18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Alphabet

blue-velvet • 2012-05-04, 14:48
z Wikipedii : "1968 The Alphabet Combines animation and live action; A simple narrative structure relating a symbolically rendered expression of childhood and aging. (4 minutes)
The idea for "The Alphabet" came from Lynch's wife, Peggy Reavey, a painter whose niece, according to Lynch in Chris Rodley's Lynch on Lynch book, "was having a bad dream one night and was saying the alphabet in her sleep in a tormented way. So that's sort of what started 'The Alphabet' going." Based on the merits of this short film, Lynch was awarded an American Film Institute production grant and became a minor celebrity."





_............._

2012-05-16, 22:47
Fanka Lyncha? Już za samo to należy się piwo, niekoniecznie wirtualne.

Filmiki 2 i 3 to z tego co wiem fake i nie nakręcił ich Lynch.

BÃ...........³g

2012-05-19, 15:23
Mini zlot fanów Lyncha i maraton jego i równie ciekawych twórców?
Niekoniecznie wirtualny ;)

_............._

2012-05-19, 19:10
@up

Czy ta propozycja ma jakiś związek z tym, że blue-velvet stała się wczoraj oficjalnie legalna jeśli wierzyć profilowej dacie urodzin :?:

BÃ...........³g

2012-05-25, 11:02
de Sade napisał/a:

Czy ta propozycja ma jakiś związek z tym, że blue-velvet stała się wczoraj oficjalnie legalna jeśli wierzyć profilowej dacie urodzin



Niekoniecznie, na ów zlot z chęcia zabrałbym połowicę, bo ona zakochana w "zagubionej autostradzie".

Taka luźna propozycja, ale od czego są wakację ;)

_............._

2012-05-25, 12:55
No nie wiem. Można by coś pomyśleć, wszak dobrego kina w dobrym towarzystwie nigdy dość.