie zabijam czas niestety więc piwko dla ziomów :P

czarkowskY

2012-07-29, 07:50
dla nich to hobby i praca, przecież nie grają za darmo

zupełnie jak w sporcie- chcesz być w czymś dobry, trenuj dużo!

świat Egamingu ma przyszłość

manieeek

2012-07-29, 09:37
Heh cs wiecznie żywy. Szkoda, że ET trochę przymarło

pakicito

2012-07-29, 12:14
z tysięcy godzin łatwo wj***ć pare dobrych akcji

Kubo

2012-07-29, 13:27
Jaki jest tytuł nutki dnb ? :)

In...........ro

2012-07-29, 15:01
Na jaką cholerę wrzucasz tak słabe filmiki i to w dodatku z ch*jową jakością ?? Tego się oglądać nie da, a ktoś, kto by pierwszy raz tą grę na oczy zobaczył, po chwili by wyłączył. Zastanów się jeszcze raz zanim coś wrzucisz, jest wiele innych, lepszych filmików na temat tych ludzi a ty musiałeś wybrać akurat to gówno.

konował

2012-07-29, 15:08
Jak się przez 15 lat gra w jedną grę, bo inne nie podejdą to tez bym pewnie był przech*jem.

James_Bong

2012-07-29, 15:42
Intero napisał/a:

Na jaką cholerę wrzucasz tak słabe filmiki i to w dodatku z ch*jową jakością ?? Tego się oglądać nie da, a ktoś, kto by pierwszy raz tą grę na oczy zobaczył, po chwili by wyłączył. Zastanów się jeszcze raz zanim coś wrzucisz, jest wiele innych, lepszych filmików na temat tych ludzi a ty musiałeś wybrać akurat to gówno.



Japa kale :)

Simply

2012-07-29, 19:16
Tsu0 napisał/a:

w tą grę



W tę grę, k***a, czy tak ciężko zapamiętać ?

woodbine

2012-07-29, 20:15
@konował Byłbyś ch*jem. Wiesz ile graczy wciąż gra w cs'a? Większość tych topowych graczy gra mniej więcej tyle samo czyli ok. 10-11 lat, a jednak jedni są lepsi a drudzy są gorsi, tak jak w sporcie.

sadystycznie bolesny

2012-07-29, 20:19
Lok91 napisał/a:

CS to gra, która jeszcze minimum parę lat będzie bardzo popularna ze względu na grywalność.
I żadne batelfajdy czy inne jej nie przegonią.

Ta gra nigdy chyba nie zginie...



No 1.6 już się pożegnał z IEM i WCG, za chwilę się pożegna z ESWC i Dreamhackiem. To tyle jeśli chodzi o tego pikselaka.

AngryCow

2012-07-29, 23:48
sadystycznie bolesny napisał/a:



No 1.6 już się pożegnał z IEM i WCG, za chwilę się pożegna z ESWC i Dreamhackiem. To tyle jeśli chodzi o tego pikselaka.



Co nie zmienia faktu, że najpoważniejsze turnieje esportowe miały w swojej ramówce 1.6 przez ponad 10 lat. To całkiem nieźle jak na pikselówkę. Zresztą takich gier już się nie robi.

~Vuko

2012-07-29, 23:52
j***łem po CSie że ch*jowy i w ogóle, ale jak w końcu zagrałem zmieniłem zdanie.

Mimo że pikselówa, mimo że się nerdzi - może być dobrą zabawą jeśli gra się z fajnymi ludźmi, a i nieraz śmiechu jest niemało jak ktoś sp***oli na bsie :amused: