18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testy zjazdów dla wózków.

InnyName • 2018-12-16, 16:56
:shock:



Jest też tunel z trójmiasta :D

ag...........th

2018-12-16, 17:59
Ważne że jest, działać nie musi.

Riv3666

2018-12-16, 18:38
To jest dla matek z dziećmi w wózkach a niekoniecznie dla inwalidów.

donkapusta

2018-12-16, 18:44
a może nie są to zjazdy dla wózków?

traf

2018-12-16, 19:04
Ukraińska myśl techniczna? :) U mnie w robocie to ukropy gadają że u nich to prawie wszystko jest lepsze niż u nas.Na początku to myśłałem że robią sobie ze mnie jakieś żarty ale po jakimś czasie zauważyłem że oni naprawdę w to wierzą :)













hfbnmiuytp

2018-12-16, 19:13
Nigdy bym nie pomyślał, że te podjazdy są dla inwalidów. Dla nich teraz wszędzie windy stawiają.

SirMajkel

2018-12-16, 20:21
w Rosji to wpie**ol można dostać nawet za bycie inwalidą.

gabriel0

2018-12-16, 21:49
Gdyby był prawdziwym inwalidą, dał by sobie radę. To tak jak byś wsadził 5-latka na rower. Jasne, że sobie nie poradzi. Takiego niewyćwiczonego leszcza to sobie możecie dawać na kwejkach. Ja tego fejka nie łykam.

lolcat

2018-12-16, 21:49
traf napisał/a:

Ukraińska myśl techniczna? :) U mnie w robocie to ukropy gadają że u nich to prawie wszystko jest lepsze niż u nas.Na początku to myśłałem że robią sobie ze mnie jakieś żarty ale po jakimś czasie zauważyłem że oni naprawdę w to wierzą :)



Pewien upainiec u mnie w pracy jedzie do mnie z tekstem, że ukraina jest taka wielka, że zmieściłyby się w niej dwie Polski. Ja mu na to: jest też w niej chyba jeden wielki chui skoro w tej Polsce musisz dupać :-)

chaber03

2018-12-16, 23:03
nic dziwnego jak to jest dla wózków dla cieci a nie dla niepełnosprawnych bo na niepełnosprawnych mają wyj***ne wszędzie heh

RmX

2018-12-17, 01:36
Co za różnica, już bardziej inwalidami nie będą.

MadDave

2018-12-17, 08:58
@lolcat - może chodziło mu o rozbuchane ambicje ukrainy do usilnej potrzeby znaczenia czegoś w świecie.
Ostatnio poczta polska zatrudniła nowych k***ierów obsługujących mój rejon, właśnie z ukrainy. Za ch*ja nie idzie się z nimi dogadać. Ustawianie się na godzinę jest nierealne. Ale! Coś się ostatnio zmieniło i zrobili się bardziej pracowici. Moją ostatnią paczkę dostałem o godzinie 21 co mnie mocno zdziwiło a było to jeszcze przed przedświątecznym pie**olcem.
Wracam sobie ogarnięty z treningu a tu w telefonie ktoś do mnie stęka że już czeka pod drzwiami. To zanim dojechałem minęło już jakieś 10 minut i faktycznie dalej tam stał z tą paczką, bacznie obserwowany przez moją blokową faunę w postaci dresików.

Oczywiście nie oznacza to że nagle stanę się jakimś wielbicielem uraińców. Jednak moja rodzina zbyt dużo wycierpiała przez ten naród (jestem z kresów) Ale dobrze że przynajmniej zapie**alają.

Krak

2018-12-17, 11:10
Kwestia motywacji - Jakby mu uj***ć nogi to dałby radę.

srul24

2018-12-17, 13:58
Prawdziwy wózers zjechałby w balansie na dwóch kołach, bo tylko tak sìę to robi. Zjazd na czterech kołach nawet przy delikatniejszym spadku jest bardzo niebezpieczny. Ten obywatel na filmiku albo nie umie jeździć na wózku albo robi to celowo. Wiem, bo się znam. Uczyłem tego ludzi.

kopnijkota

2018-12-17, 16:30
cudowne uzdrawiające zjazdy, na dole już nie potrzebował wózka:)