18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testerka żywności Adolfa Hitlera

krowasc • 2015-04-22, 04:10
Przedstawiam historię jedynej jeszcze żyjącej osoby sprawdzającej, czy jedzenie Wielkiego Führera III Rzeszy nie jest zatrute. Urodzona w roku 1917 Margot Wölk (Woelk) przez 2,5 roku testowała każdy posiłek, jaki mu serwowano w Wilczym Szańcu.
Reportaż pochodzi z roku 2013, ale według wikipedii kobieta nadal żyje.





Krótki artykuł o bohaterce filmu:

spoiler


http://pl.wikipedia.org/wiki/Margot_Woelk
http://en.wikipedia.org/wiki/Margot_W%C3%B6lk

źródło: TVN, Polska Times, wiki

crankshaft

2015-04-22, 04:46
Ja pie**olę. O o czym to jest? O tym, że k***a przez tyle lat nie można było dokonać skutecznego zamachu. To babo w nic nie wierz...

Ja wierzę w ludzi. A to to dla mnie ścierwo, co się wybiela przed śmiercią. Nie mogła przez ponad 36 miesięcy niczego testować. Bo tam nie było komu testować... k***a jego mać, z kuchty zrobicie ideał.


BongMan

2015-04-22, 07:06
crankshaft napisał/a:

k***a jego mać, z kuchty zrobicie ideał.


Wszystkie media od dłuższego wybielają niemców jak tylko się da. Artykuły typu "Żołnierze Wehrmachtu robią sobie zdjęcia dziećmi" obok artykułów typu "Brytyjskie obozy koncentracyjne w Kenii", "Słowacja - trzeci agresor, oni też zaatakowali Polskę", mające na celu pokazać kontrast - Angole tacy źli, Słowacy tacy źli, wszyscy dookoła źli i trzeba o tym pamiętać, a niemcy tacy fajni co to sobie jeździli po Europie, uśmiechali się i robili zdjęcia z dziećmi... Już niedługo artykuły typu:
"Kaszelek, katarek, gardziołko boli? Powiedz aaa, dobry doktor wszystko wyleczy - życie i praca Josefa Mengele."
"PR i dyplomacja w służbie pokoju i jedności w Europie - życiowa misja Josepha Goebbelsa."
"Życie prywatne i honor oficera - Rudolf Hess."

pie**olone tendencyjne hieny.

Sayagin666

2015-04-22, 07:34
zrodlo : wiki + tvn ? trolujesz nas ? racja... ?