18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testoviron Bo mnie kuuuurwa stać! [ zbiorczy ]

mccoob • 2010-02-08, 21:16
Szukałem, nie znalazłem, jak było - nie zabijajcie.

Bogactwo kuurwa!


maciek1324

2013-09-24, 17:18
Mozliwe ze zostane pojechany za to co teraz napisze ale niech ktoś mi wytlumaczy fenomen tego zjeba Testovirona. Gosc jest ewidentnie chory psychicznie i rozumny czlowiek oczywiscie nie bierze na serio tego co on swoimi filmikami prezentuje.
Dlaczego wrzucacie na sadola jego poj...ane filmiki bo nie rozumiem. To pytanie kieruje w tym momencie glownie do Ciebie kolego zielak300.

KebabRemover

2013-09-24, 17:19
Testo już się dawno skończył, dla tych co go za późno poznali oto jego najlepsze dzieła:
-bogactwo część główna
-gdynia 2010
-kompedium wiedzy o polakach
-patrycja to już ścierwo i jebie jak ch*j
-dziewczyny w siłowni (epickie intro)
-polak rzecznik duma narodu
-prezent od szatana
-kto ma ten ma
-to już koniec ściga mnie prokurator

I te filmy to tylko odsetek tego co on stworzył,
z nowszych warte obejrzenia jest tylko "sukces 2013" (nawiązanie do "gdynia 2010")

KebabRemover

2013-09-27, 00:11
Dawaj prokuratora k***a ile mam czekać ty!!!



Pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość

osa79

2013-09-27, 00:14
gimbaza szczy po nogach oglądając takiego przygłupa...

rosomak12345678

2013-09-27, 00:15
żałosny człowiek.... pewnie w dzieciństwie podobnie do niego rodzice się zwracali

siemien

2013-09-27, 00:17
Maskotka karachana

maderfakermen

2013-09-27, 00:40
mimo, że z bogiem a już na pewno z kościołem nie mam nic wspólnego. to jednak uważam, że ten typ to ostatni pojeb :facepalm:

Ji^HaD

2013-09-27, 00:45
a ch*j z wami, sam tak krzycze pod kosciolem jak sie najebie w week

sexycrazymadafaka

2013-09-27, 00:51
A może by mu tak napsuć trochę krwi? Jakaś wspólna akcja co by sprawdziła co z niego za amerykanin.

Macie konta na YT...

pod jego NAJNOWSZYM filmikiem każdy mógłby napisać coś w stylu

"śmieszny ma akcent ten islandczyk, wyjechał do ameryki bo w Unii go nie chcieli"
"Jak na islandczyka to zna dużo słów po polsku ale połowy i tak nie idzie zrozumieć"
"niech wraca do swoich bo islandczycy się za niego wstydzą"
"dlaczego on podaje się za polaka? WTF?"

troche islandzkich wstawek

"skammar okkur fyrir þig" _wstyd mi za Ciebie
"Ég vorkenni þér" - żal mi ciebie
"ekki borða of margar hamborgarar vinur" -nie jedz za dużo hamburgerów przyjacielu.
"hví þú ekki oczystym í tungumáli okkar?" -dlaczego nie mówisz w naszym oczystym języku?

Ważne żeby każdy odbierał go za islandczyka a nie polaka. Koleś zgłupieje! Ciekawi mnie jego reakcja :D

EDIT: który kanał jest jego? :P dużo tego tam jest :)

sexycrazymadafaka

2013-09-27, 01:07
Mom and Death napisał/a:

szkoda że już nie nagrywa :(



aaaa to nie wiedziałem. I dupa. Ale kanał ma swój jakiś ciągle? Może go to sprowokuje...taki typ pewnie zagląda od czasu do czasu co ludzie piszą o nim :)

lapps

2013-09-27, 01:08
sexycrazymadafaka napisał/a:

A może by mu tak napsuć trochę krwi? Jakaś wspólna akcja co by sprawdziła co z niego za amerykanin.

Macie konta na YT...

pod jego NAJNOWSZYM filmikiem każdy mógłby napisać coś w stylu

"śmieszny ma akcent ten islandczyk, wyjechał do ameryki bo w Unii go nie chcieli"
"Jak na islandczyka to zna dużo słów po polsku ale połowy i tak nie idzie zrozumieć"
"niech wraca do swoich bo islandczycy się za niego wstydzą"
"dlaczego on podaje się za polaka? WTF?"

troche islandzkich wstawek

"skammar okkur fyrir þig" _wstyd mi za Ciebie
"Ég vorkenni þér" - żal mi ciebie
"ekki borða of margar hamborgarar vinur" -nie jedz za dużo hamburgerów przyjacielu.
"hví þú ekki oczystym í tungumáli okkar?" -dlaczego nie mówisz w naszym oczystym języku?

Ważne żeby każdy odbierał go za islandczyka a nie polaka. Koleś zgłupieje! Ciekawi mnie jego reakcja :D



taa i mu ogladalnosci nabijaj zeby potem sobie mogl sobie trzepac hajsik na swojej internetowej popularnosci

MocnyFull

2013-09-27, 02:10
Ji^HaD napisał/a:

a ch*j z wami, sam tak krzycze pod kosciolem jak sie najebie w week




Ty to jesteś przech*j, poliglota w dodatku.
X